Şimdi Ara

Neo ile hafta içi restoran alışverişlerinizde %10 indiriminiz var!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
13
Favori
3.091
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kampanya 1 – 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerlidir. 28 Şubat 2017 saat 23:59'dan sonra yapılacak işlemlerden kazanım sağlanamayacaktır.
    Kampanya kapsamında Neo ile hafta içi yapılacak restoran harcamalarından %10 indirim kazanılacaktır.
    Bir müşteri bir işlemde en fazla 5 TL, tüm kartlarıyla toplamda en fazla 50 TL indirim kazanabilir.
    Kampanyadan faydalanmak için "NEO" yazarak 4566’ya SMS gönderilmesi gerekmektedir.
    Kampanya katılımı, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve kart sahibine Akbank tarafından kayıt olduğu bilgisinin verilmesinden sonra sağlanır.
    Kayıt olduktan sonraki işlemlerden ödül kazanılacaktır.
    Kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içinde Neo’nun bağlı olduğu vadesiz mevduat hesabına yansıyacaktır.
    Ödül yükleme anında kartın ve kartın bağlı olduğu hesabın açık statülü olması gerekmektedir.
    Kazanılan indirim tutarı Akbank Direkt ve ATM’de hesap hareketlerinden görüntülenebilir.
    İndirim kazanımı gerçekleşen işlem iptal veya iade edilirse verilen indirim tutarı geri alınacaktır.
    Kampanyaya chip-para kullanımları, iadeler ve nakit çekim işlemleri dahil değildir.
    Kampanyaya Neo Businesslar dahil değildir.
    Kampanyaya asıl kart sahibinin kayıtlı olan telefon numarasından 1 kez SMS gönderilerek kayıt olunması yeterlidir. SMS tutarı tüm operatörler için KDV ve ÖİV dahil 0.65 TL olarak ücretlendirilir.
    Akbank T.A.Ş., kampanyayı durdurma değiştirme ve iptal hakkını her zaman saklı tutar.

http://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/Neo-ile-hafta-ici-restoran-alisverislerinizde-10-indiriminiz-var.aspx

• Çok uzun zamandır var bu kampanya. Paracard'ın kuruş kampanyası gibi her ay bitiyo yeniden başlıyo

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alt limit olmaması güzel

• Uzun süredir yoktu, efsane geri dönmüş, bilgi için teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sceptic S kullanıcısına yanıt
    Hocam rica ederim, keyifli alisverisler.

• Durumcude geciyo mu

• Pos şartı yok sanırım. İyi kampanya.

• sceptic S kullanıcısına yanıt
    Uzun süredir tekrarlanan bir kampanya. Son 7-8 aydır düzenli katılıyorum..

• sp@wn kullanıcısına yanıt
    En son 12 Temmuz'da 5327524566'ya SMS atarak katılmışım (şimdi hata verdi numara), o zamandır ne kampanyalarda görüyordum ne de SMS ile bilgilendirildim, arkadaş konu açınca haberdar oldum. Devam ettiğini bilmediğimden benim için yeni başlangıç olacak

• Merhabalar. Neo banka kartı yıllık kart ücreti alıyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylesoff

Merhabalar. Neo banka kartı yıllık kart ücreti alıyor mu?

Hesap işletim ücreti var. 2 fatura otomatik ödeme verirsen almaz. Kampanya uzun zamandır vardı...

• quote:

Orijinalden alıntı: n_medya

quote:

Orijinalden alıntı: Taylesoff

Merhabalar. Neo banka kartı yıllık kart ücreti alıyor mu?

Hesap işletim ücreti var. 2 fatura otomatik ödeme verirsen almaz. Kampanya uzun zamandır vardı...

Hesap işletim ücreti danıştay tarafından geçen yıl durduruldu. Karar çıkana kadar hiçbir banka hesap işletim ücretleri kesemiyor. Bilginize.
  • Nisan 2016 tan beri kullanirim

Tesekkurlerneo

• Ben de çok uzun süredir kullanıyorum bu kampanyayı. Her ay yenilenmesi olayı kötü ama artık alışkanlık oldu bende. her ayın 1 inde atıyorum mesajımı. Ortalama 20 TL civarı aylık indirimim oluyor. hiç yoktan iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Ben de çok uzun süredir kullanıyorum bu kampanyayı. Her ay yenilenmesi olayı kötü ama artık alışkanlık oldu bende. her ayın 1 inde atıyorum mesajımı. Ortalama 20 TL civarı aylık indirimim oluyor. hiç yoktan iyidir.

Bir müşteri bir işlemde en fazla 5 TL, tüm kartlarıyla toplamda en fazla 50 TL indirim kazanabilir.
    diye bir madde var kampanya koşullarında, siz nasıl 20 TL kazanıyorsunuz ki? 10 tane neo kartınız mı var
  • dj_alper_ D kullanıcısına yanıt
    toplam 20 tl indirim demiş, siz nasıl 10 kart hesabı yaptınız
  • Bende geçen sene hep katılıp faydalanıyodum fakat 7 8 aydır banada hiç bildirim gelmemişti şimdi mesaj attım katıldım demekki kişiye özel değilmiş. 7 8 aydır baya bir kar edebilirdim yazık oldu. Özellikle geçen haftaya üzüldüm şimdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: dj_alper_

quote:

Orijinalden alıntı: atom-karınca

Ben de çok uzun süredir kullanıyorum bu kampanyayı. Her ay yenilenmesi olayı kötü ama artık alışkanlık oldu bende. her ayın 1 inde atıyorum mesajımı. Ortalama 20 TL civarı aylık indirimim oluyor. hiç yoktan iyidir.

diye bir madde var kampanya koşullarında, siz nasıl 20 TL kazanıyorsunuz ki? 10 tane neo kartınız mı var

Arkadaşın dediği gibi toplamından kastetmiştim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: sceptic

Uzun süredir yoktu, efsane geri dönmüş, bilgi için teşekkürler.

Yok muy du...
    Neredeyse 2~3 yıldır devam ediyor aralıksız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yirthan -- 2 Şubat 2017; 15:19:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yirthan

quote:

Orijinalden alıntı: sceptic

Uzun süredir yoktu, efsane geri dönmüş, bilgi için teşekkürler.

Yok muy du...
    Neredeyse 2~3 yıldır devam ediyor aralıksız

Evet, hemde nakit iadesi ile benzersiz bence

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.