Şimdi Ara

Need For Speed Rivals [PS3-PS4 Ana Konu] Duyuruldu ! (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
355
Cevap
2
Favori
19.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hala oyna oyna bitmedi:)
  • Bu oyun, yeni çıkan NFSden kat ve kat daha güzel bence
  • Arkadaşlar selamlar,

Friends trophy'leri için PS4 platformunda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba? PSN ID: emrgamer

Şimdiden teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OyuncuBaykus

Arkadaşlar selamlar,

Friends trophy'leri için PS4 platformunda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba? PSN ID: emrgamer

Şimdiden teşekkürler :)

Aynen friends trophy için ekleyin psn: keltovita

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben de dün aldım oyunu oynamaya çalışıyorum ama ps4 'de tepkiler biraz geç geliyor. Oyun ile alakalı mı ? steering olayı çok kötü geldi ayrıca bir ayar vs de bulamadım. dönmeye başlamak için 1 kaç saniye öncede stick çevirmeye başlamak gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blitzkrieger

arkadaşlar ben de dün aldım oyunu oynamaya çalışıyorum ama ps4 'de tepkiler biraz geç geliyor. Oyun ile alakalı mı ? steering olayı çok kötü geldi ayrıca bir ayar vs de bulamadım. dönmeye başlamak için 1 kaç saniye öncede stick çevirmeye başlamak gerek

Yok öyle birsey, senin ayarlarin ya da tvnde sikinti olabilir.

• Cevap gelir mi bilmiyorum ama ben all drive oynuyorum oyunu fakat haritadaki oyuncularla nasıl yarışacağımı hala bulamadım. Yanlarına gittiğimd LB (xbox) seçeneği çıkmıyor. Ya da ben bir yarış yaparken kimseyi çağıramıyorum. Need for Speed 2015'ten sonra başladım. NFS 2015'in karanlık havası midemi ciddi anlamda bulandırdığından oynuyamıyorum. NFS 2015'de yarışlara haritadaki tüm oyuncları davet edebiliyordun. Evet arkadaşlar sezondaki oyuncularla nasıl yarışabilirim?
  • George of Kagen kullanıcısına yanıt
    Diger oyuncunun yanina gidip biraz bekleyince "Head to Head" yazisi cikacaktir. Ekrandaki tusa basinca diger oyuncuya davet gider, kabul ederse yarisa baslarsiniz.

Diger bir secenek ise yaris simgesinin onunde oyuncu veya oyuncular varken yarisi aktif edersen o bolgede bulunan tum oyuncular yarismaya baslar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: George of Kagen

Cevap gelir mi bilmiyorum ama ben all drive oynuyorum oyunu fakat haritadaki oyuncularla nasıl yarışacağımı hala bulamadım. Yanlarına gittiğimd LB (xbox) seçeneği çıkmıyor. Ya da ben bir yarış yaparken kimseyi çağıramıyorum. Need for Speed 2015'ten sonra başladım. NFS 2015'in karanlık havası midemi ciddi anlamda bulandırdığından oynuyamıyorum. NFS 2015'de yarışlara haritadaki tüm oyuncları davet edebiliyordun. Evet arkadaşlar sezondaki oyuncularla nasıl yarışabilirim?

Driveclub oyna keyfine bak bende aldim zamaninda rivals bin pismanim.

• Cevaplar için teşekkürler. Dün arkadaşımla sadece bir yarış yapabilmek için onlarca kere polis atlatmak zorunda kaldık. EA Access'den oynuyorduk giden 7GB a acıdık. Gerçekten rezil bir oyun
  • Oyunun online kupaları için eklemek isteyen olursa PSN: Schevko
  • Schevko kullanıcısına yanıt
    Bende rivalsi bitirdim complete edition dlc aldım ama oyun içinde multiplayer oynayabilceğim online oyuncuya hiç rastlamadım forumda bunun bi kulübü falan yokmu Rivals online oynayanlar vs ? Ben aktif olarak oynuyorum beraber yarışıp beraber kovalayabiliriz hiç burdan beni ekleyecek arkadaş yok mu ?

BurakTR06 psn
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Bende rivalsi bitirdim complete edition dlc aldım ama oyun içinde multiplayer oynayabilceğim online oyuncuya hiç rastlamadım forumda bunun bi kulübü falan yokmu Rivals online oynayanlar vs ? Ben aktif olarak oynuyorum beraber yarışıp beraber kovalayabiliriz hiç burdan beni ekleyecek arkadaş yok mu ?

BurakTR06 psn

Sadece kariyer modu oynarsak dlc ye ihtiyaç var mı?

• ilk başlarda acaip göz yorgunluğu ve amele yerine koyan ayni görevler..grafik olarak ve eglence olarak iyi sonraki oyunlara gore.. .yalniz polis araclarin tepe lambalari igrenc sekilde göz yoruyor gece kovalamacalarinda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 12 Ocak 2022; 1:42:27 >
  • Race moda girince bildigin EA pisliği ortaya cikiyor..lanet olasi firma hep ayni kafada..oyuncuyu sinir etmeyen bisey yapamaz bu yamyam ea..
    polis arabalari degil katil sürüsü..aracinla bir yere carptin,restart olma ekraninda donuk halde beklerken gelip vuruyorlar neymis busted..bu firmanin yapimcilarinda 5 yasinda cocuk zekasi mevcut..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 12 Ocak 2022; 1:41:20 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.