Şimdi Ara

Neo vs. Neo V

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Neo V hakkinda kafamda soru işaretleri var.Tam olarak Neo dan tüm farklarını bilmiyorum.Kimisi sensör yok diyor şebeke üzeri görüntülü konusma diyen var...

Normalde düşünmeden Neo alırım ama vatan stoklarında yok,gelir mi bilmiyorum.Teknosa dan 1000tl vermek istemiyorum Neo V vatanda indirimle 770 tl...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arada kamera dışında fark yok , fiyat güzelmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: SyNeRGeNIX

Arkadaşlar Neo V hakkinda kafamda soru işaretleri var.Tam olarak Neo dan tüm farklarını bilmiyorum.Kimisi sensör yok diyor şebeke üzeri görüntülü konusma diyen var...

Normalde düşünmeden Neo alırım ama vatan stoklarında yok,gelir mi bilmiyorum.Teknosa dan 1000tl vermek istemiyorum Neo V vatanda indirimle 770 tl...

kamera çok önemli değil ise düşünmeden al, fiyat gayet güzel
    vatan'ın sitesinde 869 lira neo v hala)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmedoff -- 23 Kasım 2011; 10:40:11 >
  • kamera olarak birisi 8.1 diğeri 5 ancak cok fark yok diyorlar keske inceleme fırsatı olsaydı...
  • Neo'nun fotoğraf çekimleri beğenilmiyor zaten, V'deki kamera yeterlidir diye düşünüyorum.. Son seçim senin yinede..
  • Vatan'da şu anda 869 lira gözüküyor, 770 lira ise düşünmeden al derim.
  • evet neo v ile neo arasındaki tek fark kamera farkı. neo v'de 5 mp kamera var ve exmor cmos sensör mevcut değil. xperia neo'yu diğer rakiplerinden avantajlı konuma getiren olayda oydu ama bu olay neo v'de yok. bakalım neo kadar başarılı olabilecek mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

evet neo v ile neo arasındaki tek fark kamera farkı. neo v'de 5 mp kamera var ve exmor cmos sensör mevcut değil. xperia neo'yu diğer rakiplerinden avantajlı konuma getiren olayda oydu ama bu olay neo v'de yok. bakalım neo kadar başarılı olabilecek mi?

sizce yaklaşık 150 tl exmor r sensör için verilir mi? bu sensör ışık seviyesi düşük ortamolarda iyi çekiyormuş. genel manada da daha iyi fotoğraf çekebilir diyebilir miyiz?
  • eğer fotoğraf kalitesi çok önemli bir kriterse bence 150 tl değer. ama değilse hiç gerek yok. yani kişiye göre değişir. kamera performansı iyi olsun dersen neo daha iyidir.
  • Sonuçta bu bir cep telefonu.O nedenle bir fotoğraf makinesi performansı bekleyemezsiniz.
    Neo V alıp aradaki farka biraz daha ekleyip fotoğraf makinesi alabilirsiniz.
  • neo V nin kamerasının kötü olmayacağı belli zaten. demek istediğim exmor r sensör yalnızca gece veya düşük ışık seviyesinde mi işe yarıyor? yoksa gün ışığı yada akkor ışıkta fark eder mi?
  • Neo nun icinde gelen 8gb hafiza karti bi nebze yeterli gelecek ama neo v icin en kötüsünden de olsa bi 8gb hafiza karti gerekecek.Ayrica neo v nin içinden cikan kulaklığın kulak ici olmaması benim icin kötü...
  • Yahu şu farkları tam olarak yazabilecek biri var mı? Sadece kamera farkı var sanıyordum, kutu içeriği farkından bahsedilmiş 1 üst mesajda.bir de bu haftasonu güzel kampanyalar var, cihaz 640-680 arasına geliyormuş darty vs. yerlerde.
  • Nakit alırsanız daha düşüğe geliyor. Anlamam ki neden bu kadar abartılı fiyat yazarlar cihazın fiyatına yeni yeni oturuyor . Nakit alırsanız 720 TL sıfır kutulu garantili ...

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonlari/sony-ericsson-xperia-neo-v-3d_02.044.1357.0235.htm?utm_source=Daily_Mailing&utm_medium=mail&utm_term=26Dec&utm_content=SonyEricsson_26Dec&utm_campaign=SonyEricsson_26Dec

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Palakadir -- 26 Aralık 2011; 18:06:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 58_transporter_58

Yahu şu farkları tam olarak yazabilecek biri var mı? Sadece kamera farkı var sanıyordum, kutu içeriği farkından bahsedilmiş 1 üst mesajda.bir de bu haftasonu güzel kampanyalar var, cihaz 640-680 arasına geliyormuş darty vs. yerlerde.

şu linkteki karşılaştırmada herşey var:

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4122&idPhone2=3734
  • Aradaki farka değmez diye düşünüp neo v aldım ve haklı olduğumu gördüm. Aradaki farka değmez
  • bence de aradaki farka değmez. taşıma sıkıntısı yoksa aradaki 150tl farkla dijital makine bile alınabilir
  • Aradaki farka değer.

Bildiğim kadarıyla 4 fark var.

* Exmor R sensör
    * Kulaklık
    * Hafıza Kartı
    * Batarya

Bu dördünü hesaba katınca Neo biraz daha işlevsellik sağlıyor. Tercih meselesi ben de tercihimi Neo V'den yana kullandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danGerfuLL -- 1 Mart 2012; 11:09:17 >
  • hepsiburadada 770 tl dusunmeden neo v alabllrsn
  • Neo v nin malzeme kalitesinden memnun musunuz?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.