Şimdi Ara

NEEDFORSPEED UNDERCOVER (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hala NFS'yi savunmaya çalışanlar neyin savaşını veriyor anlamıyorum, bari kapayın çenenizi de insanları yanlış etkileyerek paralarını böyle bir saçmalığa yatırıp arkanızdan size küfür etmesin
  • pro street almadım bari bunu aliim diyordum ama anlaşılan bu da rezalet olmuş
    yok abi ya NFS II gibisi yok, PS3'e çıksın hemen alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Muss@ -- 20 Kasım 2008; 0:31:34 >
  • oynadığım en güzel oyunlar nfs2,nfs3,nfs4 ve porshe unleashed idi.. ama nfs4 ve porsche'un yeri başkadır
  • ölçü aldığım tek site olan gamespot ta oyuna 6.5 gibi çok çok düşük bir puan vererek kötü katagorisine koymuş oyunu..yazık yazık...mc 7.5 alarak nfs den daha iyi olduğunu ortaya koymuş oldu ve böylece bu yıl alınacak tek yarış oyunu mc oldu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSafari -- 20 Kasım 2008; 9:21:09 >
  • oyun iğrenç ötesi. sakın almayın paranıza yazık. grafik yok - oyun iyice sıkıcı olmuş.
  • zaten artık nfs serisini unutun toparlayamazlar..bu seriyle beraber nfs tarihteki yerini almıştır :)) oyunu tüm haklarıyla hakkını verebilecek başka bir firmaya devretmeleri en mantıklısı..
  • Bende eBay'den Midnight Club almıştım,yarın postaneye gidip alacağım. NFS Undercover çıkmadan aldığımdan biraz tereddütlüydüm. İyiki NFS Undercover'ı sipariş etmemişim,fiyatı 10 dolar kadar daha düşük vermelerinin nedenini anlayabiliyorum. EA'nin farklı bi fiyat politikası mı var? eBay'de 35 dolara bulunabiliyor oyun..
  • bye bye nfs
  • oyunun kontrrollerinimi begenmedi begenmeyenler midnighclub mu almalıyız yani ?
  • oyunun psp versiyonu fena degil aslında fakat bugun bende pc'ye kurdum grafikler desen daha kaliteli beklerdim kullanım desen oda guzel degil hele hele o timeshifting olayı acayip sacma olmus kendinden cıkmıs da baska birsey olmus sanki araba yalpalıyor ucuyor birseyler oluyor yinede hala bi heyecan olur mu diye bekliyorum... ama ps3 versiyonu hakkında bi bilgim yok undercoverla fifa 2009 arasında kalmıstım hangisini alsam acaba?
  • bu yorumları okuduktan sonra NEEDFORSPEED UNDERCOVER allahtan almamışım dedim

ne şanslıymısım beee
  • kötü olduğu iyi olmuş oynıyamıyoruz nasılsa
  • bende nfs yi bekliyordum ama içler acısı halini görünce midnight club tek seçenek...nfs den çok daha iyi olduğu ortada ve oynayanlar çok güzel olduğunu söylüyor bende bugün alıcam mc..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSafari -- 21 Kasım 2008; 12:55:13 >
  • ahh kazu ahh şu gt5 tam sürüm çıkar nedir bu nfsler mc lerden çektiğimiz next gen geldi geleni araba yarışı oynayamaddım
    bu ea neyin peşinde anlamadın nfs iğrenç red alert 3 iğrenç ben diyorum eğer bi oyun multiplatform olursa o oyundan hayır beklemeyin
    ee bakın son çıkan multilere yerde surunuyorlar halbuki suç bu oyunu yapanda değil yaptıranda 1 senede 1 oyunu Nintendo DS, Wii, PlayStation Portable, PlayStation 2, PlayStation 3, PC, iPhone, Wireless xbox 360 anca bukadar olur

only platforma çıkan resistance 2 LittleBigPlanet MotorStorm geow bunlar gibi tek konsola çıkan oyunlar her zaman bi adım ötede

bir anti multiplatform konusu açsın ilk üye benim
  • quote:

Orjinalden alıntı: John Petrucci

quote:

Orjinalden alıntı: Jackal78

GT tam sürümü gelene kadar adam gibi yarış oyunu oynayamıcaz heralde.

Evet doğru, GT'de power up falan alırsın, deli gibi makaslara girersin. Çok benziyor 2 oyun.

Ve de Midnight Club ile, şu oyun demeye dilim varmayan, son 3 diskini oynamayı bırakın kabına elimi sürmeyeceğim şeyi karşılaştırmayın lütfen. Koskoca şehir, toplasan 10 tane araba var. Fallout 3'te araba sürüyormuşum hissi verir, o açıdan düşünmemiştim iyi oldu

Birincisi ben bir karşılaştırma yapmadım.

İkincisi bu ikiside yarış oyunu. Biri FPS diğeri strateji değil. Biri simülasyon diğeri arcade olsada yarış oyunu sonuçta.

Üçüncüsü GT5P den sonra düzgün bir yarış oyunu çıktıysa da ben bilmiyorum.

Dördüncüsü herkesin oyunlardan beklentisi farklıdır. Ben kendim için konuşmuştum. Bana ne Midnight ne grid ne de bu oyun bekleneni vermedi.

• Oyun çokta kötü değil bence, ancak ciddi derecede takılma sorunu var(framerate)......yakında yama gelecektir sanırım.
  • NFS undercoveri begenmedim açıkcası bu yenı oyunda diger eskı surumlerden kolaj yapılmış gibi duruo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackBeasT -- 22 Kasım 2008; 0:37:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: İtfayeci

Oyun çokta kötü değil bence, ancak ciddi derecede takılma sorunu var(framerate)......yakında yama gelecektir sanırım.

...yamasına tüküriyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: leo

quote:

Orjinalden alıntı: İtfayeci

Oyun çokta kötü değil bence, ancak ciddi derecede takılma sorunu var(framerate)......yakında yama gelecektir sanırım.

...yamasına tüküriyim

leo biraz sakin dostum.
    herkes neyin ne olduğunu anladı zaten, asabi tavırlarla tekrar tekrar hatırlatmaya gerek yok
  • nfs undercover tartışılacak bir oyun bile değil...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.