Şimdi Ara

NEOPLAN MI TRAVEGO MU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
5
Favori
109.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: droll

Fortuna

Yollarda fırtına.
  • Türkiye şartları meselesine katılıyorum. Neoplan'ın Starliner 2 modeli bize göre değil. Tamam estetikte genel görüş olarak kendisine baktırmayı bilen bir araç ama malesef bize fazla o bebek Eminim Almanya yollarında çok daha rahattır. Tourliner modeli doğal olarak daha çok tutuluyor. Sebebini araştırmadım ama son yıllarda Türkiye yollarında Mercedes-Benz hakimiyeti bariz derecede azaldı. Belki hala lider firma ama artık tek firma değil. Bence bunda MAN'ın etkisi büyük. Sonuçta Setra-MB ve Neoplan-MAN (Neoman) işbirliği söz konusu. Rekabet eskisi gibi basit değil. Yeni modeller girdi piyasaya. Temiz bir yolda Neoplan'ı tek geçmek zorundayım

• quote:

Orjinalden alıntı: topaz42

quote:

Orjinalden alıntı: fırlama_ilker

quote:

Setra gerçekten mükkemmel otobüs. Hakkını vermiyoruz. Travego travego diyip gidiyoruz. Tamam. Otobüste mercedesin üzerine yok ama, 54 kişilik setralarda süper gerçekten. En az mercedes kadar iyi.

Motorunu mercedesin yaptığını biliyorum ama kasası da mercedesten daha estetik. Sanki karoser şaseye sıkı sıkı sarılmış gibi.

travegonunda sasesı setranın setranın motoru mercedes sonucta ıkısıde daımler

koltuk fılan demıs bazı kısıler arkadaslar mercedesın almanya sıtesınde bır studıo var orda luxlıne secın bakalım hıc bır neoplanda ole bır koltuk varmı

setra vs. travego setra bır adım onde gıbı beygır gucu bakımındanda onde ama bız t17 yle setrayı gectık aracta fırlama ahmetın t17sıydı gecılen setrada benım resımde arkamda duran otobustu

Mercedesler setraları her zaman geçebiliyor. Ben bu işin sırrını çözemedim yani.

ben cozmeyı basardım sanırım olay sole setrada mercedes motoru var ancak travego 15lerde kullanılan motor travego17 motoru bıraz daha hp içeriyor bu yuzden hp farkıyla t17 setrayı gecme ımkanı buluyor.

• Ya ama beyler bu konuda biraz komedi olmadı mı Hangisi geçer Geçenlerde internette modifiye sitelerinden birisinde Setra S 431 DT'yi sanal modifiye edilmiş olarak gördüm yere çökmüş cırtlak renkler falan bu iş de ona dönmesin sakın
  • yok ya donmez ama youtube olsaydı cok guzel kapısma vıdeoları vardı
    zaten ıs yarısa gelırse ben karısmam melıh abı ustaddır bu konuda 1.5 saat onceden perona sokabılır aracı
  • baya hızlıymış melih abi ama otobüs kapışmasıda şekil olur yolcular çığlık çığlığa üst raflardan bağajlar uçuşuyo şekile bak ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: (.)*HüSeYiN*(.)

baya hızlıymış melih abi ama otobüs kapışmasıda şekil olur yolcular çığlık çığlığa üst raflardan bağajlar uçuşuyo şekile bak ya

Harbiden ya!!!
    Herkes coşar valla.
  • yolcular falan başalar (ay içim bulandı) (bas bas kim tutar seni ) (geçiyo geçiyo bas ) yürübe koçum) falan
  • quote:

Orjinalden alıntı: (.)*HüSeYiN*(.)

yolcular falan başalar (ay içim bulandı) (bas bas kim tutar seni ) (geçiyo geçiyo bas ) yürübe koçum) falan

Melih abiden bahsediyosunz

• bunlar olurken melıh abıde bı elı dıreksıyonda bı elıde camda hıcbısey olmamıs gıbı devam eder
  • haha bağırır yolculara susun lan geçtik işte bitti finish yendik muavine hadi koçum paraları topla biz kazandık
  • yok demez ole dogal halı boyle onun içinden geldıgı gıbı suruyo otobusu
  • tabiki Travego hocam...tek geçerim lafı bile olmaz.her yönden süper
  • TRavego dedim o kadar...
  • aynen travego 17 shd tek akslıları sevmiyorum o neoplanılar ne öle uzay otobüsü gibi
  • O302 mi, Neoplan starliner mi?

O302 anasını satim. Mercedes değil mi. O302 işte.
  • quote:

O302 mi, Neoplan starliner mi?

Her zaman ve heryerde MERCEDES-BENZ
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR_4O3

quote:

O302 mi, Neoplan starliner mi?

Her zaman ve heryerde MERCEDES-BENZ

Kesinlikle arkadaşım. Mercedesin olmadığı yerde Setra. Diğerleri sonra.

• Travego neoplanın yanında belediye otobüsü gibi kalıyo.Travego diyenler hiç neoplan görmemiş olmalı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.