Şimdi Ara

NEED FOR SPEED | PS4 Ana Konu | Hot Rods Update! (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.105
Cevap
37
Favori
118.506
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Unavaible yazan yerlere yapamazsın diğer yerlere yapılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: choyrn

Unavaible yazan yerlere yapamazsın diğer yerlere yapılır.

Hadi ya. Çok saçma yapmışlar

• Ben de dün aldım Huracan. Body kiti var 2 tane. Bunun dışında modifiyesi çok az.

• Beyler ben Sec. aldım bu oyunu forumdan bir arkadaştan fakat girerken benden mail hesabımı istiyor şimdi kendi mailimi girsem sattıktan sonra falan indiren arkadaş sıkıntı yaşar mı? Kendi mailimi mi vermek zorunda kalacağım o zaman?
  • Beyler oyunda tr dil secenegi var mi?
    singleciyim ama yaris oyununda benim icin hikayeden ziyade yapay zeka ve underground havasi onemli (most wanted gibi)tavsiye eder misiniz bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yilmazz16 -- 6 Mart 2017; 13:53:2 >
  • yilmazz16 Y kullanıcısına yanıt
    Türkçe yok

• Beyler oyunu aldim online icin plus sart mi

• yilmazz16 Y kullanıcısına yanıt
    Tek başına oynarsan şart değil (hikaye görevleri vs.), ancak diğer oyuncularla yarışmak istiyorsan Plus üyesi olman gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferrari 458 çektim, çok keyifli bi araç, hızlanması bi f40 kadar değil ama güzel, atik, dengeli bi araç. şimdide keyif için bi araç alayım diyorum önerileriniz var mı ? şu 210 binliği alsam modifiyeye 150 gider eder 350 400, o yüzden amg falan alasım var

• Bence aventador alıp denemelisin bende senin gibi düşünüyordum gtr'ı satıp aventador aldım.Gayet keyifli
  • quote:

Orijinalden alıntı: mgergerli

Bence aventador alıp denemelisin bende senin gibi düşünüyordum gtr'ı satıp aventador aldım.Gayet keyifli

yok ya hiç sevmedim onu bidaha almam, o civarlarda en iyisi italia 458, ama sattım ve şu en pahalı olan 210k lik aracı aldım, fena değil hızlanması falan, max hızı düşük o kadar

• oyun bitti. full trophy

%79 du kariyer. outlawlari yaptim sonra crew gorevi geldi onuda yaptik son yaris baya uzundu 10dk surdu. garaja gittim ve foto cekinmeler falan derken dedim aha bitiyo kalbim kut kut oldu vee bitis yazisi geldi. sonra trophyleri fulledim plati aldim %100

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Texassm0ke -- 12 Mart 2017; 22:53:23 >
  • arkadaşlar mrb
    biraz komik olacak ama oyuna yeni başladık. 45 yaşında abimle birlikte :)
    ikimizde ps plus üyesiyiz oyunda birbirimizi arkadaş ekleyip görebildiğimiz halde crew bölümünden ikimizde ortak bir haritaya geçemiyoruz. bunun formülü nedir? belli bir level a mı ulaşmamız lazım? yada neden olmuyor.detaylı olarak yazabilecek bir arkadaşım varsa sevinirim.
  • ben oyuna yeni sahip oldum. yaklaşık 35 saat oynadım (xbox one üzerinden) ama oyuna legends update'i ile gelmesi gereken eski nfs şarkılarından bazıları oyundaa hiiiiiç çalmıyor. I'am rock mesela.milyon kere şarkı değiştirme tuşuna bastım milyon kere şarkıları değiştirdim hiç birinde gelmedi. halbuki updatete ve videolarda bu şarkı var aslında ama oyunda çalmıyor. aynı şekilde nfs underground müzikleri ve diğer nfslerinde bazı müzikleri bu oyuna koyulmuş olmasına rağmen sadece nfs 1in menü müziği çalıyor o kadar. diğerleri yok. neden yok? sonradan mı açalıacak ne olacak bilen biri söylesin lütfen. I am rock ile most wantedın efsanevi bmwsini alıp gazlamak çok istiyorum bu oyunda.
  • Arkadaşlar merhaba. Oyunda Tuş ayarlarını kendime göre ayarlama sabsim varmi. ?

• quote:

Orijinalden alıntı: speedygofy

arkadaşlar mrb
    biraz komik olacak ama oyuna yeni başladık. 45 yaşında abimle birlikte :)
    ikimizde ps plus üyesiyiz oyunda birbirimizi arkadaş ekleyip görebildiğimiz halde crew bölümünden ikimizde ortak bir haritaya geçemiyoruz. bunun formülü nedir? belli bir level a mı ulaşmamız lazım? yada neden olmuyor.detaylı olarak yazabilecek bir arkadaşım varsa sevinirim.

o crew işini bende zor yapıyodum, işte sen crewe davet ediyon, o geliyo, sonra oyundan çık gir yapıyon, tekrar bişeyler yapıyon öyle uğraşa uğraşa zar zor kuruluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: duro1

Arkadaşlar merhaba. Oyunda Tuş ayarlarını kendime göre ayarlama sabsim varmi. ?

yok malesef
  • bu oyunun metacritic ortalaması 66 , yeni çıkacak oyunun ortalaması 90 olması için bence şunlar olmalı
    1.direksiyon dönmeli.evet bir araba yarışı oyununda en temel şey budur.markete giden emekli amca değiliz yarıştayız biraz atak olması gerekir.
    2.şu kazalarda araya giren salak ara sahne kaldırılmalı. oyunun akılıcılığını bitiriyor.
    3.yağmurunuza başlatmayın.dinamik hava değişimi yapılmalı bazen yağmur yağmalı.
    4.gündüz gece zaman döngüsü olmalı
    5.modifiyenin adı değil kendisi olmalı. ferrari 458 italia aldım 1 tane body kit var sadece başka parça yok araç için.
    6.şu ultra süper über lüks araçlar yerine birazda günlük hayatta görebildiğimiz araçlar olmalı.bunun içinde 50 değil en azından 100 araç olmalı.
    7.harita akılda kalıcı bir tasarıma sahip olmalı.
    8.oyunu istediğim zaman durdurabilmeliyim. bunun için single ve multi kısmı ayrı olmalı. ben kariyerde yarışırken etrafta troll oyucuların saçmalıklarına maruz kalmak istemiyorum.
    9.iyi kötü bir hikayesi olmalı ki beni yarıştan yarışa sürüklemeli.
    10.araç içi kamerası olmalı.ben kullanmam ama araç içinden sürmek isteyende var sonuçta
    11.yarış türleri çeşitli olmalı.sprint, circuit, drift, drag, time attack vb.
    12.polisler bizi yakalamaya çalışmalı yapay zekalarında biraz zeka olmalı.

• 45 tl ye aldım gitti, dayanamadım yine, bu indirimler mahvetti beni.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar bu oyuna bile momentum koymuş. Az önce bitirdim. Bazı yerlerde arabam özellikle trafikteki araçların üzerine yönlendirilirken bazı yerle araç kendi kendine kaçıyordu. Bariz belli. Ea Sportsun marifetlerinden biri daha.

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.