Şimdi Ara

Need for Speed Shift 2: Unleashed (Ana Konu) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
1
Favori
32.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende driving force gt var. direksiyonu olmayıpta merak edenler varsa bana gelsin takılak =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrth87 -- 4 Nisan 2011; 14:56:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

aralda 140tl alsammı almasammı kararsızım tdu2'deki gibi boşa para vermek istemiyorum. 10gün pisikolojik sınır koydum kendime belki fiyatı düşer

Eski dernek arkadaşım bende limited edition online kodu kullanılmamış var fiyatın düşmesini bekleme gel 85 tl veriyim sana:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: çapari

quote:

Orijinalden alıntı: LVolkan

aralda 140tl alsammı almasammı kararsızım tdu2'deki gibi boşa para vermek istemiyorum. 10gün pisikolojik sınır koydum kendime belki fiyatı düşer

Eski dernek arkadaşım bende limited edition online kodu kullanılmamış var fiyatın düşmesini bekleme gel 85 tl veriyim sana:)

adaş gittigidiyorda hesabın varsa hemen alayım 1 saat netteyim :)
  • Pm attım sana
  • yorumlara bakıyorum oyunu alacaktım ancak o kadar kararsız kaldım ki paramın boşuna gitmesinden korkuyorum
  • gönül rahatlığıyla alabilirsin kardeşim çok başarılı bir oyun olmuş gerçek simülasyon diyebiliriz. . .
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgdincer

gönül rahatlığıyla alabilirsin kardeşim çok başarılı bir oyun olmuş gerçek simülasyon diyebiliriz. . .

İşkembeden sallamayalım lütfen.Gerçek simulasyon olduğuna dair sadece bir kanıt istiyorum..
  • Bu oyunu gerçek similasyon olduğu için değil kendine has sürüş tarzıyla (ne hot pursuit vb lerindeki atmosyon sürüş ne gt deki gerçekçilik) inanılmaz eğlenceli bir oyun olduğu için seviyordum.Malasef ilk oyuna göre berbat etmişler sürüşünü, eğlencesini ,şu an için görüşüm böyle oynadıkça değişirmi düşüncelerim bilemiyorum bakacağım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: namdar

Bu oyunu gerçek similasyon olduğu için değil kendine has sürüş tarzıyla (ne hot pursuit vb lerindeki atmosyon sürüş ne gt deki gerçekçilik) inanılmaz eğlenceli bir oyun olduğu için seviyordum.Malasef ilk oyuna göre berbat etmişler sürüşünü, eğlencesini ,şu an için görüşüm böyle oynadıkça değişirmi düşüncelerim bilemiyorum bakacağım artık.

Shift 1 den daha zor bir oynanışı olduğu konusunda hemfikirim. Shift 1 ile shift 2 yi kıyasladığımda eğlence yönüyle baktığımda 1 daha zevkliydi gibime geliyor.
  • hala eğlenceden bahsediyorsunuz. direksiyonla oynayayip önce bir deneyin sonra yargiya varın, gerçek sürüş tekniklerini bilmiyorsaniz sürmek zor olacaktır tabiki...
  • quote:

hala eğlenceden bahsediyorsunuz. direksiyonla oynayayip önce bir deneyin sonra yargiya varın, gerçek sürüş tekniklerini bilmiyorsaniz sürmek zor olacaktır tabiki...

Ben TOSFED Federasyonundan lisanslı yarışçıyım. Türkiye pist Şampiyonasında yarıştım, podyuma çıktım kupam var, İzmir mahalli kross 3. cülüğüm var. Yarış eğitimleri verdim, gerçek sürüş teknikleri nedir bilirim Ayrıca eğlence göreceli bir durumdur. Bana eğlenceli gelen sana gelmeyebilir, saygı duymak gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 5 Nisan 2011; 13:37:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vcx

quote:

hala eğlenceden bahsediyorsunuz. direksiyonla oynayayip önce bir deneyin sonra yargiya varın, gerçek sürüş tekniklerini bilmiyorsaniz sürmek zor olacaktır tabiki...

