Şimdi Ara

Need for Speed: The Run Video İnceleme (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
47.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sokak yarışı yapsalr eskisi gibide satış rekoru kırarlar ama adamlar kaç yıldır bir türlü çözemiyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simetromanyak

undefined

O şirket battı ve yerine Hot Pursuit'i 2 firma ortak yaptı, sonra da The Run'ı DICE yaptı. Ama Shift serisi ben simülasyon tarzı daha çok sevdiğimden beğeniyorum. Arcade için eski şirket harikaydı. BlackBox yeniden gelmeli bir şekilde yoksa EA anca BF3'ten kâr edecek gibi.
  • ARKADAŞLAR BEN OYUNU YÜKLEDİM VE AÇTIM OYUNA İLK GİRİŞTE ARABA EZİLİRKEN İÇİNDEN KURTULMAK GEREKİYOR FAKAT NASIL KURTULACAĞIMI BULAMADIM EKRANDA SADECE ENTER A BAS GÖRÜNÜYOR ONUN HARİCİNDE BİŞEY ÇIKMIYOR YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
  • rezalet bir oyun olmuş ya :( inceleme için tşkürler. jurasic parkı bekliyoruz :D
  • Aynen kesinlikle rezalet bir oyun.
  • Cok büyük beklenti ile çıkıp aynı oranda cok büyük bir hayal kırıklığı olan bir oyun.inceleme cok guzel olmuş ve hak ettigi puanı almış.elbette alacagim ama bu oyunda shift 2 gibi yakında neredeyse yarı yarıya düşer gamestopta o zaman alacagim
  • oyun beni bağladı ne zaman çıkacak bu ya da çıktı mı
  • 1 sene içerisinde 3 tane araba yarışı oyunu çıkarıp ondan sonra kalite beklemek zaten çok saçma.Evet grafikler hoş.Ama gerisi boş...
  • Bilmiyorum arkadaşlar sizin gözünüze normal gibi gözüküyormu ama bana Buzlu dağlarda o buz pateni pistiymişçesine görünen yollarda bir LAMBORGHINI yada PORSHE görmek bana inanılmaz ütopik ve anlamsız geliyor.
    Ben araba yarışı oyunlarının yıllardır hastasyımdır bence NFS serisi Underground 1-2 ve Most Wanted'dan sonra bitti ve o oyunlardaki özellikleri(araç modifiye ve inanılmaz modifiye bolluğu,yolda başka bir araçla kapışma gibi) geri getirmediği sürece hiçbir zaman oynamayacığım bir oyundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BREATH

Bilmiyorum arkadaşlar sizin gözünüze normal gibi gözüküyormu ama bana Buzlu dağlarda o buz pateni pistiymişçesine görünen yollarda bir LAMBORGHINI yada PORSHE görmek bana inanılmaz ütopik ve anlamsız geliyor.
    Ben araba yarışı oyunlarının yıllardır hastasyımdır bence NFS serisi Underground 1-2 ve Most Wanted'dan sonra bitti ve o oyunlardaki özellikleri(araç modifiye ve inanılmaz modifiye bolluğu,yolda başka bir araçla kapışma gibi) geri getirmediği sürece hiçbir zaman oynamayacığım bir oyundur.

hiç bir zaman oynamayacağınız bir oyun hakkında niye yorum yapma ihtiyacı duyuyorsunuz?
    ütopik dediğiniz şey sadece karlı yolda araç kullanmaksa enteresan..ona bakarsanız amerikada şehir içinde 50den fazla hızla araçta kullanamazsınız ama bu yarış oyunlarında 200-300'le yarış yapıyoruz..ve adı üstünde bu bir oyun..gerçek hayatla fazla karıştırmayın oyunları.
    sonkez olarak tekrardan oynamak zorunda değilsiniz...oynamadığınızı bahsettiğiniz şeyle ilgili yorumda yapmanız gereksiz..görende para verdiğinizi zannedecek.o bahsettiğiniz eski oyunlarada..hee boş cd parası o mecburi zaten..
  • The run seçeneğinde oynarken araba değiştiremiyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antares

The run seçeneğinde oynarken araba değiştiremiyor muyuz?

500 metre kala solda benzin istasyonu simgesi görünüyor.benzin istasyonuna giricen oradan değiştiriceksin..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuwanda87

quote:

The run seçeneğinde oynarken araba değiştiremiyor muyuz?

500 metre kala solda benzin istasyonu simgesi görünüyor.benzin istasyonuna giricen oradan değiştiriceksin..

Teşekkürler
  • Herşeye rağmen oyunu almayı düşünüyorumda acaba 2 kolla Kapışma imkanımız var mı?
    Kuzenler falan gelince rezil olmayalım :)
    Bunun yerine ne önerebilirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfgsfgsfg

Aynen kesinlikle rezalet bir oyun.

İmzan kurallara aykırı, 1280x720 yapmalısın
  • Mac OS icinde cikicak mi acaba oyun?
  • Oyunu şimdi bitirdim. Eleştirdiğiniz gibi rezalet bir oyun değil gayet güzel bir oyundu. Özellikle son yarış süperdi.
  • quote:

Oyunu şimdi bitirdim. Eleştirdiğiniz gibi rezalet bir oyun değil gayet güzel bir oyundu. Özellikle son yarış süperdi.

fena değildi ama kötü yanı kısa olması işte
  • online olmadğına üzüldüm
  • Xbox da oynama fırsatı buldum pek begendigimi söyleyemeyecegim
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.