Şimdi Ara

Netflix Türkiye | Bitrate ve Kalite Sorunu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
287
Cevap
3
Favori
19.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Müşteri hizmetleri ya bir haber ya salağa yatıyor. Adamların bitrate nedir diye sorsanız çoğu bilmez. Ne zaman değerler normale dönecek diyorsun hesabınızdan otomatik yada yüksek kalite seçeneğini seçin gibi klişe cevaplar veriyolar. Bunun haber yapılıp kamuoyu oluşturulması gerek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kizilok -- 19 Haziran 2020; 9:18:43 >
  • Ses çıkarılmazsa böyle devam eder bu uyanıklar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu microsoft edge ile aldıgım bitrate değeri:

Netflix Türkiye | Bitrate ve Kalite Sorunu

bu internet explorer 11 ile aldıgım bitrate değeri:

ikiside aynı içerik. çogunu karşılaştırdım. hepsinde edge daha düşük bitrate veriyor. sebebi nedir? bulamadım ne yapsamda. ve şunu farkettim video track kısmında sadece edgede avchigh yazıyor.

buda netflix uygulaması:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shampp -- 20 Haziran 2020; 12:59:8 >

• Bitrate konusunda canlı destekten aldığım cevaplar. Hala devam ediyormuş..

• Bence bu is artik boyle devam eder. Haber yapilmadigi surece baski kurulmadigi surece boyle devam.eder. Herkes artik normal hayayltina isinin basina dondu artik eskisinden farkli bir kullanim yok. Ama salaga yatiyorlar

• Tam bir rezalete döndür artik süreç.Bazı filmlerde 1.9mb bitrate değeri var bildiğin çamur valla.İptal edicem az kaldi artik.

• Mh de aptala yatıyor. Yayınlarda sorun yok diyor şaka gibi

• Suan the usual suspects izliyorum. Kült film 1,26 mbps saka gibi. Rezalet

• Hala rezillik devam ediyor...
  • Narcos izleyemedim görüntü berbat

• Kimsedende ses çıkmıyor herkes memnun sanırım
  • Yeni diziye başladım The Order diye netflixin kendi uygulamasından tvden izliyorum. Bölümler arasında bile fark oluşuyor kimi zaman 5.80 civarı kimi zaman 4 küsürlere düşüyor bitrate yani çok dengesiz neye göre değişiyor anlamış değilim.
  • ben iptal ettim aboneliği, korsan bu kadar yaygınken para ödeyenler daha kötü ürün kullanıyorsa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilok

Kimsedende ses çıkmıyor herkes memnun sanırım
    Ben 28 mayısta aboneliğimi yenilemeyip 22 hazirana kadar askıda beklettim hangi içeriklerin geldiğini falan görebilmek için ama 5 gün sonra otomatik iptal olmadan ben iptal ettim, iptal ederken de eski düzeye gelmeli yetersiz bitrate yazdım. Başka yapabileceğim bir şey var mı bilmiyorum ama bence önümüzdeki ay düzelecek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurtdışında durum nedir acaba merak ediyorum
  • Rezillik resmen ya.. yarım saattir telefonda görüşüyorum... Teknik ekiple görüşüyoruz.. Gezegenimiz filmini açabilir misiniz diyor... Yav sadece onu ultra hd izleyeceksem neden ultra hd parası ödüyorum..?

Saçmalık yemin ediyorum ...!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ksakyol -- 28 Haziran 2020; 22:3:32 >
  • Dark dizisini izledim 3. sezonunu her bölüm 2 megabitin altında bi 7. bölüm 2.5 lerde bişe verdi o kadar 1.26 , 1.80 felan hep böyle 2 altında tamamen rezalet ötesi bereket gündüz izledim de karanlık sahnelerde bulutlanmalar olmadı gözüme batmadı gece izlenmez yani dizi zaten karanlık atmosferde geçiyor tamamen rezaletin daniskası 2 bile yok şaka gibi resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksakyol

Rezillik resmen ya.. yarım saattir telefonda görüşüyorum... Teknik ekiple görüşüyoruz.. Gezegenimiz filmini açabilir misiniz diyor... Yav sadece onu ultra hd izleyeceksem neden ultra hd parası ödüyorum..?

Saçmalık yemin ediyorum ...!
    Açsak ne olacak ki 7.62 sabit değil mi?

Geçenler de ara ara izliyorum Gezegenimizi kontrol amaçlı,480p'den yukarı çıkmadı UHD üyeliğim olmasına rağmen..Bazen HD yayın diyor UHD olmasına rağmen..Kafalarına göre takılıyorlar..
  • Karanlık sahnelerde gece film izlemek ızdırap oldu. Bildiğin kareleri sayıyorsun. Hele bide 65 inç ise tv dahada rezalet bir tablo
  • quote:

Orijinalden alıntı: kizilok

Karanlık sahnelerde gece film izlemek ızdırap oldu. Bildiğin kareleri sayıyorsun. Hele bide 65 inç ise tv dahada rezalet bir tablo
    Vallahi aynı sorunu yaşıyoruz narcos p kadar kötü ki anlatamam

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.