Şimdi Ara

Netcity WISP/FSO [Kahramanmaraş] Kullananlar Kulübü (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
3
Favori
31.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    30 Mbit veriyorlarmış iyi gibi duruyor ama kuruluma kimse 150 lira vermez. Hemde 50 tl de tarife ücreti etti sana 200 tl. Netcity de ping avantajı var birde genellikle bu bağlantılar da ping yüksek oluyordu ama online oyunlarda hiç problem yaşamadım. Buda önemli benim için fiber olmasa da VDSL Performansı sunuyor ping de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0850 li numarayı keşif için aramıştım salı günü, telefondaki elemana sorduğumda 3 gün içersinde gelmiş olurlar dedi ama gelen giden olmadı

Bizim burada çekeceğini düşünmüyorum(Üngütteyim) ama çekse dahi 4 günde gelip keşif yapamayan firma, yarın birgün herhangi bir sorunda ne kadar sürede gelecek ? İlgilenecek mi ? Bakalım keşife ne zaman gelecekler... Konuya yazarım gelişme olursa ama ümitsizim.
  • #ŞARBAY# kullanıcısına yanıt
    Valla hocam artık kimseye tavsiye etmiyorum. Yeni internet arayışlarına başladım bitmeyen kopmalar durduk yere anlık hız düşmeleri vs.. her seferinde bakım var diyerek gecistiriyorlar tam bir süre verin diyorum bizde bilmiyoruz diyor müşteri hizmetleri..kentmar ile görüştüm önsen de!! Hizmet yokmuş ne gereği var o zaman..

Altyapınız varsa akk muhabbetine takilmayin ona da düzenleme geldi artık netcitynin avantajı kalmadı. Yakın zamanda kapattırıyorum

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Valla benim takıldığım nokta taahhüt noktası ve sabit hat ücreti ödememek... Alt yapı olayından tam haberdar değilim aslında ama fiber kutusuyla aramızda 1 km var...

Eviniz müstakil mi? Apartman ise fiber kutusu varmı?

Ev müstakil, telefon hattı ile hiçbir şekilde bağlantı yok... Yazlık olarak düşünebiliriz bir nevii ama sürekli yaşadığımız yer.

Anladım hocam müstakil evlere altyapı getirmez oldular maalesef paraya oynuyor Telekomunikasyoncular.. Benimde altyapı var ama çok bozuk BTK İle iletişime geçip İl müdürlüğüne gideceğim konuya da not ekledim artık yardımcı olup tavsiye etmeyeceğim bu firmayı.

Bir hafta önce başvuru yapmıştım, dün gece(Evet bildiğiniz gece gece geldiler saat 7 gibi ) Ve arabadan dahi inmeden burada çekmez internet dedi eleman...

Yukarı gelin bir ölçüm yapın, en azından ondan sonra çekmeyeceğine karar verin dememe rağmen kestirip attılar ve çekmez burda vs deyip gittiler... Netcity e başvuracak olan arkadaşlar bunu göz önünde bulundurabilirler...

Açıkçası yeni paketler de açıklandı, akk nasıl olsa tüm Iss lerde var, taahhütün az olduğu birinden alacağım, size de öneririm açıkçası... Çünkü kurumsallıktan bihaber ve Müşteriye hizmet ahlakı olmayan bir firma olduğunu düşünüyorum...
    Bende yokluktan kullanıyorum altyapım çok bozuk artık kimseye de tavsiye etmiyorum...

