Şimdi Ara

Nefret Edip Yarım Bıraktığınız Oyunlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
383
Cevap
3
Favori
10.562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-Guacamelee ; bu platform oyunlarını artık ne kadar zor yapıyorlar ya :/
    2-Miami Hotline :/ inanılmaz zor gelmişti ,öl öl öl nereye kadar demiştim.
  • * Shogun 2: Total War (japon dünyası sarmadı, yoksa Total War'a laf yok)
    * Age of Wonders 3 (Heroes mantığına alışmışım, bunu bir türlü sevemedim. -ama durua göre yokluk anında geri başlayabilirim)
    * Castlavania LoS (Ps'den bozma oyunları oynayamıyorum zaten, oynanıi, hikaye bütünlüğü, sanki hiçbirşey yok oyunda. sadece dövüş dövüş dövüş dövüş, peh)
    * Max Payne 3 (bunu niye bıraktım tam olarak bilmiyorum aslında.. güzel oyundu da belki bi daha başlarım)

bunlar son bir iki ay içinde deneyip bıraktıklarım. daha evvelden yazmaya kalksak bi kaç sayfa olur heralde....
  • PES serisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: GEr0nim0

* Shogun 2: Total War (japon dünyası sarmadı, yoksa Total War'a laf yok)
    * Age of Wonders 3 (Heroes mantığına alışmışım, bunu bir türlü sevemedim. -ama durua göre yokluk anında geri başlayabilirim)
    * Castlavania LoS (Ps'den bozma oyunları oynayamıyorum zaten, oynanıi, hikaye bütünlüğü, sanki hiçbirşey yok oyunda. sadece dövüş dövüş dövüş dövüş, peh)
    * Max Payne 3 (bunu niye bıraktım tam olarak bilmiyorum aslında.. güzel oyundu da belki bi daha başlarım)

bunlar son bir iki ay içinde deneyip bıraktıklarım. daha evvelden yazmaya kalksak bi kaç sayfa olur heralde....

Max payneyi 4 kere bitirdim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps3 te Prototype 1
  • Mass Effect
    Deus Ex : Human Revulatio
    n
  • Şuan aklıma gelmiyor gelince editlerim

• nefret değil ama ısınamamak diyelim :)
    bioshock infinite, bioshockun oynanışı hiç hoşuma gitmezdi zaten herkes çok iyi dediği için bi denedim ama buda sarmadı ama yinede bi ara oynayıp bitirmeyi düşünüyorum
    god of war ascension oyun çok acayip geldi bana gow 3 ten sonra başka bi oyun gibi geldi zor bitirdim, gow 3 zirveydi zaten bence daha iyi bi gow oyunu çıkacağını sanmıyorum

edit : crysis 3 oyun resmen teknoloji demosu gibi geldi bana hiç ısınamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark_Passenger47 -- 7 Temmuz 2014; 15:58:18 >
  • Crysis 1, zorladım ama yok oyun çok tekdüze ilerliyordu hikaye ilerlemesi de yok doğru dürüst. Far Cry 3 de benzer etki yaptı. LA Noire var, GTA IV de yavan geldi. Bioshockların hepsi sıktı, AC serisi de öyle. Korsanlı olan fena değildi ama denemedim. Genelde sıkıyor açık dünya oyunları ama inatla oynamaya çalışıyorum. Call of Duty Ghosts'u da unutmamak gerek, Call of Duty 2 hayranı olarak aynı tadı alabileceğim bir devam oyunu arıyorum da yok olmuyor umudu kestim artık.
  • F1 2013
    Pek yarım bırakma denemez, oyunda bir hikaye yok. Düzgün bir direksiyon yoksa arabaları kullanmak tam bir çile.
  • Dark Souls
    Skyrim
    Fifa 13
    Fifa 14
    Bf3
    Son 3tanesi sayesinde ps3ü bile açmıyorum.Ps4 çıktı umurumda değil...

• Arx fatalis grafikler eski ve hikayesi hoşuma gitmedi.

Edit:PS konusuymuş hiç bakmamışım bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SkyTech74 -- 7 Temmuz 2014; 17:23:57 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Şimdi tekrar fifa oynayalım dedim etmediğim küfür kalmadı

• Para verdiğim her oyunu sonuna kadar bitirdim ,

Sadece Black Ops 2 o tekrar eden senaryosu ve zenci öldürme potansiyelini göz ardı edemedim bıraktım gitti...
  • Dishonored
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion28

Little big planet 2
    Fantazinin dozunu kaçırmışlar, geri zekalı çocuk oyunu gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assasins creed 3 ve4 baydı artık god of war ascension da arşimedin sınavında o asansör beni bitirdi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wolfenstein, Assasins Creed, Bioshock Infinite, Thief (oyun yokluğundan bitirdim yoksa yüzüne bakmam), Castelvania, Devil May Cry 2-3 (4ü hala oynarım).

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dark souls 2 her an bırakabilirim
    leş grafikler frame sorunları insanı oyundan soğutuyor
    ayrıca ds1 in ucuz taklidi olmuş

• Bioshock infinite
    30lu yılların Amerikası havasından nefret ederim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.