Şimdi Ara

Need For Speed Rivals [PS3-PS4 Ana Konu] Duyuruldu ! (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
2
Favori
19.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyun o kadar güzel ki, tadını alan bir sürümünü bitirip, direk diğer sürümüne göz koyuyor. Ben ilk PS3 sürümünü aldım, biraz oynadıktan sonra direk PS4 sürümünü de aldım. Gerçi hoş bu aralar pek oyun oynayamıyorum işten güçten ama yine de dursunlar bir kenarda. (Artık nasıl duracaksa dijital sürümler)

İnşallah en kısa zamanda seni de PS4 arenalarında görürüz üstad...
  • PS4 için ufak tefek hazırlıklar yapmaya başladım, konsoldan önce oyunları alıyorum. Stok sıkıntısı bitince de konsolu alacağım, Vita ve diğer cihazların taksitleri bitti artık rahatım.
  • Almaya değer mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forza 5 ve nfs rivals ı aynı anda aldım,bu oyun ilk kötü geldi ,ama daha sonra son 3 yılda oynadığım en zevkli yarış oyunu olduğuna kannat getirdim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps4

Need For Speed Rivals [PS3-PS4 Ana Konu] Duyuruldu !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defected -- 26 Nisan 2014; 16:21:08 >

• hem cop hem yarış versiyonunu bitirdim şükür
  • Oyun için istatistiklerinizi aşağıdaki siteden görebilirsiniz.

http://nfstimes.com/rivals
  • alasım yoktu ac4 alıcaktımda yorumları görünce ve nfs alasım geldi polis olucam yakalıcam suçluları
  • racer career modunu bitirdim.İnternetten baktığıma göre cop career bitmesi içinde sadece ilk 3 chapteri yapmam gerekiyormuş.Yaptım ama cop career i bitirdiniz ekranı çıkmadı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellie_Williams -- 20 Haziran 2014; 7:18:42 >
  • ps4 oyun signing in to the a servers. please wait dakikalardı bu ekranda bekliyor. giriş yapabilen var mı digital sürüm oyun. Ayrıca bir installing yaptı dün 4 saat sürdü tuhaf geldi bana
  • ya var mı böyle bir şey 27 km lik grand tour hot pursuit i yaparken son 3 km kala oyundan attı....
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedath

ps4 oyun signing in to the a servers. please wait dakikalardı bu ekranda bekliyor. giriş yapabilen var mı digital sürüm oyun. Ayrıca bir installing yaptı dün 4 saat sürdü tuhaf geldi bana

İntalling benim 10 saat sürmüştü iyi gene sizin ki...

Bu sene kim , nasıl nfs çıkartcak bakalım... Haberleridr çıkmadı hala underground ruhu geri gelir diye bekliyorum ama hayırlısı

• İnternetimiz yok ise bu oyunu oynayamıyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanasporlu

hem cop hem yarış versiyonunu bitirdim şükür

hocam cop career de kaç chapter var ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bir ergen vakası

quote:

Orijinalden alıntı: adanasporlu

hem cop hem yarış versiyonunu bitirdim şükür

hocam cop career de kaç chapter var ?

20 sanırım kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: komoli

İnternetimiz yok ise bu oyunu oynayamıyor muyuz?

Oyunu başlatmak için internete bağlanman şart değil, yani oynarsın.
  • Oyunda polis ve yarışçı kariyerlerinde toplamda 40 ana bölüm var(20 polis, 20 yarışçı). Her bölümde de yapılması gereken 3 görev var. Bu görevleri yapınca seviye atlayıp yeni araçlar, özellikler, yarışlar açabiliyorsunuz. En yüksek seviye ise 60 (20x3). Seviye atladıkça bu görevler zorlaşıyor. İlk görevi yapmak 5 dk sürüyorsa sonuncu görev 40-50 dk sürebiliyor (X tipindeki yarışı kazan, ters şeritten X metre sür, X yarışçıyı yakala vs. gibi hedefleri tamamlamak gerekiyor).
  • PS4 için online trophylere yardımcı olacak var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buckethead®

PS4 için online trophylere yardımcı olacak var mı?

Hocam şehir dışındayım en geç salı günü evde olacağım halledelim beraber ben bakmadım fakat ne yapılacağına anlatırsan beraber yaparız ;)

• Arkadaşlar logitech driving force gt var ps3 e taktım ama pedallar calismiyor titremiyor sorun ne anlamadim

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.