Şimdi Ara

Need For Speed Rivals [PS3-PS4 Ana Konu] Duyuruldu ! (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
2
Favori
19.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bu oyun cd olarak var farkli oyunlarla takas tekliflerine acigim ?
  • Oyun ps3e alınır mı? En son the run ve mw oynadım rezaletti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absolutely_TR

Oyun ps3e alınır mı? En son the run ve mw oynadım rezaletti

PS3 için görüntü pek tatmin etmeyebilir. İstersen Youtube üzerinden gameplay videolarını izle kendin karar ver.
  • Selam arkadaşlar,

PS3 Oyunumu takas veya satmayı düşünüyorum. Sadece 2 kere oynadım. İlgilenen olursa PM'den yazabilirsiniz.

Edit: Oyun takas edilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caesaryus -- 27 Ağustos 2014; 20:40:05 >
  • NEED FOR SPEED RİVALS PS3 üzerinden oynayan arkadaşlar PSN: Mert_Taskin ekleyebilirler mi? 2 tane TROPHY yapıcaz lütfen yardım.

• NEED FOR SPEED RİVALS PS3 üzerinden oynayan arkadaşlar PSN: Mert_Taskin ekleyebilirler mi? 2 TANE TROPHY yapıcaz lütfen. [

• OYUNUN ONLİNESİ VARMI
  • Ekleyin PSN: forgittenmorel

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwertt

Oyunun online mantık ne.anlamadım

Oyunun online mantigi , hirsiz polis kovalamacasi uzerine. Ayni haritada hem cop lar hem de racer lar oluyo, birbirlerinden kacip kovaliyorlar. Puan topluyorlar.
  • Need for speed 2 den beri nfs oynarım, rivals'ı beğendim açıkcası. ps4 versiyonu için konusuyorum, grafikler şu ana kadar serinin en iyisi, araç kontrollerini de kolay buldum. dikkatimi çeken şey oyunun zor olması, başlangıçtan itibaren rakipleri geçmek çok or olmasa da polisler göz açtırmıyor. Kısacası, eğlenceli vakit geçirmek için alınıp oynanabilecek bir oyun, tavsiye ederim.
  • Need for Speed Rivals | Complete Edition Trailer

• PS3 olarak arkadaşımdan aldım. Oyunda araçlar ve sesleri mükemmel.

Ama atmosferi çok boğucu.Ve soğuk renklere hakim hava..Yolları bana çok değişik gelmedi.

Yanlamak çok iyi

En azından pistlerden uzak durmaları iyi olmuş

İlk Most Wanted sen neymişsin be..
  • Arkadaşlar oyunu bende yeni aldım sayılır. beğendimde.

Ancak bu gmrevleri çözmek pek kolay değil. ingilizcemde iyi sayılmaz. bu görevlerin türkçe açılımını liste olarak buraya veya ilk mesaja yazsak benim durumumda olanlar için çok kolaylık olacaktır.

en azından oyunda geçen terimleri bilenler bildiği kadarını buraya yazsada olur.
  • Oyun7n onlinesi biraz garip toplasan 10 kisi oluyor 1 haritada oda adamlari cok zor bulyyosun koca haritada biraz sacma geldi bana daha fazla online girebilmesi lazimdi ama en fazla 10 tane oluyor sanirim yok guzel ama online anlamadim bise sikici

• Oyuna ilgi baya azalmış. Oyunda araç kullanımı çok zevkli ancak çok karışık olmuş.

• oyun us psn store da 30 dolar (comlete edition) ilgilenenlere duyurulur,tabi ilgilenen kaldıysa
  • quote:

Orijinalden alıntı: grravity

oyun us psn store da 30 dolar (comlete edition) ilgilenenlere duyurulur,tabi ilgilenen kaldıysa

Ben de yeni gordum. :) Arcade seven biriyim. Deger mi acaba? Dediginiz gibi pek begenilen bir yapim olmadi sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: booker01

quote:

oyun us psn store da 30 dolar (comlete edition) ilgilenenlere duyurulur,tabi ilgilenen kaldıysa

Ben de yeni gordum. :) Arcade seven biriyim. Deger mi acaba? Dediginiz gibi pek begenilen bir yapim olmadi sanirim.

bende almayı düşünüyorum isterseniz kardeşlik yapabiliriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: booker01

quote:

valla oyun fena değil gibi ama forumdada anlatıldığı üzere baya zor.. ben daha en baştaki görevleri bile yapmakta zorlandım..gerçi yarış oyunlarını pek sevdiğim ve aşina olduğum söylenemez...fiyat çok iyi yanlız...
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.