Şimdi Ara

Netcity WISP/FSO [Kahramanmaraş] Kullananlar Kulübü (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
3
Favori
31.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: momez

Hazar ve netcity giriş paketlerde wifi46 ve kentmarnetten daha pahalı. Şu an K.Maraş'ta 10Mbit civarı paketlerde wifi46 mı daha kaliteli kentmarnet mi? Bana 10 Mbit bol bol yetiyor. Hangisini almalıyım?

Wifi46 mı çıkmış birde?

Bayilik netcity yazıyor sitelerinde az önce baktım da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt
    Onları aramıştım bıraktık o işi hocam dediler

• Netcity 6 ay aboneliğe 1 ay 12 ay aboneliğe 3 ay hediye veriyordu, bu promosyonu kaldırmışlar, 12 megabit için aylık 45 lira istiyorlar, akşamları da hız oldukça düşük. Ben Türktelekoma geçtim aylık 65 lira, 35 mb hız, 50 gb kota, kota dolduğunda 16 mb hız. Bunun için 20 lira fazla vermeye değer. Tek dezavantaj taahhüt ve süre bittiğinde fiyatın yükselecek olması. En az 2 yıl netcity benim için bitmiştir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • melih06 M kullanıcısına yanıt
    melih bey hızınız ile ilgili problem yaşar iseniz callcenterimiz hizmet vermektedir yardımcı olmamı istediğiniz başka bir sorunuz var ise bana mesaj ata bilirsiniz.
  • arkadaşlar netcity ile ilgili sorularınız için burdan elimden geldğince yardımcı olmaya çalışacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaREoN

arkadaşlar netcity ile ilgili sorularınız için burdan elimden geldğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Promosyonu kaldırmamış olsaydınız devam edecektim. Hız düşüklüğü sizin kısıtlamanız sebebiyle. Günlük kota dolduğunda 2-3 mbit hızla bağlanıyoruz. Telekom fiber 35 mbit taahhüt etmişti, 20-27 mbit hızla bağlanıyorum, 50 gb kota bitince 16 mbit hız taahhüdü var, 16 değil de 3-4 mbit hızla bağlanırsak yine kapınızı çalarız.

• melih06 M kullanıcısına yanıt
    yıllık ödemelerimizde 10 ay ücreti ödeyip 2 ay promosyon kampanyamız halen devam etmektedir...
  • 1. AKK uygulanıyor mu?

Cevap: Eveet ama alışık olduğumuz AKK uygulamasında değil. 00:00 – 02:00 arası indirmiş olduğunuz verinin %10 akn hesabınızdan düşer 02:00 – 08:00 akn yoktur 08:00 – 12:00 arası akn hesabınızdan indirmiş olduğunuz verinin %10 akn hesabınızdan düşer 12:00 – 15:00 indirmiş olduğunuz verinin %50 akn hesabınızdan düşer 15:00 – 23:59 kadar indirmiş olduğunuz verinin %100 akn hesabınızdan düşer 00:00'da hızınız eski haline dönüyor.

2. AKK sonrası hızım kaç MBPS'e düşer?

Cevap: AKK sonrası hızınız 12 mbps'lik pakette 3, 24 mbps'lik pakette 8 mbps'e düşürülüyor.

3. Kurulum ve aktivasyon ücreti var mı?

Cevap: ilk kurulumlarda 6 aylık internet ücreti peşin alınır ekipman ücreti + modem + 20 metreye kadar kabloya ve kuruluma ücret alınmıyor. Apartmanında sistemimiz olan müşterilerimiz hiçbir ücret ödemeden 1 aylık internet ücretini öder ve hizmetlerimizden faydalanabilir

4. Ekipmanlar için ücret ödermiyim?

Cevap: Hayır bağlantının kurulması için kullanılan ekipmanlar için ücret alınmaz.

5. Modem ücreti nedir?

Cevap: yoktur

6. Modemin markası ve modeli nedir?

Cevap: stok adedine göre değişiklik göstermektedir 2 yıl garantilidir

7. Müşter hizmetleri numarası kaçtır ve hangi saatler arasında hizmet verir?

Cevap: Çağrı Merkezi sabah 08:00 ile gece 02:00 saatleri arasında destek vermektedir. 0850 650 30 00

PAKETLER
    12 MBPS 1 AY 45 TL + 3 AY 135 TL + 6 AY 270 TL
    24 MBPS 1 AY 65 TL + 3 AY 195 TL + 6 AY 390 TL

• Geçen sene Netcity kullandım,taşıdığım yeni evimde de 1 aydır kentmarnet kullanıyorum. Farkları ; ikisindede kopma oluyor ama kentmarnette 3, 4 kat daha fazla . Müşteri hizmetleri netcityde problemi çözecek elemanla iletişime geçebiliyorsunuz ve telefonda her zaman birileri var. Kentmarnette arıza kaydı açıyorlar ama o kayıt ne oluyor meçhul ve akşamları müşteri hizmetlerine ulaşılamıyor. Hızım yavaş 5mb ile download yapıyorum hız sabit değil ve çok sık kopuyor dedim kayıt açılalı bir hafta oldu dönüş olmadı. Netcityde gece bağlantı koptuğunda aradığında hemen telefonu açıyorlar bakım felan var diyorlar en azından . Netcityde ne hız vaadetmişlerse en az %80 tutturuyorlar. Ha netcitynin vaat ettiği hız zaten düşük ve kotalı tabiki. Fiyat farkı da aralarındaki 1.5 kat yani aşağı tüküren sakal yukarı tükürsen bıyık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramudi -- 14 Eylül 2017; 0:1:46 >
  • ttnet kullanıyorum güya fiber hep akk giriyor bende netcity ye geçmeyi düşünüyorum kullananlar varsa memnun musunuz hızlı ve akk çok girmeyen birşey istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: isofix46

ttnet kullanıyorum güya fiber hep akk giriyor bende netcity ye geçmeyi düşünüyorum kullananlar varsa memnun musunuz hızlı ve akk çok girmeyen birşey istiyorum.

