Şimdi Ara

Netflix Türkiye'den beklenen açıklama geldi! Türkiye'den çekiliyor mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
20.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yakında görürsün neyin ne olacağını. Kuşa döndürecekler.. Şimdi tüm sistem taranıyor. Kolay değil O kadar içerik ayıklamak.. Sosyal medya yıkılıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalniz hocam swamp thing the boys tan daha iyi bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KaleyDeskop kullanıcısına yanıt
    Evet kalite kötü ama TRT ve diger kanallarda çıkan yalan yanlış yönlendirmeli Aldülhamit ve Kösem sultan gibi dizilerden iyidir

• labtek38 kullanıcısına yanıt
    Haykırdım 😅

• IPTV kullanıyorum. Tüm Netflix orada da var diziler, filmler warez tüm yayınlar.

Gittiğim mekanlarda da Netflix alanlara şahit oldum. Onlara da IPTV al buna ne para veriyorsun diyorum sen ne diyon at kafası gibi suratıma bakıyorlardı. Mekanlar, neyse işimize bakalım kimseye öneride bulunmayacaksın. İyilikten maraz doğar.
    Kötü dizileri var ama gerçekten kaliteli işleri de var. Sen büyük ihtimal çıplak kadın veya eşcinsel görünce direk kötü dizi diye geçiştiriyorsun. The boys dizisi benim hoşuma gitmedi mesela ama gidip yayınlayan platforma kötü demem. O yüzden iyi düşünüp yorum yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 3 Eylül 2019; 17:27:0 >
  • Hayırlı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaya_es -- 3 Eylül 2019; 17:31:5 >
  • Adamlar kalsa laf ediyosunuz gitse yine laf edersiniz.

• Firmalar için sadece kâr ve zarar vardır, bazı arkadaşlar uçmuş yine. Asgari ücretli adamın cebinden vergisini alıyorsan 1.5 milyon üyesi olan platformdan da alacaksın normal olanı bu. Ama benim para verip üyelik alarak izlediğim şeyin sansürlü mü sansürsüz mü olacağına rtük karışamaz.

• Queen Hentai Q kullanıcısına yanıt
    Bende hem ip tv hem netflix var, ip tv nin netflix iceriklerinin goruntu kalitesi netflixin goruntu kalitesine kesinlikle yaklasamiyor, ben zaten netflixi ultra hd yayinlarinin fazla olmasindan dolayi kullaniyorum, ve internet uzerinde hic bir platformda netflixin yayin kaitesi gibi izleyemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: nandoo

Bende hem ip tv hem netflix var, ip tv nin netflix iceriklerinin goruntu kalitesi netflixin goruntu kalitesine kesinlikle yaklasamiyor, ben zaten netflixi ultra hd yayinlarinin fazla olmasindan dolayi kullaniyorum, ve internet uzerinde hic bir platformda netflixin yayin kaitesi gibi izleyemiyorum
    Aynen öyle. Birebir kaliteyi aktramıyorlar fakat yok blurlaştırma, yok öpüşme sahnesini atlama, yok sigaraya ve alkole şerit çekme gibi saçmalıklar yok.

Hiç unutmam Steven Seagal (adamın ismini yanlış yazmış olabilirim) bir filminde taksiciye "Beni kadının bol olduğu ve uyuşturucu olan bir mekana götür" diyor. Mekana gitti mi gitmedi mi belli değil. :D Aynı film içeriğinde kadın soyunurken film başka yere atlıyor.

Yayınlar da görmeyenler dışarı çıkınca görüyor.

İnsanların gözlerine sansür çekemezler.

Bilen biliyor nerede neler var fakat yasakları getirmeye devam ettikleri müddetçe daha çok ilgi çekiyor.

Ulaşılamayan içerik veya her ne ise o daha çok rağbet görüyor.

Abuk sabuk madde kullananlar gebersin umrumda değil. Yasak diye içen zaten beyinsiz. Yasak diye bazı şeyler illaki yasağı deleceğiz diye birşey yok fakat normal bir duruma yasak getirilmesi eleştiriliyor.

Sahil kenarında kızın omzuna elini attı diye adamı dövmüşlerdi veya bıçaklamışlardı birkaç sene önce.

Olaylar iyice çığrından çıktı ve devam ediyor.

• Black mirror sansür yerse dizi gerçek olur

• Cok kaliteli bir insana benziyorsun (:

İPTV efsane yaa neler var neler +18 adult efsanedir brazaers tv süper nba pass ligi ip tv bir bulsam bende alıcam
  • quote:

Orijinalden alıntı: fredydexter

İPTV efsane yaa neler var neler +18 adult efsanedir brazaers tv süper nba pass ligi ip tv bir bulsam bende alıcam
    Normal yeni veya eski vizyon filmleri için birebir. Adult için hub benzeri siteler iş görürde daha çok japan menşelli sitelerdeyim.

Bein sports falan söylememe gerek yok. Geçen sene 1 senelik alım yapmıştım nasıl bitti anlamadım bile. Leziz içerikler var. Hentai bölümleri de mevcut fakat iptv'den bakmıyorum onlara.

Evde projeksiyon ile izliyorum bazen veya 4k tv'de. Sinema kültürüm fazla yoktu zaten. Gidenlerin yorumları senelerdir görüyoruz öküz görmek isteyen, saygısız insanlar topluluğu.

Evde uzan yatağa izle filmini ister alkol tüket ister sigara iç karışan yok kafa rahat.

Bunu diyen anime izliyor. Boşuna demiyorlar "Profil fotoğrafın animeyse, düşüncen geçerli değil." diye.

VPNleri yaptıkları gibi, iptvleri de birer birer engelleyecekler. Sonunda Çin gibi olacak İnternet.
    Giganews + vyprvpn aboneliğim vardı 10+ yıllık. Login sunucusu engelli olduğu için geçen hafta iptal ettim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Interneti bile yavaşlattılar birkaç gün insanlar bazı olayları araştıramasın diye. Dediğin olayı yapmaları çok kolay. İzleyeceğimiz içeriğe bile müdahale edenler ile ülkenin hali içler acısı.

• Üyeliği iptal ettim rahatım. Sezon finali yapmış dizilerin lisansını alamıyorlar, verdiğiniz paraya yazık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.