Şimdi Ara

NEOPLAN MI TRAVEGO MU (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
283
Cevap
5
Favori
109.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • V8 303. Hepsinden iyidir. Hele o hor hor motor sesi beni bitirir. Bilmem ben neoplan-setra travego falan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kamyoncu123

Travego neoplanın yanında belediye otobüsü gibi kalıyo.Travego diyenler hiç neoplan görmemiş olmalı.

Neoplanı çok gördüm. Şehirlerarası otobüsler içinde asla beğenmediğim bir otobüs. Kesinlikle binmem. Otobüsleri görünüm olarak hiç estetik değil. Oldukça kaba. Benim için albenisi olmayan bir araba.

Özürdilerim ama, önce travego (3 akslı olan) , sonra setra, daha sonra Fortuna.............. ve diğerleri.
  • quote:

Orjinalden alıntı: topaz42

quote:

Orjinalden alıntı: kamyoncu123

Travego neoplanın yanında belediye otobüsü gibi kalıyo.Travego diyenler hiç neoplan görmemiş olmalı.

Neoplanı çok gördüm. Şehirlerarası otobüsler içinde asla beğenmediğim bir otobüs. Kesinlikle binmem. Otobüsleri görünüm olarak hiç estetik değil. Oldukça kaba. Benim için albenisi olmayan bir araba.

Özürdilerim ama, önce travego (3 akslı olan) , sonra setra, daha sonra Fortuna.............. ve diğerleri.

Aynen...
    Neoplanın dış görünüşü iğrenç...
    TRavego mükemmel.

• su ana kadar yapılan otobus kazalarfına bakın 10 tanesınden 4 u kesın neoplan starlıner 2

1.aklın hayalın alamıycagı kadar travego gordum

2.neoplanı olan bıle travego dıyorsa burda bır celıskı var

3.adı ustunde peron aracı travego ıse yolda gosterır kendını peronda yatarak degıl

4.aydoganın kazasına bakın saman parcalarını gorebılırsınız ve acılmayan hava yastıgını
  • arkadaşlar ben kamyoncuyum ama

SİZE BİŞE SORACAM BİZ BİDE YENİ OTOBÜS ALMAYI DÜŞÜNÜYORUZ ŞUN LAR ARASIN DA KARAR VEREMEDİK HANGİSİNİ ALALIM

*SETRA
    *TRAVEGO
    *NEOPLAN

****ÖNCEDEN DERLERMİŞ MAN DAN OTOBÜS MECEDESTEN KAMYON OLMAZ DİE ***
    AMA ARTIK ÖYLE DEGİL GALİBA

• setra al hem cebınız dolsun hemde gonlunuz rahat olsun

neoplan asla alma zarar edersın gorunusune aldanma sakın setradan vazgecme travego alırsan yakın zamanda model değiştirmek zorunda kalırsın
  • ahmet abi doğru sölüyo setra daha iyi ve öndeki yolcular hiç memnun olmuyolarmış görüş açısı yönünden burda ustalar daha iyi bilir
  • setra alman daha avatajlı cunku yenı modelı 2010 na kadar cıkmaz

travego alırsan arac ne zamandır pıyasada mercedes ara aracı bıle cıkardı(tourısmo) yakın zamanda yenı bır model gelıcek ve travego ragbet gormucek

neoplan alırsan baslı basına zarar edersın teknık sıfır aracta sakın ama sakın gorunuse aldanma
  • abicim neoplan bi kere bu başlıktan kaybediyo nedenmi

ya neoplan o kadar kötüki bütün bir markayı toplamışsınız gelmişsiniz mercedesin tek bir modeli olan travegoyla karşılaştırıyorsunuz yani anlayacağınız neoplan gibi koca bi marka gelmiş travego gibi sadece tek bir model olan araçla karşılaştırıyorsunuz
  • mercedes benz 40 yıl
  • Travego, setra, fortuna ve diamond birbirinin dengi otobüsler. Neoplan ne idüğü belirsiz bir şey. Bir zamanlar ulusoy çok getiriyordu. Hatta bir keresinde 50 tane birden almıştı. Uçak konforu şeklinde zırvalıyordu. Ama fazla sürmedi.
  • dıamond da oyle yanı dıamondu cok basarılı bır otobus olarak göstermeyelım telefondan klıma kıtleyen tek otobustur
  • quote:

Orjinalden alıntı: fırlama_ahmet

dıamond da oyle yanı dıamondu cok basarılı bır otobus olarak göstermeyelım telefondan klıma kıtleyen tek otobustur

alla alla. ciddi mi. Konyaya çalışan Konset firmasında da Diamondlar var. Hepsinde Telefon serbest.
  • dıamondun en kötu ozellığıde odur telefonla konutuğunuzda klima otomatıkmen kendını kılıtlıyor ve devre dısı kalıyor tekrar devreye sokuyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: fırlama_ahmet

dıamondun en kötu ozellığıde odur telefonla konutuğunuzda klima otomatıkmen kendını kılıtlıyor ve devre dısı kalıyor tekrar devreye sokuyorsun

Bunu bindiğimiz her otobüste söylüyorlar ama sadece diamonda oluyor
  • dıger otobuslerı etkılemıyor sadece dıamonda ozel bır vaka bu
  • Fortuna
  • bence rahatlık yönünden travego,ama dış özellik ve görünüşü ile neoplan.
  • quote:

Orjinalden alıntı: topaz42

Travego, setra, fortuna ve diamond birbirinin dengi otobüsler. Neoplan ne idüğü belirsiz bir şey. Bir zamanlar ulusoy çok getiriyordu. Hatta bir keresinde 50 tane birden almıştı. Uçak konforu şeklinde zırvalıyordu. Ama fazla sürmedi.

bildiğim kadarıyla ulusoy firmasının neoplan ile yapmış olduğu anlaşmada 0 km neoplanlar türkiye de ulusoydan başka hiçbir firmaya verilmeyecek ancak ulusoy neoplanlardan verim alamayınca yurt içinde diğer firmalara satabilecek gördüğünüz gibi etrafta neoplanlar artmaya başladı yani neoplan verimi çabuk düşen bir araç
  • aslında diamondlar çok güzel görüntü olarak neoplan gibi görüntüsü ama tutmadı benim çok hoşuma gidiyo inşallah ileriki yıllarda yollarda görürüz aslında mitsubishi tutması lazım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.