Bulaşmayın hocam 1.5 senedir kullanıyorum. 6 ayda bir sorun çıkıyor 2 haftada ancak çözüyorlar 6 ay sorunsuz kullansan 1 ay sorunlu oluyor. İlk çıktığında iyiydi sonra cozuttular.. tavsiyemle geçen akrabalarima geri kapattırıyorum bende mecburiyetten kullanıyorum.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Hiç geçmeyelim o zaman hocam ttnet de aynı ama hep bir akk para verip sınırsız kotadan başka çare yok galiba

• ismim süleyman netcity satış danışmanıyım 0533 168 30 00 bana bu numaradan ulaşabilirseniz size daha detaylı bilgi verebilirim
  • Ocak 2018 de netspeed gelecekmiş. İnternetten sitesini inceleyin derim. Fiyatlar ve hızlar mükemmel. Ttnet altyapısını kullanıyor. Fiber de dahil. Taahhüt yok.

• Bugün aradım kurul ücreti aylık olarak ise 150 tl istediler 6 aylık alacaksan eğer ücretsiz ama 6 aylık internet kullanımını peşin istediler. Test etmeden de bağlatmak istemiyorum. Türk telekomu aradım alt yapı yok diyorlar sanki dağ başında yaşıyoruz yan evim ttnet kullanıyor bende internet yok ama.
  • Eve kurdukları Router modeli nedir? Markası tendaymis ama modeli iletmediler. Bunun icin de extra 70₺ istiyorlar. (Evde Router destekli modem yoksa)

• quote:

Orijinalden alıntı: dewre

Eve kurdukları Router modeli nedir? Markası tendaymis ama modeli iletmediler. Bunun icin de extra 70₺ istiyorlar. (Evde Router destekli modem yoksa)

Eski müşterilere Netis WF2414 verilmişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: BaREoN

1. AKK uygulanıyor mu?

Cevap: Eveet ama alışık olduğumuz AKK uygulamasında değil. 00:00 – 02:00 arası indirmiş olduğunuz verinin %10 akn hesabınızdan düşer 02:00 – 08:00 akn yoktur 08:00 – 12:00 arası akn hesabınızdan indirmiş olduğunuz verinin %10 akn hesabınızdan düşer 12:00 – 15:00 indirmiş olduğunuz verinin %50 akn hesabınızdan düşer 15:00 – 23:59 kadar indirmiş olduğunuz verinin %100 akn hesabınızdan düşer 00:00'da hızınız eski haline dönüyor.

2. AKK sonrası hızım kaç MBPS'e düşer?

Cevap: AKK sonrası hızınız 12 mbps'lik pakette 3, 24 mbps'lik pakette 8 mbps'e düşürülüyor.

3. Kurulum ve aktivasyon ücreti var mı?

Cevap: ilk kurulumlarda 6 aylık internet ücreti peşin alınır ekipman ücreti + modem + 20 metreye kadar kabloya ve kuruluma ücret alınmıyor. Apartmanında sistemimiz olan müşterilerimiz hiçbir ücret ödemeden 1 aylık internet ücretini öder ve hizmetlerimizden faydalanabilir

4. Ekipmanlar için ücret ödermiyim?

Cevap: Hayır bağlantının kurulması için kullanılan ekipmanlar için ücret alınmaz.

5. Modem ücreti nedir?

Cevap: yoktur

6. Modemin markası ve modeli nedir?

Cevap: stok adedine göre değişiklik göstermektedir 2 yıl garantilidir

7. Müşter hizmetleri numarası kaçtır ve hangi saatler arasında hizmet verir?

Cevap: Çağrı Merkezi sabah 08:00 ile gece 02:00 saatleri arasında destek vermektedir. 0850 650 30 00

PAKETLER
    12 MBPS 1 AY 45 TL + 3 AY 135 TL + 6 AY 270 TL
    24 MBPS 1 AY 65 TL + 3 AY 195 TL + 6 AY 390 TL

Birinci maddeyi güzel açıklamışsınız da, günlük ne kadar akn hesabımız olduğunu söylememişsiniz. Saat 00:00 da yeni güne başlarken elimizde ne kadar GByte ımız var?

• Aylık 46 TL'ye 24 Mbit internet geldi Kahramanmaraş'a :

https://www.netspeed.com.tr/vdsl-tarifeler/

Sizin 24 Mbitlik tarife 65 TL'den aşağı inmeyecek mi? İndirim düşünmüyorsanız netspeed başvurusu yapacağım.
  • Hotspot olarak kullanma imkanı var mı?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.