Şimdi Ara

NETFLIX | ANA KONU (183. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.695
Cevap
218
Favori
292.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ailecek nasıl memnunsunuz merak ettim eşimle bile oturup bişeyler izlemek istesek her dizide normalleştirilmeye çalışılan şeyler var. Çarpık ilişkilerden tutun hemcinscilik. Hatta son çıkan zeytin ağacı maşallah böyle galata köprüsü genişliğinde olmak lazım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Friends tekrar eklenmiş kütüphaneye. Blutv'den izlerken kaldırmışlardı birden, Netflix'in bu hamlesi çok iyi oldu. Buradan devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Final yapmış diziler hangileri? Devam eden dizilere bakmak istemiyorum. Yeni bölümler çekilip yayınlanana kadar 2 yıl geçiyor. O sürede önceki bölümleri unutuyorum. Netflixte final yapan diziler diye bir liste var mı? Keşke yeni, popüler, korku, macera diye listelerinin yanında final yapanlar diye bir liste olsaymış. Bir de Walking Dead en son 10.sezon var. Bunun üstüne 2 sezon daha çekildi diye biliyorum. Yeni sezonlar Netflix'te yayınlanmayacak mı? Disney Plus'a mı geçti Walking Dead yeni bölümler. Ayrıca dizi tavsiyesi alabilirim.

• öyle bir liste illla ki bir yerlerde vardır . pek öyle bir listeye ihtiyacım olmadı. zaten dizi seçerken biraz interentten araştırıyorum yorumlara bakıyorum. ilk önce imdb ye girip puanına bakıyorum. orada zaten devam edip etmediği yazıyor. atıyorum 2015-2022 yazıyorsa final yapmış veya iptal olmuştur. 2015- yazıyorsa devam ediyor demektir. Walking Dead in 11. sezon son sezonu ve 2. kısım a ayırmışlar. 1. kısım asıl yayıncı tvlerde (AMC ve Fox )yayınlandı. Disney+ ve fox aynı kuruluşun o yüzden ilk orada yayınlanıyor sanırım. 1. kısım disney+da var ve netflixe de 22 ağustosda gelecek. 2. kısım ağustos sonu veya eylülde yayınlanmaya başlayacak yine ilk önce disney+ a gelir sonra netflixe gelir. büyük ihtimalle disney+ tv ile eş zamnlı her hafta bir bölüm yayınlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kacanga -- 16 Ağustos 2022; 15:38:5 >
  • Z nation aklıma ilk gelen bir de lost in space

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadays -- 16 Ağustos 2022; 16:5:19 >
  • https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ended_Netflix_original_programming
    Bu liste işinizi görebilir.

• Arkadaşlar Knives Out filmi netflix de var mı?

• Ziromen kullanıcısına yanıt

var

• The Sandman 11. bölüm gelmiş. Sürpriz oldu. Ben ekstra 1 bölüm daha geleceğini düşünüyorum diğer sezona kadar, takipte kalmak lazım (:

• 2 bölüm diyor haber siteleri demek ki bir bölüm daha var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şöyle bir site varmış. Hangi filmler ve diziler hangi platformlarda yayınlanıyor, bunları yazıyor.

https://www.justwatch.com/tr/film/yuzuklerin-efendisi-yuzuk-kardesligi

https://www.justwatch.com/tr/tv-sovu/the-walking-dead

• 1 Eylül'de Netflix'e bir sürü film eklenmiş. Kimlik(Identity)'i izlemediyseniz izlemenizi öneririm.

• Netflikş azıcık dinlensin yüzük kardeşliği izleyecez Amazonda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gundur netflix acilmiyor ne tvde ne telefonda bssins gelen var mi? iss netspeed

hata:tvq-st-141 netflixe baglanilamiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infest06 -- 3 Eylül 2022; 8:29:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix’in Türkiye’de ki abone sayısı 5 milyonu geçti mi acaba. Dünya’daki en ucuz üyelik Türkiye’de olduğu için buradan abonelik alımı her geçen gün artmaya devam ediyor.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt

Nasıl ucuz yahu? Neden Türk lirasını dolara bölüyorsunuz :)

Netflix yerli yapımlara dolarla mı maaş veriyor. 70 Lira üzerinden hesaplayın siz. Hangi dünya ülkesinde 70 dolar?

• Ziromen kullanıcısına yanıt

evet var

• YOURMOVE kullanıcısına yanıt
    Alım gücünün düşük olması Türkiye'nin problemi. Ben onla alakalı bir şey demedim.

Dünya'daki en ucuz abonelik ücreti Türkiye'de olduğu için ABD veya başka ülkelerden Netflix Türkiye aboneliği alıyorlar. Eee ben de ABD'de olsam 15 dolara üyelik varken gider 5 dolara üyelik alırım param cebimde kalır.

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey nadirdir. Amerikalı Türkiye mağazasını satın alırsa içerikler tamamen farklı oluyor. Kredi kartıda geçmiyor olabilir farklı bölgelerin. Artı adamlar zengin. Vpn kurması lazım bir sürü iş. Uğraşmaz. Dünyada ps xbox oyun kardeşliği bir tek bizde var. Spotify youtube vesairde. Asıl olay kurun yükselmesinden dolayı netflix zarar eder, ondan zam yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 25 Eylül 2022; 12:52:3 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arada uçurum bir içerik farkı yok zaten isterse VPN ile istediği ülkenin içeriklerini de izleyebilir. Ben de hiç görmesem uğraşmazlar sanardım fakat NetflixViaVPN subredditine bakınca VPN ve hediye kartıyla Türkiye aboneliğini aldığını, almaya çalıştıklarını söyleyen onlarca insan görünce şaşırdım. VPN kullananların gözdelerinden biri Netflix Türkiye olmuş durumda (:

• 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.