Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Need for Speed: The Run Video İnceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
128
Cevap
1
Favori
46.505
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Video Incelemeler >> Need for Speed: The Run Video İnceleme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    154025 Mesaj
    The Run Most Wanted dan sonra ki en mükemmel oyun.. Özellikle senaryo olması süperr.. Senaryosuz NFS hiç çekilmiyor çok monoton oluyor.. Yorumları okuyunca ümitsizdim ama alakası yok oyun harika.. 9/10
    |
    |
    1868 Mesaj
    arkadaslar oyunun çözünürlüğünü 1600 yaptım oyun kafayı yedi pencere şeklinde açılıp duruyor sonra tam ekrana geçiyor oyunda herhangi bir işlem yapamıyorum acaba oyuna girmeden çözünürlüğü değiştirmenin bir yolu yok mu oyunu sildim baştan kurdum yine düzelmedi
    |
    |
    HTC Wildfire S,Logitech Z2300 Speakers,Creative ep630 Black,Logitech x230,Logitech x540,Creative Audigy value 7.1,Creative Sound Blaster 5.1,JBL 1000 watt,Samsung Preston,BENQT2200HDA LCD,Fujifilm A235,Creative A300
  • Misafir Üyelik
    154025 Mesaj
    Hayatımda oynadığım en berbat en mantıksız NFS oyunuydu. Yahu; 560HP'lik M3 nasıl olurda NOS ateşlendiğinde dahi 180 Km/saat i geçemez? Benim kapımda duran emektar 99 Corolla bile 115 HP'si ile otobanda 195'i gördü. Oyunda yarış esnasında millete yetişeceğim diye bir yerlerimden ter akıyor, buna rağmen kamyonlar dahi beni solladı. Bu NFS Run rezilliğini beğenenler nesini beğenmiş acaba, bi açıklayabilirlermi?
    4 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Hayatımda oynadığım en berbat en mantıksız NFS oyunuydu. Yahu; 560HP'lik M3 nasıl olurda NOS ateşlendiğinde dahi 180 Km/saat i geçemez? Benim kapımda duran emektar 99 Corolla bile 115 HP'si ile otobanda 195'i gördü. Oyunda yarış esnasında millete yetişeceğim diye bir yerlerimden ter akıyor, buna rağmen kamyonlar dahi beni solladı. Bu NFS Run rezilliğini beğenenler nesini beğenmiş acaba, bi açıklayabilirlermi?

Kamyonlar 180 kmh ile mi gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Formula 1 tarihinde bir sezonda yapılan 16 yarışın 15 ini kazanan,10 unda da duble yapan,o sezon içerisinde 27 tur dışında tüm yarışlarda lider giden,halen bu rekorun tek sahibi,f1 tarihinin en mukemmel ikilisi alain prost ve ayrton senna ya sahip olan tek takım.McLAREN
  • Binbaşı
    1071 Mesaj
    Bu oyunun çok hakkı yendi bence. Grafikleri olsun hissiyatı olsun yarışları olsun iyiydi. Sadece içerik bakımından zayıftı o kadar ama most wanted sonra oynadığım en iyi nfs idi.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

bir tek bana mı güzel geldi oyun

Bu oyunu bende çok beğendim.

fazla oyun oynamam ama most wanted 2005 her zaman bilgisayarımda olur.

NFS RUN ın ilk 10 dakikasını geçince çok güzel bence. max. ayarlarda oynayınca grafikler m.w. 2005 den daha güzel. yeni favorim bu ama yüklemesi baya bi sürüyor. esas M.W. 2012 yi beğenmedim
    |
    |
    Oyunda açık dünya varmı
    |
    |
    1413 Mesaj
    Misafire cevap olarak;
    Oyunda açık dünya yok.Yarıştan yarışa gidiliyor sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
haberler
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.