Yüzbaşı
19 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaslar.

ofis ihtiyaci icin basit bir wordpress sayfasi hazirliyoruzda. Sayflarimizdan birine google form kullandik.
form a gonder dedigimiz de asagidaki gibi bir sayfaya gonderiyor.Bu sayfaninin gosterilmesini istemiyoruz.
Nasil yapabiliriz yardimci olursaniz cok memnun olurum :)

Merhaba arkadaslar , tasinabilirlik acisindan ultrabook almak istiyorum.nedense urun cesitligi cok az ve stok sorunu mevcut :/

1920x1080 cozunurluk
i7 islemci i5 de olabilir
6 hucre pil
ekran 13-15 olabilir.
**Ekran klawye ayrilmasin
butce 3000 i gecmese iyi olur :)

bu kosullari saglayan urun onerebilir misiniz ?
Simdiden Tesekkurler,
Merhaba arkadas,

Ev alman sebebiyle he nekar satmak istemesemde aracimi satmak zorundayim.Yanliz surekli degisen vergi ve fiyatlar yuzunden ne kadar fiyat bicecegime karar veremedim.Bilgili arkadasin yardimlarini Bekliyorum.

Arac 2012 Model 76Bin 1.6Drive ADVANCE modelidir.Duz vites ve Full+Full dur,
Sunroof,Bliss, City Safety,Koltuk Isitma,Ses Sistemi, Fark Yikama,Xenon Far ,Hiz sabitleme gibi sayamadigim bir suru opsiyon eklenmistir.Alirken 2 Sayfa opsiyon listesi vardi kaybettim ama.
Renk olarak Kiremit rengidir.Ici yine koltuklar kahve, tavan dosemeleri vs gridir.

Aracin kusuru ise sol on ve arka kapi arasindan kazalidir.Kaza sirasinda hava yastiklarida acilmistir.Suan 2 kapi sifir kapi ile degisti, hava yastiklari yapildi.Motor aksaninda ve diger kisimlarimlarda hic bir sorunu yoktur.Diger kisimlarinda boya dahi yoktur.
Tramer sorgulamasinda agir hasarlidir olarak yanit geliyor.

Sizce bu aracin istanbul piyasasinda degeri nedir ?
Merhaba Arkadaslar,

Yolculuk Gezi turunde film onerilerine ihtiyacim var.

Dun Mesela The Motorcycle Diaries adli filmi izledim, cekilen yerler , manzaralar cok hosuma gitti.Bu yuzden yeni yolculuk gezi turunde film onerilerine ihtiyacim var :)

NOT:
Into to the wild
the way back

Bunlari izledim
Merhaba arkadaslar,

ucretli web page yaptirmak istiyorum, Ders Projesidir.

ilgilenen pm atabilir,

icerik :

olabildigince basit,gorsel cok onemli degil, klasik taslak gomulebilir,

text dosyasi okuyup gosterme,

2kullanici cesidi, admin ve normal user, admin useri gorup bilgilerini degistirebilir veya hepten silebilir,

hem mobil hem pc olarak 2 cesit sayfa olmali,

son olarakta, kullanicidan input alip, ve text dosyasindan bazi degerleri alip, hesaplama yapacagiz, Kur dan Kur a cevirme gibi dolardan dolar dan tl ye gibi,

hardcoding ten uzak , asp.net olabilir, html php olabilir,
Kesinlikle : database oalrak POSTGRESQL kullanicaktir.sadece kullanicilar burada tutsak yeter sanirim ,
Merhaba arkadaslar,

ucretli web page yaptirmak istiyorum, Ders Projesidir.

ilgilenen pm atabilir,

icerik :

olabildigince basit,gorsel cok onemli degil, klasik taslak gomulebilir,

text dosyasi okuyup gosterme,

2kullanici cesidi, admin ve normal user, admin useri gorup bilgilerini degistirebilir veya hepten silebilir,

hem mobil hem pc olarak 2 cesit sayfa olmali,

son olarakta, kullanicidan input alip, ve text dosyasindan bazi degerleri alip, hesaplama yapacagiz, Kur dan Kur a cevirme gibi dolardan dolar dan tl ye gibi,

hardcoding ten uzak , asp.net olabilir, html php olabilir,
Kesinlikle : database oalrak POSTGRESQL kullanicaktir.sadece kullanicilar burada tutsak yeter sanirim ,
merhaba arkadaslar,

asp.net ve postgresql ile bir sayfa tasarlatmak istiyoruz,

ders projesi,

ilgilenenler gecmis islerini gosterek pm atabilir,

sayfanin yapim asamasini gormek istiyorum, bu yuzden istanbulda yuzyuze yapabileceklerden pm bekliyorum,
merhaba arkadaslar,

asp.net ve postgresql ile bir sayfa tasarlatmak istiyoruz,

ders projesi,

ilgilenenler gecmis islerini gosterek pm atabilir,

sayfanin yapim asamasini gormek istiyorum, bu yuzden istanbulda yuzyuze yapabileceklerden pm bekliyorum,
arkadaslar merhaba.

gecen ay ufak bir kaza altlattik, sofor yan kapidan hafif dokunmalarina ragmen s60 sagolsun butun airbaglari acti. bayagi masraf cikardi bize.
arac yaklasik 1 ay kapisiz kaldi ve haliyle icine bayagi pislik birikmis.
suan toz kir leke ne varsa maximum seviyede, ozellikle yer dosemeleri bej den siyah a donmus.

onerebileceginiz bir oto kuaforu var midir ? 500lu r
akamlar olmasin mumkunse :)
arkadaslar merhaba,

2012 s40 kullanicisiyim. gecen hafta logo uzerindeki mavi stickerin koptugunu farkettim.
bunu hizlica nasil temin edebiliriz ? vaktim olmadigi icin servise goturemiyorum gotursemde tum on paneli degistirelim derler heralde :D
yol ustu dukkan veya internet sitesinden siparis seklinde halletmek mumkun mu ?
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Alisveris Yaptiklarim// zanbay Iphone 5 // cocainbar-OCZ SSD HARDDISK// defro-SGP Neo Hybrid
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
MacBook
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.030
İkinci El Bölümü Mesajları: 124
Konularının görüntülenme sayısı: 110.872 (Bu ay: 119)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 77 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.