Şimdi Ara

NEED FOR SPEED | PS4 Ana Konu | Hot Rods Update! (205. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.105
Cevap
37
Favori
118.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar nfs 2015 satın aldım ama oyun hata veriyor 000064 error hatası alıyorum.İnternet bağlantım var hiçbir sıkıntı yok ama oyuna giremiyorum neden acabag
  • PS4 sistem saatini otomatik olarak ayarlarsan sorun çözülecektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4 kontrolcüsü ile oynuyorum. Drift yarışlarını geçemedim. En son Carbon oynadım. Hayatım bu kadar zor drift yapılan oyun görmedim. Drift nasıl yapıyorsunuz?
  • tombombadil_07 kullanıcısına yanıt
    Drift yarışlarında Lamborghini Huracán alıp manuel vites seçip yarış boyunca 3. viteste sürersen hiç zorlanmazsın. Dikkat etmen gereken tek nokta bariyerlere vs. çarpmayıp kombo puanını yüksek tutmak. Düz bir yol olsa bile arabayı sağ-sol yapıp az da olsa drift puanı alıp komboyu aktif tutman gerekiyor. Mantığı kavradıktan sonra normal drift yarışları çok kolay gelecektir. Ancak "Prestij" drift yarışları inanılmaz zordur. O yarışlar için özel ayarlar ve her yarış için onlarca saatlik tekrar yapmak gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Drift yarışlarında Lamborghini Huracán alıp manuel vites seçip yarış boyunca 3. viteste sürersen hiç zorlanmazsın. Dikkat etmen gereken tek nokta bariyerlere vs. çarpmayıp kombo puanını yüksek tutmak. Düz bir yol olsa bile arabayı sağ-sol yapıp az da olsa drift puanı alıp komboyu aktif tutman gerekiyor. Mantığı kavradıktan sonra normal drift yarışları çok kolay gelecektir. Ancak "Prestij" drift yarışları inanılmaz zordur. O yarışlar için özel ayarlar ve her yarış için onlarca saatlik tekrar yapmak gerekiyor.
    Zaten indirimli almıştım. EA NFS'yi kendi eliyle batırmış demektir. Oyunu sildim. Keyifli anlar geçirmek için alınan bir oyun sonuçta. Bu kadar da abartmalarına gerek yok. Eski oyunları mumla arıyorum.
  • Merhaba geçen hafta psn de uygun bulunca aldım;(nfs 2015)
    Journey modunda oyuna nasıl devam ediliyor bir türlü giremiyorum hep online speedlist gibi modelara giriyor garaja giriyorum çıkarken sürekli event başlıycak diyor anlayamadım gitti.
    Bir de bu oyun hep gece mi :)

Yardımcı olan birisi olursa sevinirim.
  • culcu82 C kullanıcısına yanıt
    Oyuna ilk girdiğinde PLAY yazan kısımdan ALLDRIVE yazanı seçip hikaye moduna devam edebilirsin. Speedlist modunda gerçek oyuncularla yarışıyorsun, onu değil ALLDRIVE yazanı seçmen gerekiyor. Evet hep gece. Güneş doğar gibi oluyor sonra hava tekrar kararıyor.

NOT: Oyun sürekli internet bağlantısı istediği için hikaye modunu oynarken senin haritanda başka gerçek oyuncular bağlanabilir. Eğer sürekli sana çarpıp rahatsız eden birisi olursa yukarıda yazdığım gibi oyunu ilk açtığında ALLDRIVE seçip hikaye moduna girdikten sonra Dualshock 4'teki "Options" tuşuna basınca açılan menüdeki Settings-Game Settings kısmına girip Play Alone dersen kendi özel sunucunda tek başına oynayabilirsin. Bunu her oyuna girişinde tekrar yapman gerekiyor.

• Çok teşekkür ederim alldrive yerine speedlist seçince cikamamisim o kaosun içinden şimdi cozuldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nfs nin butun oyunlari var 2 ay once bitirmistim payback guzel olmus

• Arkadaşlar bi topluluğumuz falan türkler olarak beraber oynayacağımız bi grup falan yokmu bu oyunda hiç türk arkadaşım yok psn versem ekleşsek beraber oynasak ? SİZLERE İHTİYACIM VAR YABANCILARLA OYNAMAKTAN SIKILDIM

BurakTR06

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu ps4 te oynamak için plus üyeliği gerekiyormu ?

• Oyunu yeni aldım fakat girişte bağlantı problemi yaşıyorum hata kodu 00000064. Diğer oyunlarda veya psn bağlanmada hiçbir problem yok fakat bunda ea servera bağlanmıyor.Yukarıda yazdığı gibi saati otomatik ayarla seçtim değişen bir şey olmadı ,herhangi bir bilgisi fikri olan varmı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhan78

Oyunu yeni aldım fakat girişte bağlantı problemi yaşıyorum hata kodu 00000064. Diğer oyunlarda veya psn bağlanmada hiçbir problem yok fakat bunda ea servera bağlanmıyor.Yukarıda yazdığı gibi saati otomatik ayarla seçtim değişen bir şey olmadı ,herhangi bir bilgisi fikri olan varmı .
    bu akşam dan itibaren ea nın hiçbir oyunu on line bağlanamıyor fifa ve battlefield seriside öyle bakım veya bir sorun var herhalde
  • sipru81 kullanıcısına yanıt
    EA'ya saldırı varmış.
  • your connection to the game has been lost. you will be returned to the need for speed network menu.
    Böyle bir hata alıyorum oyuma gorerken arkadaşlar sebebi nedir? Psn plus yok. Internete bağlıyım.

• 5 yıldır ps4 sahibiyim daha yeni oynamaya başladım. oyun efsane underground 2 havasında.
  • Heat ve payback’ten sonra güzel gelir mi sizce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sakın öyle bir hata yapmayın... ea acceste bedava diye takıldım.. para versem ağlardım...hikaye yok atmosfer yok... oyun çok eksik. momentum delirtiyor vs...asla underground havası falan da vermiyor..
  • Xbox konusunu bulamadım, son 10 yıl içerisinde yapılan en iyi Need for Speed oyunu bu, 3 gündür aralıksız oynuyorum bana göre tek eksiği araç sayısı. Zamanında o kadar gereksiz eleştiri aldı ki serinin gidişatı olumsuz yönde ilerledi en son oyunları yapan stüdyoyu kapatmak zorunda kaldılar. Bir yarış oyunundan istenilecek her şeyi bu oyun fazlasıyla veriyor ve bunu üst düzey grafik ve ses kalitesiyle sağlıyor. Oynamayanlara ve yarış oyunu oynamak isteyenlere şiddetle tavsiye ediyorum. Payback ve heat gerçekten fasa fiso kalıyor bu oyunda. Araç kullanımı ile ilgili sorunlarınız varsa handling ayarlarını detaylıca yapmak gerekiyor boşu boşuna koymamışlar o kadar detayı.

NEED FOR SPEED | PS4 Ana Konu | Hot Rods Update!

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• lan bi tane nfs oyunu da duzgun olsa dişimi kiracam..

limanda konteynerlarin arasinda dolan dur,hikayeye bak..konteynerlar da uyustrucu arayan narkotik kopeği muamelesi yapmis resmen..yuhh sana be adi firma,birde bunlardan para kazanyor ya pes doğrusu..

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.