Taahhütsüz istiyorsanız TurkNet öneririm hocam size.
    Bugün ttnet ile görüştüm, 3 aylık paketimiz var dedi, aylık 56 tl modem ücreti ödersiniz deyince kafam attı... Müşteri hizmetlerindeki bayanın tek derdi olabildiğimce fazla taahhütle paket satmak ve bulunduğum yerde 24 mgbit e kadar destekliyormuş... 35 gb akk li 12 ay taahhütlü paket 60 tl aylık(Modem vs herşey dahi yalın net) Türkneti araştırıyorum ama forımdaki konusunda kimse memnun değil... Yılan hikayesine döndü internet işi, Kendi paramızla üstü kapalı şekilde dolandırılmadan hizmet alamıyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi #ŞARBAY# -- 4 Ocak 2017; 18:37:31 >
    Hocam modeminizi kendiniz alın vdsl yada adsl mi onu iyi öğrenin ona göre alın. Size tavsiyem beklemişken biraz daha bekleyin şu AKK Olayını tam bir çözelim.
  • S.Aleyküm beyler bende aranıza katılacaktım da pek emin olamadım şimdi :) Düne kadar TTNET kullanıyordum, aylık 73 lira. 16 mbit'e kadar olandan (16 mbit'i bırak 8i 9u zor görüyordum) 1 senedir buna tahammül ettim mecburiyetten. İnstagramdan videoları bile 2 saat izleyemiyordum ay başı olsa bile :) Dün gittim iptal ettirecem dedim son faturayı da ödedim eve geldim iptal etmişler hemen :) :) bağlarken bu kadar hızlı olmuyolardı.. Netcity'i aradım kotayı sordum günlük 15 GB dedi. Gece 12den sonra sabah 1e kadardı yanlış hatırlamıyorsam kotanın %10'unu kullanıyormuşuz. 1den 6'ya kadar %30'unu kullanıyormuşuz. 6'dan 12'ye kadar da %100'ünü kullanıyormuşuz. Saatler konusunda yanılmış olabilirim ama söylediği buydu. 3 aylık yaptıracam dedim, kurulum ücreti olmuyordu diye biliyordum 3 aylık olanda. 6 ay ve üzeri aboneliklerde kurulum ücreti olmuyormuş öyle söyledi 210 lira 6+1 ay fiyat da mantıklı geldi bana tabi ttnet'in 3 aylık parası bu kadar zaten. Ama böyle sürekli kesintiler hızda yavaşlamalar oluyorsa hiç bağlatmamak en mantıklısı. Ben Gayberli Mahallesinde oturuyorum. Buradan ahır dağı üzerindeki vericiler net şekilde görülüyor. Hala kararsızım bu hız konusunda

• Bugün geldiler yukarı çıkmadan çekmez burda dediler vericiyi görmüyormuş. sevindim bende olmadığına, aradım turkcell superonline'yi hızına baktılar 24 megabit 75 gb akk li hizinizda düşme olmaz da dedi. Aylik 66 lira bidr bunu deniyecez bakalım.
  • ua46 U kullanıcısına yanıt
    Boşver hocam netcity'i al superonline keyfine bak kim uğraşacak zamanlı zamansız hız düşmeleri ile..

Bu arada Superonline fiber mi VDSL mi Fiber yok diye biliyorum Turkcellin Maraşta
  • Vdsl olarak bağlattım ben 24mbit'e kadar hızı cuma başvuru yaptım c.tesi bağlantıyı kontrole geldiler bugün geldi kurulumu yaptı arkadaş sağolsun hız şuan 22 mbitlerde :) hep de böyle olur inşallah. 75 gb kotalı da. Bi sıkıntı olursa da koskoca turkcell sonuçta, kullanırken keyif aldıktan sonra verdiğin para da gözüne dokunmaz insanın. Pişman olmayız umarım.
  • ua46 U kullanıcısına yanıt
    Modem arayüzünü atabilir misin hocam?
  • solid kullanıcısına yanıt
    ben aradım kentmarneti .eğer 6 aylık bağlatırsanız kurulum ücreti almayız dedi.siz bakmayın telefonda kurulum ücreti var diyorlar .konuşursanız yapıyorlar ücretsiz .netcity den son zamanlarda bi sıkıntı yaşamadım ama bi de kentmarneti deneyelim
  • cepAnkara C kullanıcısına yanıt
    hocam bende bir aylık daha uzattım netcity mayısta akk ile ilgili değişiklik olacakmış bekliyorum nasıl hareket edecek firmalar...
  • Netcity artık pokunu çıkardı abone sayısı artınca totosu kalktı. İnternet hızı gece de gündüzde berbat bir dosya indiriyorum 100kbps iniyor. deli ediyor. bide sanki hizmet veriyorlarmış gibi ücretleri artırmışlar. Bende Kentmarnet düşünüyorum. Fakat kullanan arkadaş var ise görüşlerini yazabilirmi ? KENTMARNET hakkında
  • Kesinlikle Kentmarnet almayın. Ben aldım çok pişmanım 200 TL kurulum bedeli 30 TL de bir aylık kullanım ücreti verdim ilk ay yavasliktan kullanmadım. 2. Ay paketim yavaş herhalde deyip 10 mbit lik paketini 20 mbit e kadar çıkardım. Yine aynı 100 kb/s ile dosya indirmeler 20 dk bir defa kopmalar.

Müşteri hizmetleri ne kaç defa haber bıraktım. İlk ay "müşterimiz çok yeni bir metro ethernet anlaşması imzaladık altyapımız rahatlatacak dediler" o da yalan çıktı. Aşağıda hız testimi atıyorum. Ben sabırlı insanım risk almayi severim diyenler uğraşsın hız testi aşağıda.

Netcity WISP/FSO [Kahramanmaraş] Kullananlar Kulübü

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.