Şimdi Ara

NETFLIX Sertifikalı Mecool KM2 (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
613
Cevap
28
Favori
48.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

aynen , sakın yüklemeyin.ayrı bir bölüm olmayınca karışıyor cihazlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cce -- 3 Mayıs 2023; 9:56:1 >
  • cce kullanıcısına yanıt

hocam c2.3.3_update.zip dosyasını indirdirip local update yaptığımda karşıma iki seçenek çıktı 6A50-5F84 ve AE16-4B4A şeklinde. Acaba hangisi seçilmeli?

• gregom kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cce -- 3 Mayıs 2023; 20:31:57 >

• Merhabalar,

km2 plus aldım en basitinden kurulumunu yaptım ancak çözünürlük sorunum var. Youtube twich gibi uygulamalarda otomatik ölçekleme olmuyor. Üstteki ve alttaki barlar gözükmüyor ekrana görüntü otomatik olarak sığdırılmıyor, çözümünü hakkında yardımlarınızı rica ederim

tv toshiba 4k

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RealSchule R kullanıcısına yanıt

muhtemelen eski sorunlu yazılımı kullanıyorsunuz.manuel olarak son yazılımı yükleyebilirsiniz.sorumluluk size ait

• Km2 plus cihazım ehternet ile modeme bağlı, haftada bir bağlantı kopuyor düzelmiyor. Cihazı sıfırlayınca düzeliyor. Sorunu yaşayan çözen var mı?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • sascha35 kullanıcısına yanıt
    Yazılım sürümünüz nedir

• C 2.1.4 sürümü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sascha35 -- 11 Haziran 2023; 15:2:56 >
  • Root olmayınca Adaway da olmuyor. Reklam engelleme için neler yapıyorsunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alphace -- 11 Haziran 2023; 23:50:33 >
  • sascha35 kullanıcısına yanıt

C2.3.3_20221221 bir çok sorunu çözmüş idi.deneyebilirsiniz.sorumluluk size ait

• Hocam selamlar. Ben de bu cihazın siparişini verdim henüz gelmedi ama size bir şey sormak istiyorum. 2.3.3 sürümü ile bir çok sorunun düzeltildiğinden bahsetmişsiniz. Neden manuel yükleniyor? Mecool'un kendi gönderdiği bir update değil mi bu? OTA ile neden gelmiyor? Dağıtıma henüz başlanmadı da erkenden kullanıcılar manuel yüklesin diye sunulmuş ayrı bir versiyon falan mı yoksa? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

• Xiton kullanıcısına yanıt
    Mecoolun kendi sürümü ancak resmi olarak ota dan yayınlanmadı.manuel yayınlandı ve sonra geri çekildi.üzerinde hala çalışıyorlarmış son halini ne zaman yayınlarlar bilmiyorum

Bir çok firma yazılımları ota dan yayınlamadan önce manuel yayınlıyor.aylar sonra ota ya veriliyor.örneğin zidoo

Mecool yazılımını , xda formundan ve redit ten takip edebilir detaylara,gelişmelere ulaşabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cce -- 23 Haziran 2023; 8:32:1 >
    Anladım hocam teşekkürler. Siz şu an bu cihaza sahipsiniz değil mi? Aktif kullanıyorsunuz?

• Xiton kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum, sorunsuz, üst mesaja tekrar bakın

Mesajınızı güncellemişsiniz. Reddit ve XDA'ya da göz atacağım, teşekkürler.

Bazı problemler yaşayan birkaç kişi gördüm internette. TV'yi kapatınca cihaz kapanmıyor, açık kalıyor gibisinden. Kimisi de (ne olduğunu anlamadığım) cec bağlantısı ile falan çözmüş. İlk TV Box deneyimim o yüzden fırsat buldukça, sizin için de sorun olmazsa sorular sorabilir hocam, haberiniz olsun 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xiton -- 23 Haziran 2023; 15:31:55 >
  • Yenı aldım km2 plus hdr açınca görüntü ulusal yayınlar bir garip oluyor.Always hdr devamlı açıkta oluyor otomatık yok mu kendiliginden ayarlasın

• Arnold Schwarzenegger kullanıcısına yanıt
    Var, üst mesajlarda yer alan yazılımla bu düzeliyor.yukarıdaki mesajları inceleyin.
    Yazılımı usb de update adlı kladörün içine atıp yüklemeniz lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: gregom

hocam c2.3.3_update.zip dosyasını indirdirip local update yaptığımda karşıma iki seçenek çıktı 6A50-5F84 ve AE16-4B4A şeklinde. Acaba hangisi seçilmeli?

Hangisi secicez hocam ben daha yuklemedim de harici hdd den yukleniyor mu ? Yukledikden sonra fabrika ayarina döndürcez mi?

Tskler harici hdd ile yuklenir mi ? Yukledikden sonra fabrika ayarina döndürcez mi ? factory resetle ayni sey sanirim birde secenek cikiyomus yuklerken hangisi secicez redditten anliyamadim da

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.