Şimdi Ara

Nero'ya Alternatif Ücretsiz\Kaliteli CD\DVD Yazma Programları (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
3
Favori
637.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ashampoo paralı ama iyi. craclisi bulunur sonuçta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hdthdhh -- 5 Mayıs 2007; 4:29:54 >
  • bene acer la gelen nti cd & dvd maker 7 prog var valla baska pro ya şimdilik ihtiyacım olmadı.
  • Teşekkürler ücretsiz alternatifler için
    Nero ile problemlerimiz var.Bende uğraşmak istemiyorum.Burn4free işimi görüyor.
  • arkadaşlar vistaya uyumlu Türkçe,ücretsiz ve sınırsız bir program var mı?
  • burn4free fena değil aslında hiçbirisi neroyu tutmaz ama yinede bu dediğim fena sayılmaz ama ikide bir bağışta bulun diye uyuz ediyor insanı
  • Hort gibi olmasın ama Polen CD/DVD burner programının linki ölmüş.Yapımcının (mgyazilim) sitesinde anlaşılan program ultra copy adını almış.
    Ayrıntılı bilgi

www.mgyazilim.net
  • arkadasim ellerine saglik cok faydali bi calisma olmus.
  • arkadaşlar bir sorunum var. ben nero 7 kullanıyorum full sürüm ağırlıkla müzik cdsi yapmak için kullanıyorum cdyi yakıyorum ama aracımda dinlerken bazen şarkıları çalmamazlık yapıyor şarkı geçişlerini yapmıyor mesela benim cd changerdamı sorun olabilir yoksa kullandığım programlamı alakalı tşkler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: evrendeki

arkadaşlar bir sorunum var. ben nero 7 kullanıyorum full sürüm ağırlıkla müzik cdsi yapmak için kullanıyorum cdyi yakıyorum ama aracımda dinlerken bazen şarkıları çalmamazlık yapıyor şarkı geçişlerini yapmıyor mesela benim cd changerdamı sorun olabilir yoksa kullandığım programlamı alakalı tşkler.

Müzik CD'lerini daha düşük hızda yazdırmayı denedin mi? Mesela 24x hızında yazdırmayı dene...
  • en baştakini indiriyorum umarım iyidir sagol
  • deepburner denediniz mi ? :) bir göz atın isterseniz.. ben kullanıyorum.. bazı ücretsiz programlarda dvd yaktım.. en sorunsuz deeprburner çıktı benim kullandıklarım arasında..http://www.deepburner.com/ adresinden indirebilirsiniz.. kolay gelsin..
  • Linklerin çoğu ölü..

deepburner'ı bende tavsiye ederim..
  • Evet deppburner bunlar arasında en iyisi , ama nero yu geçemez diye düşünüyorum.
  • cok saol nero nun freeware sürümünü bulamıyodum cok iyi oldu bu
  • hepsini indip denedim ama hiç biri nero nun arayüzüne yakın bile değil kullanımları çok zor nerodan mı bilmiyorum philips dvd-rw bazı cd markalarında sorun cıkarıyor diye bu programları denedim ama cok kullanışsızlar.
  • Final Burneri indirdim neroyu unuttum :D

Final Burner dehşet-ül vahşet program herkese öneririm. ps2 oyunlarını .iso vs. hepsini hızlıca yazıyor
  • eline sağlık hocam gerçekten güzel bir çalışma olmuş Lanet olasıca nero birsürü gıldırgıcık şeyler yüklüyor yannda oda hem sistemi yoruyor hemde yavaş çalışıyor Bana cd yazsın yeter
  • İyice hantallaşan NERO yerine başka bir yazılım arayışına girmiştim. Nero'nun hafifletilmiş versiyonları olan Lite ve Micro sürümlerini kullandım. Bunlar official Nero'ya göre epey kullanışlı ama bazı hatalarla karşılaştım. Sonra karşıma Ashampoo çıktı. Epey memnun kaldım diyebilirim. Şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Free olan sürümü bile işimi fazlasıyla görüyor.
  • ashampoo burner isteyen pm atsın
  • nero 8 kullanıyorum... ashampoo'yu bir deneyeyim... nero'nun arayüzü daha kolay.. bakalım ashampoo istediğim sonucu verirse ashampoo kullanacam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DemirKipi -- 8 Temmuz 2008; 13:11:28 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.