Şimdi Ara

Need for Speed: The Run Video İnceleme (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
1
Favori
47.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski nsf oyunlarındaki tat yok bu serilerde, bu yüzden sevemiyorum araba yarışı oyunlarını Ea içine ettin bea :/
  • araçların hareketi odun gibi sanki lamborghini değilde çöp kamyonu suruyormuş hissine kapılıyorum.
  • son yıllarda gördüğüm en berbat grafikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejderha720

undefined

o zaman git most wanted ı oyna most wanted zamanında bu oyun çıksaydı ağzın açık kalırdı.
  • Mesajim bulunsun izliycem.
  • Bence genelin 8.0 olması lazımdı sesi de çok kötü demişler.
  • çok düşük.şahsen modifiye olsa senaryoyuda biraz daha ön plana çıkarsalar 10 puan.beni tatmin etti.millet most wanted gibi birşey bekliyor ondan dolayı hayal kırıklığına uğradılar.most wanted 2 çıkmadığı sürece...
  • Bence bundan sonraki arcade Need for Speed serileri, The Run 2,3 diye gider.Tamamen tadımlık bir oyun olsada iyi olmuş bence.Buna şimdi bir sürü dlc çıkartır EA.
  • Telefonumdaki ''Asphalt'' Serisinin Bile Oynanışı Daha İyi Sadece Nitro Toplamıyoz !
  • NFS bence çıtayı yükseltememiş gibi geldi...
  • Split second deyince aklıma geldi ne oyundu be. Son 10 yıldaki yarış oyunları arasında ilk 5 e girer split second.
  • Hayatınızın Yarışı Yollardan Dışarı Taşıyor! demişsiniz ama incelemede yoldan dışarı çıkınca reset yiyorsunuz denmiş.
  • nfs serisi arcade oynanışıyla güzel her sene çıkan bir oyunda her sene yenilik beklemek zaten abes kaçar her sene adamlar başyapıt çıkaramazlar :)
  • @Diabolsky

:)
  • çok rezil bir oyun olmuş nfs tarihinin en kötüsü grafiğe o kadar önem vericeklere oyun içeriğine verselermiş oyun çok süper olurmuş.
  • En kisa zamanda deniyeceğim oyunu..
  • Bence bir hikayeyi 3 ayrı oyun olarak alıp, ayrıntının dibine vurmak iyi olurdu. Nitekim The Run'ın hikayesi buna son derece elverişliydi. Böyle olunca bir çırpıda oyunu bitirmek biraz "Ulan bi yarış vardı da adını unuttum şimdi, çok süperdi" gibisinden yorumlarla hevesini kursağında bırakıyor.
  • Grafik anlamında gelişme var yoksa diğer serilerden bile kötü bir oyun olmuş bence
  • arkadaşlar aynı oyunu oynadığımıza eminmiyim onu bile bilemedim bunun grafikleri mi 9 aldı oyun xbox da çökmüş arkadaşlar araba asfaltın içinde gidiyor jantlar eskime imajı katılmak istenirken felaket duruma düşüyor bf3 de aynı motor buda arasında dağlar kadar fark var arabalar otobüs gibi ne kıvraklık var ne başka bişey oynadığım en kötü nfs serisiydi sade yapak mı he yapak diyerek yapılmış bi oyun
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.