Şimdi Ara

PSN Store 'Bir Yanlışlık Oldu' Hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2-3 günden beridir bu oyunu satın alamıyorum.

Her zaman kullandığım yapıkredi kredi kartımı kullanıyorum, satın alma işleminde bir yanlışlık oldu uyarı veriyor ve satın alma başarısız oluyor. Hesaba 200+100 TL olmak üzere para ekleyerek satın alayım dedim yine ekleyemedim.

Yapıkredi banka kartım ile aynı işlemleri yapmak istedim yine aynı hataları aldım. Ben bu kartlar ile daha önce PSN Store üzerinden pek çok oyun satın aldım.

Yine acaba kartlarda mı sorun var diyerek hepsiburada, trendyol üzerinden alışveriş yaptım ödeme yapabiliyorum.

Yoğunluk v.s. var desem 2-3 gündür deniyorum gün içerisinde pek çok kez hemde yine satın alamıyorum.

PS4 cihaz üzerinde satın almak istedim yine satın alamadım.

Ne yapmam gerekiyor?

• yeni temiz bir hesap açın hocam kredi kartını konsol üzerinden ekleyin ve oyunu konsol üzerinden alın.

ek olarak, yk kartları komisyon alıyor bilginiz olsun
  • Teşekkür ederim cevabınız için. YapıKredi kartları ile çok alışveriş yaptık hiç komisyon almadı.

sadece bir oyun içi yeni hesap açmak istemiyorum tarzım ddğil. Ama yine de teşekkürler

• Kartı ekledikten sonra 24 saat hiç işlem yapmayın. Sonra konsoldan satın alma işlemi yapın.
  • Dün akşam eklemiştim diğet kartımı da. Bu akşama kadar bekleyeyim, durumu akşam yazarım o zaman

• Belki kontrol etmişsinizdir ama gene de bilgi vermek istedim. Kredi kartınızı yurtdışı alışverişe açık mı? Oyun satın alımlarda İngiltere üzerinden satış yapıldığı için yurtdışı alışverişi açık olması lazım. Oyun satın aldıktan sonra tekrar kapatabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emovic -- 31 Temmuz 2022; 23:42:55 >
  • aynı hatayı ben de alıyorum az öncesinde ps plus aldığım hesabıma şimdi oyun alamıyorum.

• Herkese hayırlı forumlar.

2 ay önce Güney Kore'den aldığım Playstation 5'in içinde bulunan God of War oyununu oynabilmem için Güney Kore hesabından giriş yapmam gerekiyor.

Bunun için güney kore 'de bi tanıdığı olan ve yardım edebilecek biri var mı acaba?

Yapması gereken oldukça basit bi işlem;

- "PlayStation® Official Site: Consoles, Games, Accessories & More" bu linkten siteye girecek ve bir adet hesap açmak.

• 24.09.2024 olan psn plus bitişi 1 yıl daha uzatmak için cüzdana karttan 240 tl yükledim. kkartından hata vermişti. o nedenle cüzdana yükledim. şimdi cüzdandan almaya çalışıyorum hersey okey ama son an da "Bir yanlışlık oldu." hatası veriyor çok enteresan. 2025 yılına uzatmadan kaynaklı mı anlamadım. bilen var mı acaba ?

Toplam

240,00 TL

Toplam (1 öğe)

240,00 TL

Kodu Girin

Ödeme Yöntemi

Cüzdanınız

240,00 TL

• Aynı sorun bendede var

• rithone kullanıcısına yanıt
    Sorun bende de aynı. Dün ps desteğe mail attım. Cvp gelirse editlerim.
  • Bu sorun bende de oldu. Gün içinde bir oyun aldım sorun yoktu akşam başka oyunlar almak istedim bu hatayı veriyor sürekli. :/ Çözümü nedir bilen var mı??

• harunwq kullanıcısına yanıt

Kredi kartınızda provizyonda bekleyen işlem var ise bu hatayı verebiliyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.