Şimdi Ara

Need for Speed Shift 2: Unleashed (Ana Konu) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
309
Cevap
1
Favori
32.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

oyunun ps3 versiyonunu oynuyorum.Grafik konusuna değinmiyeceğim. Çünkü belli bir seviyenin üzerinde zaten. Ayrıca oyundan alınan zevk grafiklere bire bir bağlı değil.Oyunda DFGTye tam destek var ben kendi ps3 ümde 2.usb girişine taktım canavar gibi tanıdı DFGT yi.Vites,pedal,tüm butonlar dahil.Kontrol ayarlarından force feedback ve diğerlerini ayarlayınca sürüş bayağı bir keyifli oluyor.Simülasyon oynamaya alışkın olmayan arkadaşlara kontroller zor gelecektir.O vakit ayarları minimuma alın. Kokpit kamerası gerçekten SÜPER.Gerçek sürüş hissi veriyor.Gece yarışlarında kokpit ışıklandırması çok iyi.Ayrıca helmet kamerası denen şey resmen dehşet güzel.Başka kamera açısı kullanamıyorum resmen bağımlılık yaptı bu helmet kamerası.Oynadıkça daha çok zevk alacaksınız.Benim sizlere naçizane tavsiyem.GT5,FORZA, gibi oyunlarla çok kıyaslamayın.Hepsi kendi alanında + ve - lere sahip.Boşverin ve oyunun keyfini çıkarın.Ancak sürüş keyfi için bir direksiyon seti şart.Tabiki tercihen DFGT.Hem ucuz hem performanslı.İyi forumlar.

• Dfgt calistiysa super hocam pazartesi alicam bende eminim guzeldir oyun
  • ps3 te bugun aldım oynuyorum..bence hoş olmuş.kokpit ten oynamak bayğı gerçekçi..sesler ve sarsıntı hissi çok iyi..ben bu kadar yüksek beklentideki arkadaşlara bir sorum var...siz bu kadar kolay ve acımasız eleştiri yapanlara....SİZ HİÇ ÖMRÜNÜZDE ARABA RESMİ ÇİZDİNİZ Mİ?
  • En sonunda dfgt olayını çözdüm..Ama şansa tabi..
    Eğer oyun dfgt'yi görmüyorsa ilk önce oyunu gamepad ile açın.Yani gamepadiniz 1 no olsun.Tabi oyunu açarken dfgt'de bağlı olsun.Dfgt 2 no'lu kontrol olarak kalsın sonra yarışa girin.Yarış başladığı zaman home menüsünü basılı tutup gamepadinizi 2 no'lu kontrol yapın ve sonra da kapatın.Böyle yaptığınızda 1 no'lu kontrol dfgt'ye geçecek.Sonrasında artık gaza basın tam gaz devam edin..
  • hala neden sim kavgası yapılıyor merak ediyorum oyunda öncedende bir arkadaşın dediği burada vurgulanmak istenen gerçek yarış hissi bunuda gayet güzel veriyor oyun. sim konusuna girerse zaten gt5 forza gibi örnekleri var bu oyun onlarla kıyaslanmaz
  • Shift 2 gerçek yarış hissi derken olaya farklı bir boyut getirmek istiyor bence. Bu oyun için saf simülasyon diyemeyiz ama saf arcade de diyemeyiz. İki türden de özellikler barındırıyor. Bu yüzden oynayanların bir kısmı oyuna simülasyon deyip GT5 ve Forza ile kıyaslıyor. Bir kısım da arcade deyip o oyunlarla ne alakası var diyor. Tartışmalarda bu yüzden çıkıyor diye düşünüyorum.
  • Arkadaslar oyunda beyaz ekranla karsılasıyorum nedendır acaba .arastırdım ama birsey bulamadım.
    ekran full beyaz değil araba ve çercevenin kenarları.
  • Oyunun %33 üne geldim, drift yarışları biraz zorluyor şimdilik, çok vakit alıyor...
  • Arkadaslar bu oyunun PC de save sorunu cozen var mi ?
  • Beyler bende SHift1 ve Shift2 var orjinal daha bub sabah aldım Shift 2 yi hevesle yukledim yuklemez olaydım bu hatayı verdi Shift 1 deki gibi Yardım edin lutfen birş baksın :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear Dot Com -- 3 Nisan 2011; 13:29:52 >
  • Burası playstation forumu.Bence sorunu pc bölümüne sorman daha isabetli olur..
  • 900 degree desteği var mı DFGT de
  • Oyun her manada GT5 e kafa tutuyor,ama önemli olan aracı sürüşteki o ağırlık hissi,o ne alemde acaba,onu veremedilerse gerisi boş,deneyemedikki bi türlü oyunu,lcd im tam bozulacak zamanı buldu
  • merhaba

Dünden beri oyun 2kez dondu. Daha önce diğer oyunlarda bu sorunu yaşamamıştım.Bu problemi yaşayan varmı acaba?
  • Evet bendede dondu bir sefer ps3 resetlemeden tepki vermedi.
  • sanırım oyun kaynaklı.Belki bir yama falan çıkarırlar.Bu arada benim aldığım limited editon.Eğer hata 1-2 kez daha olursa ,aldığım yerden farklı version ile değiştireyim diyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: çapari

Evet bendede dondu bir sefer ps3 resetlemeden tepki vermedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurmer -- 3 Nisan 2011; 20:33:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurmer

sanırım oyun kaynaklı.Belki bir yama falan çıkarırlar.Bu arada benim aldığım limited editon.Eğer hata 1-2 kez daha olursa ,aldığım yerden farklı version ile değiştireyim diyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: çapari

Evet bendede dondu bir sefer ps3 resetlemeden tepki vermedi.

Bendekide Limited versiyon acele etmemek lazım yama ile düzelir.
  • ps3 de 1 kere bende de dondu...ama bir daha yapmadı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nervous breakdown2

900 degree desteği var mı DFGT de

?
  • aralda 140tl alsammı almasammı kararsızım tdu2'deki gibi boşa para vermek istemiyorum. 10gün pisikolojik sınır koydum kendime belki fiyatı düşer
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.