Şimdi Ara

Nerf yedigi gun zed aldim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha 15 gun olmadi. Ticket atsam parami geri alir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hayır
  • Şansını dene, alırsan söyle bizde geri verek
  • Görüntü ve skill değişiklerinde veriyorlar ancak nerf-buff gibi dengeleme olaylarında malesef kabul etmiyorlar.
  • Zed nerf falan yemedi. Ultisine buff geldi ancak herkes W'ya gelen gecilme süresinden şikayet ediyor. W'ya gelen gecikme süresi sadece koştururken veya kaçarken işinize yaramayacak ancak koridorda cok daha fazla işinize yarıyor. Çünkü gölgeyi attıktan belli bir süre sonra çıkması sizin gölgenizi nereye atacagınızı bilmenize fakat karşı takım oyuncusunun bilmemesine neden oldugu için ardından atacagınız q ve e skillinden kacma olasılıgı daha da azalıyor. Zed'e fena buff geldi fakat kötü oyuncular hala nerf geldigini sanıyor. Az önce LD nuke izledim. Zed almıştı ve terör estiriyordu. Hem de öyle böyle değil. %10 canla full canlı jarvanı kesmek kolay olmasa gerek.
  • malesef
  • Wluyla yarışıyorum gezgin alınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemosthenes

Zed nerf falan yemedi. Ultisine buff geldi ancak herkes W'ya gelen gecilme süresinden şikayet ediyor. W'ya gelen gecikme süresi sadece koştururken veya kaçarken işinize yaramayacak ancak koridorda cok daha fazla işinize yarıyor. Çünkü gölgeyi attıktan belli bir süre sonra çıkması sizin gölgenizi nereye atacagınızı bilmenize fakat karşı takım oyuncusunun bilmemesine neden oldugu için ardından atacagınız q ve e skillinden kacma olasılıgı daha da azalıyor. Zed'e fena buff geldi fakat kötü oyuncular hala nerf geldigini sanıyor. Az önce LD nuke izledim. Zed almıştı ve terör estiriyordu. Hem de öyle böyle değil. %10 canla full canlı jarvanı kesmek kolay olmasa gerek.

Zed ultisi double e vurmuyor artik becermiyorsan double q bile tutturamayabilirsin.w speed o kadar dustuki karsimizdaki rakip biz daha shadow cikmadan 2 saniye once anliyor bildigin. Zed useless

Edit:yazdiklarini bir daha okudum da iyi sacmalamisin gj

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-73E678180 -- 1 Kasım 2013; 0:48:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Peder '

quote:

Zed nerf falan yemedi. Ultisine buff geldi ancak herkes W'ya gelen gecilme süresinden şikayet ediyor. W'ya gelen gecikme süresi sadece koştururken veya kaçarken işinize yaramayacak ancak koridorda cok daha fazla işinize yarıyor. Çünkü gölgeyi attıktan belli bir süre sonra çıkması sizin gölgenizi nereye atacagınızı bilmenize fakat karşı takım oyuncusunun bilmemesine neden oldugu için ardından atacagınız q ve e skillinden kacma olasılıgı daha da azalıyor. Zed'e fena buff geldi fakat kötü oyuncular hala nerf geldigini sanıyor. Az önce LD nuke izledim. Zed almıştı ve terör estiriyordu. Hem de öyle böyle değil. %10 canla full canlı jarvanı kesmek kolay olmasa gerek.

Zed ultisi double e vurmuyor artik becermiyorsan double q bile tutturamayabilirsin.w speed o kadar dustuki karsimizdaki rakip biz daha shadow cikmadan 2 saniye once anliyor bildigin. Zed useless

+1 sacmalanirda bu kadarmi olur ne buff ı allah askina

• quote:

Orijinalden alıntı: kolikantos

quote:

quote:

+1 sacmalanirda bu kadarmi olur ne buff ı allah askina

Bir yandan doğru bence. Zaten ikinci e slow atıyordu o tutmasada olur q yü tutturan tutturur ama w yi daha hızlandırmaları gerekirdi ulti değişinde. Sanırım eskiden o 3 gölge basic attack vuruyordu artık oda yok bk ettiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Useless değil yuh ne yaptın la.

Gerçi W skilli yüzünden lane de Nasus'u ezemedim Alışamadım daha dur hele. Ama hala 1v1 de late de çok güçlü.
  • Kim ne derse desin çok ağır oldu bu nerf.
    Anlaşılacak zaten bir kaç haftaya win rateinden.

• Arkadaş doğru söylemiş; bence de nerf değil buff gelmiş zed'e.
    Bu hali daha çok işimi görüyor.
  • nerfi buff ı geçin illa küfür ettireceksiniz kendinize kardeşim riot nerf ü chamion ölsün diye atmıyor dengelensin diye atıyor niye iade ediceksin otur oyna işte bence daha denemedin bile yeni halini
  • Yeni hali süper beceriksizler oynayamıyor Oynayan adam yine estiriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: attakkann1

nerfi buff ı geçin illa küfür ettireceksiniz kendinize kardeşim riot nerf ü chamion ölsün diye atmıyor dengelensin diye atıyor niye iade ediceksin otur oyna işte bence daha denemedin bile yeni halini

Öle olmuyo işte eskiden op olup earlyde 1 2 kil alınca durdurulamayan hero nerfen sonra daha yetenek gerektiren hale gelirse o hero useless olur.Sen forumun challenger tayfasından dahamı iyi bilcen neyin useless neyin dengeli olduğunu
  • Oynayan adam oynuyor.Ki bencede kotu olmamis dun tasiyordum nerdeyse ama karsida 3 cc varken 14 kill alan master jungle yuzunden yenildim

• Zede yapılan değişiklikler buff falan değil.

• İyi oldu. En azından 'nerf' diyen kötü Zed oyuncuları sıyrılmış oldu.

• quote:

quote:

Yahu kardeşim tamam o hâlde, sen oynama. Şu 3.13 Patch sonrası bu oyun ile ilgili beni en çok sevindiren şey sen ve senin gibi insanların bir iki değişiklikle Zed'in eski potansiyelinin artık olmadığını düşünmesi. Tamam, oynamayın yav.

Bana göre de ultimate yeteneğine gelendeğişiklik buff. 4 değil 6 saniye boyunca gölgenin orada kalması ve nerede olursa olsun, Zed'in gölgesine 6 saniye içinde geri dönebilmesini buff olarak nitelendiriyorum. Eski çevikliğini biraz kırpmışlar sadece.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.