Şimdi Ara

NEOPLAN MI TRAVEGO MU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
5
Favori
109.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fortuna
  • kardesım pahalı diye iyimi olcak
    travego
  • bu işte yoluna göre arar veririm eğer istanbul ank çalışacaksa tabiki neoğlan ama doguya çalışacaksa tabiki mercedesden vazgeçmem ben yüzlere kez otobüslerle yolculuk yaptım neoplan tasarım konfor olarak mercedesden iyi arada setra kimse ona bakmıyor travego yerine setra derim dogu çinde en azından daha oturaklı .
  • quote:

Orjinalden alıntı: cgr1903

bu işte yoluna göre arar veririm eğer istanbul ank çalışacaksa tabiki neoğlan ama doguya çalışacaksa tabiki mercedesden vazgeçmem ben yüzlere kez otobüslerle yolculuk yaptım neoplan tasarım konfor olarak mercedesden iyi arada setra kimse ona bakmıyor travego yerine setra derim dogu çinde en azından daha oturaklı .

Setra gerçekten mükkemmel otobüs. Hakkını vermiyoruz. Travego travego diyip gidiyoruz. Tamam. Otobüste mercedesin üzerine yok ama, 54 kişilik setralarda süper gerçekten. En az mercedes kadar iyi.

Motorunu mercedesin yaptığını biliyorum ama kasası da mercedesten daha estetik. Sanki karoser şaseye sıkı sıkı sarılmış gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OnuR_4O3

quote:

Orjinalden alıntı: fırlama_ilker

fiyatı daha pahalı dıye en ıyı otobus secılmez

Kesinlikle her yönden katılıyorum... Önemli olan müşteri memnuniyeti

bencede
  • travego
  • quote:

Orjinalden alıntı: topaz42

Setra gerçekten mükkemmel otobüs. Hakkını vermiyoruz. Travego travego diyip gidiyoruz. Tamam. Otobüste mercedesin üzerine yok ama, 54 kişilik setralarda süper gerçekten. En az mercedes kadar iyi.

Motorunu mercedesin yaptığını biliyorum ama kasası da mercedesten daha estetik. Sanki karoser şaseye sıkı sıkı sarılmış gibi.

travegonunda sasesı setranın setranın motoru mercedes sonucta ıkısıde daımler

koltuk fılan demıs bazı kısıler arkadaslar mercedesın almanya sıtesınde bır studıo var orda luxlıne secın bakalım hıc bır neoplanda ole bır koltuk varmı

setra vs. travego setra bır adım onde gıbı beygır gucu bakımındanda onde ama bız t17 yle setrayı gectık aracta fırlama ahmetın t17sıydı gecılen setrada benım resımde arkamda duran otobustu

• fortuna
  • baslatme len fortunana camdakı buguyu sılmeye cok meraklısın hee
  • fortuna dedim o kdar
  • bari s2000 de

ama sadece fortunaya bındıgınden olabılırmı bu mustafa ona bınemeyende var bosver
  • quote:

bari s2000 de

ama sadece fortunaya bındıgınden olabılırmı bu mustafa ona bınemeyende var bosver

mantıklı
    ama en yakın zamanda yine bi otobüs yolculuğum olacak izmire:)

İzmir yolunda fortuna kullanan şirketler hangisi?

Yok ya bu sefer fortuna aramıcam arkadaşlarla gideceğimiz için fiyat olayına gircez öğrenci hesabı olcak yani:)

İlker Melih abinin ist arabaları hareme girmiyo dimi?

• yok gırmez heralde dırek esenler ben gorursem esenlerde forumda yazarım zaten belkıde su anda carefourun orda yatıodur ama sen sen ol sakın cıkma yukarı kopek var benı ısırıodu gecen ay
  • arkadaşlar bende neoplan hariç tüm otobüslere bindim setra gerçekten çok rahat hatta travegodan bile rahat geldi ancak travegonun benim için yrı bi güzelliği var onu daha çok seviyorum....
  • fortuna
  • quote:

Orjinalden alıntı: droll

fortuna

çakmalı 8 ileri harika olur..
  • Tabi ki Travego
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: topaz42

travegonunda sasesı setranın setranın motoru mercedes sonucta ıkısıde daımler

koltuk fılan demıs bazı kısıler arkadaslar mercedesın almanya sıtesınde bır studıo var orda luxlıne secın bakalım hıc bır neoplanda ole bır koltuk varmı

setra vs. travego setra bır adım onde gıbı beygır gucu bakımındanda onde ama bız t17 yle setrayı gectık aracta fırlama ahmetın t17sıydı gecılen setrada benım resımde arkamda duran otobustu

Mercedesler setraları her zaman geçebiliyor. Ben bu işin sırrını çözemedim yani.

• bende cozemedım hatta gısede setra kalkarken travego17 40 50 mt fark atmıstı

hp olarak setra daha fazla daha atak dıcem aynı vıtes sıstemı agırlık gelıyor aklıma onuda arastırıcam bos agırlıklarını
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.