Şimdi Ara

Netflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
402
Cevap
4
Favori
28.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
180 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mevcut üyelikleri de etkiliyor mu acaba bu zam?
    Merak içerisindeyim.
    Kontrol ettiğimde yok gibi görünüyor mevcut üyeliğe de etki ederse iptal edeceğiz mecbur 40 TL oldukça fazla.

Netflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Türkiye’deki içerik kütüphanemizi zenginleştirmek ve hizmet kalitemizi daha da arttırmak için üyelik ücretlerimizi güncelliyoruz."

Ne saçma bir açıklama. O zaman her içerik eklediklerinde para mı isteyecekler.

Zam yapıyorsun bari bahaneni doğru yap.

• Asetil Co A kullanıcısına yanıt
    Standart plan 2 kişilik. Özel 4.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matrixx7

The Walking Dead'i tekrar baştan 1080p izlemek için veririm hiç acımam. Başyapıt.

1. sezondayım. Adını sürekli duyuyordum ama izleyememiştim. İyi oluyor başkasının hesabından bedava izlemek.
  • Türkiye’nin yarısı ip tv kullanıyor nettlixe para veren var mı gerçekten

• Bu tip zam haberlerine artık şaşırmıyorum ve eskisi gibi fazla tepki göstermiyorum. Bu zamlar bu ülkenin bir gerçeği oldu artık bana göre. Çareyi buradan gitmekte buluyorum.

• Stand Alone kullanıcısına yanıt

bedava derken?

• amma velakin kullanıcısına yanıt

mevcut abonelikleri şu an etkilemiyor ama güncelleme yapacakaları zaman 30 gün öncesinden e-mail atacaklarmış eğer onay verirseniz üyeliğiniz devam edecek

• Kara murat izleyin boşverin netflişi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Matrixx7

bedava derken?

Bir arkadaşın hesabından kullanıyorum. Para ödemiyorum.

@12 Angry Men

Breaking Bad de iyidir. Netflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar 

• Bende değişen birşey yok halen 41.99? yeni üyeler için galiba bilgi de gelmedi
    Netflix Türkiye üyelik paket fiyatlarına zam geldi: İşte yeni fiyatlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeNSiziiM -- 4 Mart 2021; 19:58:7 >
  • mehmetcank kullanıcısına yanıt
    Yahu benim sorduğum soru ile ne alakası var bunun? Benim sorunum 2 ya da 4 kişi kullanmak değil. Zaten aynı anda 2 kişiden fazla girmiyor. Fiyatı soruyorum ben.
    Sorunu yanıtlamadım ki.
    Sanırım özel birisin. Alakasız şeyler yazarak ne amaçlıyorsun?
  • SeNSiziiM S kullanıcısına yanıt

yukarıda yazdım mevcut abonelere 30 gün önceden e-mail atılacakmış

• SeNSiziiM S kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı durum var. Bir süre şu anki fiyattan mı kullanacağız acaba?
  • Zam haksızdır. Şöyle ki, içeriklerin amerkayla alakası yok. İzledim dizilerin bazı sezonları çıkalı 1 sene olmuş netflixte yok. Hem ğyesin hmde gidip torentle uraşıon. Tek kişi kesinlikle önermem. Minumum dört kişi bulun illa izlicekseniz. Yoksa değmez. Bide türkçe altyazı desteği berbar üniversite 1. Sınıf öğrencisine çevirtmişler gibi.

Yazdığını okuyup millet yanlış almasın diye yazdım. Dünya senin etrafında dönmüyor.
    Yanlış anlaşılacak ne var şunda? Dünyanın benim etrafımda dönmediğini söylediğin için teşekkürler. Yeni yeni şeyler öğreniyoruz.
    Rica ederim. Meb onaylı okuduğunu anlama kursları var. Sana onuda tavsiye ederim. Daha çok şey öğrenebildiğini farkedeceksin.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.