Şimdi Ara

NETFLIX Sertifikalı Mecool KM2 (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
28
Favori
48.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce kumandasından kapatıyorum sadece yatarken tüm aygıtlar elektirik tüketmesin hemde modem kapansın diye prizden düğmesine basıyorum ana ne hikmetse tekrar prizin düğmesini açtığımda tüm aygıtlar normal dururken sadece mecool kendini otomatik açıyor. Xiami stickde böyle bir durum yoktu.

• Herkese iyi bayramlar dilerim arkadaşlar. Mecool KM2 Plus parasına göre sınıfında en iyi cihaz mı? Kullanılan işlemci vb. açısından soruyorum. Bu cihazları değerlendirme ve sıralama sitesi var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • a.arslan kullanıcısına yanıt

Lisanslı cihazlar içinde işlemcisiyle alınabilecek en iyi cihaz km2 plus.

https://tvboxstop.com/tv-box-rank-chart-2020/

• cce kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme ve link için teşekkür ederim.

• selamlar km2 plus'ın konusu var mı göremedim. Muhtemelen benzer sorunu yaşayan vardır. Yeni kurulum yaptım. Ses çok az geliyor. hb yorumlarında birisi de bu konudan bahsetmiş ama ne yaptığını tam anlamadım. Ne yapmak gerekli. Acaba çözümden kastedilen Android'in kendi sesini mi yükseltmek?

Alıntı

metni:
    Ürün hızlı çalışıyor, ekran ve ses kalitesi de gayet iyi. Fakat ilk kurulum yaptığımda ses çok kısık geliyordu. Bir forumda bu sorunun bazı tv lerde ürünün kumandası ile eşleşme yapıldıktan sonra yaşandığını okudum. Ürünü resetleyip tekrar kurulum yapıp, bu sefer kumanda eşleşmesi yapmadığımda gerçekten de ses sorununu gidermiş oldum. Başınıza gelirse umarım bu yorumu okursunuz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gregom -- 30 Nisan 2023; 10:41:34 >

• gregom kullanıcısına yanıt

Menülerde cec ile gördüğünüz seçenekleri açıksa kapalı,kapalı ise açık yapın.cihazı tekrar başlatın.ses düzeldi ise öyle bırakın,düzelmediyse ilk haline getirin.düzelecektir.bir kere düzeldiğinde seçenek sorunu kalmıyor.bu durum eski yazılım larda yaşanıyor.2.1.4 gibi.son çıkan yazılımda bir çok sorun düzeldi.ancak bu yazılımı bulup manuel olarak yüklemeniz lazım.usb ye atın.usb ye sadece zipli veri atılacak ve zipli verinin adı update.zip olacak.yani :2.3.3.zip , update.zip olacak, usb ye direkt atılacak, herhangibir klasörün içinde olmayacak.usb nin fat32 formatlı olması gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cce -- 28 Haziran 2023; 22:11:11 >

Teşekkürler hocam. Başka Bi sorunum daha var. İptv de hdr yayın yapan Bi kanal açtığımda renkler çok cansız görünüyor. Tv nin kendi iptv uygulanmasında aynı kanalda tv hdr açıyor ve renkler canlı oluyo. Bu sorun nasıl çözülür acaba. Tv lg c9oled. Başka hdmi kablo denedim, giriş yerlerini değiştirdim. Cihazda always hdr açık( kapalı şekilde de denedim)

Test edebileceğim iptv yok.tv ve cihazda kullandığınız iptv uygulamaları aynımı ve cihazlar aynı hızda mı internete bağlanıyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • aynı evet, bir kaç farklı uygulamadan da denedim. tvnin kendi youtube uygulMası hdr gösterirken cihazdaki göstermiyor. hız konusunda da sıkıntı yok gibi görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gregom -- 1 Mayıs 2023; 21:57:29 >

cihaz eski yazılımdaysa bu sorun olabilir. yeni yazılıma geçebilirsiniz.(hdr seçim sorunları düzeltildi) ,hdr yi otomatik olarak ayarlarsınız.muhtemelen sorun çözülür

• arkadaşlar bir sorum var. bu cihazın resmi sitesinde ya da başka platformlarda 4k 60 fps desteği var diyor. ancak bende 4k 24 fps den başka seçenek çıkmıyor. 1080p 60 fps kullanıyorum. sizlerde de durum aynı mı?

• sds333 kullanıcısına yanıt

bende plus vardı onda destekliyordu .tv desteklemiyor olabilir

• kacanga kullanıcısına yanıt

destek var hocam ps5 de farkı görüyorum. cihazın seçeneklerinde 4k 24fps çıkıyor sadece. 1080p de 60fps mevcut. acaba kablo ile alakası var mıdır? kutudan çıkan kablo ile kullanıyorum.

olabilir hocam kaliteli bi kablo ile dene istersen. ben kutusundan çıkan kabloyu hiç kullanmamıştım.

• kacanga kullanıcısına yanıt

ps5 in kablosu ile bir deneyeyim önce. malum kablolar pahalı. teşekkür ederim hocam.

2.3.3 yazılıma güncellediğinizde çıkıyor

sürekli güncelliyorum. en son geçen hafta baktım. sürüm güncel demişti.

baktığınız sürüm güncel değil, 2.3.3 yazılımının manuel yüklenmesi lazım.üstteki mesajlarda vermiştim.sorumluluk size ait

hocam senin verdiğin yazılım km2 plus için sanırım. benim cihaz km2.

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.