Şimdi Ara

NEEDFORSPEED UNDERCOVER

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
3.401
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADASLAR OYUNU ALDIM BIR SAAT OYNADIM OYUN IGRENC OLMUS ARABALAR KUTU GIBI SURUS OLAYI DANDIK ESKI MOST WANTED BUNUN YANINDA KRAL BENCE BU OYUNA PARA VERMEYIN DEGMEZ CUNKU...

• belliydi zaten videolardan... nfs bekleyenler midnight club alsın benden söylemesi... bu oyuna para vermeyin boşuna...
  • al birini vur ötekine iki oyun da olmamış
  • Zaten bil. çıkacak par veripte PS3 e almam ama eğer dediğin gibiyse paran verenlerin parlarına yazık gerçekten...
  • şimdi bende bilgisayara indirip kurdum oyunu ,oyundan çıktım konu açacaktım ki ekrem arkadaşımız açmış..oyun rezalet ötesi...

carbon ile pro street karıştırılmış gibi ve yarış esnasında sanki takılma oluyormuş gişbi hissettiriyor sürüş dinamiği.benden tavsiye bu oyunu oynıyacaınıza gidip pacman oynayın daha iyi
  • vay be..
    midnight bunun yanında 10 numara demek ki..
    gerçi onun da daha %15'ini tamamlamıştım ama sıkıldım takasladım
  • quote:

Orjinalden alıntı: kmerdal

vay be..

Midnight clubü ben araba yarışı olarak bile görmüyorum.Olsa olsa GTA Club olur bu oyundan.Undercoverin yanında esamesi bile okunmaz o çöpoğlu çöp oyunun...
  • arkadaşlar burnouta devam mı? :)) helal olsun be adamalr ne oyun yapmış oynuyosun oynuyosun sıkılmıyosun..nfs yide burnout u yapan firmaya mı verseler.. :) midnight zaten 7.5 almış game spottan demek nekadar dandik oyun nfs de yamuk yaptı ee biz ne alıcaz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ataskiran

arkadaşlar burnouta devam mı? :)) helal olsun be adamalr ne oyun yapmış oynuyosun oynuyosun sıkılmıyosun..nfs yide burnout u yapan firmaya mı verseler.. :) midnight zaten 7.5 almış game spottan demek nekadar dandik oyun nfs de yamuk yaptı ee biz ne alıcaz?

Ben burnoutdanda sıkıldım.Ama motorstorm pacific riftden bir gram bile sıkılmadım...
  • Bencede PS3'e çıkmış en zevkli araba oyunu Motorstorm serisidir. NFS Undercover yapımcıları belliki bol bol Burnout Paradise oynamışlar, çünkü bu son oyunları benziyor epey. Ama genede NFS Serisinin sıkı takipçisi olarak aldık oynuyoruz, çok ta kötü bulmadım oyunu ama elbette süper değil.
  • allah allah çok ilginç ya,yorumlar nasıl bu kadar zıt olabilir acaba ps3 versiyonundamı sorun var
  • Serinin en tırt oyunu olduğu konusunda, tüm otoriteler hem fikir.
    3-4-5 max 6 aldığı puanlar
    Midnight Club fena tokatladı, yerin dibine soktu yine NFS 'yi
  • quote:

Orjinalden alıntı: evo_4

Serinin en tırt oyunu olduğu konusunda, tüm otoriteler hem fikir.
    3-4-5 max 6 aldığı puanlar
    Midnight Club fena tokatladı, yerin dibine soktu yine NFS 'yi

Yaw bırak evo ya.
    Çöpclub dan hayır gelmez.O da tırt...Hatta tırtclub

• pacific riftten 1 gram bile sıkılmadın ama akşamları arazisin yarışlardan.korktunmu yoksa sony 55.merak etme 1-2 yarış kazanmana izin veririm.ayrıca midnight club çöp oyun değil bence.Ama bir süre sonra bayıyor insanı.
    quote:

Orjinalden alıntı: SONY_55

quote:

arkadaşlar burnouta devam mı? :)) helal olsun be adamalr ne oyun yapmış oynuyosun oynuyosun sıkılmıyosun..nfs yide burnout u yapan firmaya mı verseler.. :) midnight zaten 7.5 almış game spottan demek nekadar dandik oyun nfs de yamuk yaptı ee biz ne alıcaz?

Ben burnoutdanda sıkıldım.Ama motorstorm pacific riftden bir gram bile sıkılmadım...

• m club gercekten cok iyi bir oyun . ve oynar oynamaz yorumum yapmıstım . nfs nin cok calısması gerek cunku m club super olmus . mclub ı sevmeyenlerde zaten beceremeyenler oyunu zor kabul edenler . yoksa o oyunada cop kotu diyen adamı anlamak mumkun degil daha ne bekliyorsun yada neyin peşindesin .. nfs yi begenenler var oynadıkca sarıyor diyenler var merak edip indiriyorum . club ı gecemeyeceğini zaten 1 ay oncesinden soylemiştim.
  • gamspot 7.5 vermiş midnight cluba ben 8.5, istisna oyunlar hariç 8.0 (motostorm, uncharted vs..) den aşağı not almış oyunu almam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSafari -- 19 Kasım 2008; 10:27:35 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: gurmer

pacific riftten 1 gram bile sıkılmadın ama akşamları arazisin yarışlardan.korktunmu yoksa sony 55.merak etme 1-2 yarış kazanmana izin veririm.ayrıca midnight club çöp oyun değil bence.Ama bir süre sonra bayıyor insanı.
    quote:

quote:

Anlaşıldı senim heabını kesme zamanı geldi.

• midnight club ın grafikleri oynana bilirlik gta gibi mi?eğer öyleyse bu oyunu konuşmayın bile..
    quote:

quote:

vay be..

Midnight clubü ben araba yarışı olarak bile görmüyorum.Olsa olsa GTA Club olur bu oyundan.Undercoverin yanında esamesi bile okunmaz o çöpoğlu çöp oyunun...
  • quote:

midnight club ın grafikleri oynana bilirlik gta gibi mi?eğer öyleyse bu oyunu konuşmayın bile..
    quote:

quote:

vay be..

Tamamen aynı olmasada ona benziyor.Hatta fizik olarak gta4 daha iyiydi...

• Ama adisyon ödemem ona göre
    quote:

quote:

Orjinalden alıntı: gurmer

pacific riftten 1 gram bile sıkılmadın ama akşamları arazisin yarışlardan.korktunmu yoksa sony 55.merak etme 1-2 yarış kazanmana izin veririm.ayrıca midnight club çöp oyun değil bence.Ama bir süre sonra bayıyor insanı.
    quote:

quote:

Anlaşıldı senim heabını kesme zamanı geldi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.