Ben TOSFED Federasyonundan lisanslı yarışçıyım. Türkiye pist Şampiyonasında yarıştım, podyuma çıktım kupam var, İzmir mahalli kross 3. cülüğüm var. Yarış eğitimleri verdim, gerçek sürüş teknikleri nedir bilirim Ayrıca eğlence göreceli bir durumdur. Bana eğlenceli gelen sana gelmeyebilir, saygı duymak gerekir.

Bi de idda etmezler mi sürüş teknikleri falan.Kendilerini rezil etmekten başka bir şey yaptıkları yok.Hani biraz birşeyler bilseler gam yemiyecem de zerre bilgileri yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: vcx
    quote:

ne mutlu kardeşim başarılarinin devamını dilerim inşallah. benim eğlenceden kastım underground gibi olmasını bekliyenler oluyor o şekilde genel soylemistim üstüne alinma sen zaten profesyonelsin. eğlence konusu dediğin gibi göreceli, bence ne kadar zor olursa eğer o zorluğu başarabilirsen hazzi ve eglencesi kat kat fazla oluyor. o yüzden oynayamayan arkadaşların isyanlarini ne kadar kötü bir oyun diye sitemlerini anlayabiliyorum.
    sony dostum sana da bir cevap vermek istemiyorum forum da genel olarak takindiğin tavır hoşuma gitmedigi için. o yüzden birbirimize laf göndermeyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SONY_55

quote:

gönül rahatlığıyla alabilirsin kardeşim çok başarılı bir oyun olmuş gerçek simülasyon diyebiliriz. . .

İşkembeden sallamayalım lütfen.Gerçek simulasyon olduğuna dair sadece bir kanıt istiyorum..

Bu Shıft 2 saf arcade onun için satıyorum. Gt5 saf simulasyon mutlumusun 55, neyi ispatlamaya çalışıyorsun germe şu forumu be kardeşim.
  • Birşeyi ispatlamaya çalıştığımız yok.Yanlış söylenen bir şeyi düzeltmeye çalışıyoruz.Hem sen her defasında atlama şu yorumlarıma.Sen her atladığında ortam geriliyor zaten..Madem yorumlarımı görmek istemiyorsun blokla gitsin.
  • Bloklamaya gerek yok dostum uslubunu düzelt konuyu karıştırma yeter. Şu konuya girdigimizde sadece bu oyunu oynayanların yorumlarını görmek istiyoruz yoksa öteki oyun beriki oyunla karşılaştırmak deil, amacımız oyun hakkında bilgi kısaca. Aş kendini artık
  • Şu konuya baştan beri bi bak bakalım herhangi bir oyunla karşılaştırma yaptım mı?Sanki karşılaştırma yapmışım gibi mesajlar yazıyorsun.Bence benden önce senin kendini aşman lazım.Herhalde biz de bu oyunu oynuyanlardanız.Her oyuna girişte dfgt sorunu olsada oynuyoruz.Lütfen artık benim yorumlarıma alıntı yapıp durma.Eğer oyunla ilgili paylaşacakların varsa paylaş.
  • oyunu aldım yarın elimde olucak bakalım bir hefesle bekliyorum beklentilerimi karşılacağını düşünüyorum
  • Demo çıkıyor mu arkadaşlar? SHIFT 1 de oyun çıktıktan 4 hafta sonra demo gelmişti, denemeden almak istemiyorum, nedense oyun bu sefer çok eleştirildi, fan yorumu mu yoksa gerçek, samimi paylaşımlar mı çözemiyorum, ama en az SHIFT 1 kadar iyidir diye düşünüyorum şu an...
  • Oyunun %46 sina geldim. Bakalim sonlara dogru nasil olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vcx -- 5 Nisan 2011; 21:37:03 >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.