G

Çavuş
28 Mayıs 2019
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 40 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba su içtikçe susuyorum az önce 2 sürahi ondan öncede 1 sürahi diktim kafaya,küçüklükten böbrek ile sorunum varmış nasıl daha az su içebilirim ?
Merhaba metro adlı kitabı bir çoğumuz biliyoruzdur,ilk aldığınızda açıp okumaya başladığınız Türkçe'ye çevrilmiş olan kitabı anadilinde okumak istiyorum ama bunun için ya yurtdışından tanıdığımın alıp getirmesi gerekiyor yada benim almam gerekiyor.
Türkiye'de metro adlı kitabı rusça olarak bulabilir miyim ?
Saat 00:00 da başlayıp sabah 8'e kadar ders çalışmayı planlıyorum her saat uplayacağım ders?proje vb hazırlayan kişilere kolay gelsin.
Merhaba paramı korumak için ne alabilirim döviz olarak Euro iyi mi ?
Merhaba fitnessa gitmiştim biraz ama kaslar sanki yeni oluşuyor gibi geliyor nedeni nedir ? Fitnessa ilk başladığım da ki yeni baslayanlar 1-2 saat antrenman yapıyorlardı,ben ise 4-5 belki daha fazla saat antrenman yapıyordum eve bile gidemiyorum bazen bunun etkisi sonucunda mı böyle oldu ?
Merhaba ben bir yakın vs öldüğünde etkilenmiyorum duygusal vb şeylerde de gram bir duygu yok ama öfke olunca yapabileceklerimin en iyisini yapıyorum yada başka bir şey yapıyorum bazen kontrol edemiyorum bu nasıl olabiliyor ? Neden bende diğe duyguları hissedemiyorum ?
Bedenim beni diğer bedenin rus mafyasına borcu olduğu için sattı bedenim bir alana girdi neresi bilmiyorum neyse bedeni açtılar ben ne oluyor modundayım,bedenim ilk defa işe yarayıp beni bağışlıyor zannettim ama değilmiş ben bu bedeni nasıl bulabilirim ?
Merhaba edebiyat öğretmenimiz bizden hikaye yazmanızı istedi bende ilk önce karakteri ve özelliklerini belirledim
Kendisi o gün içerisinde işe geç kalmış ve işe metro ile giderken yabancı birisinin sorduğu soru ile diyaloğa giriyor sonra ise yabancı ise endişeli şekilde yanlış zaman diye yakınıyor ben buradan paralel evren vb. bağlamaya calıyorum

Bu sizce mantıklı mı yoksa başka bir şey mi düşünmeliyim olay ve durum hikayesi farketmiyor.
Merhaba aşırı yalnızım neredeyse hiç arkadaşım yok olsa da bana sadece saçma sorular soran tipler (ara sıra yardım ve para isteyen tipler) onlarla ilişkimi kesmeyi düşünüyorum nasıl arkadaş edinebilirim ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 40
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 662
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 185)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 457 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.