Şimdi Ara

NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) 'İLK VIDEO GELDİ !!!' (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
763
Cevap
12
Favori
49.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Peki bu kutulardaki(pes2018-tekken7) kodlar neyin nesi?

Bilginiz varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumasi -- 5 Ekim 2018; 21:22:55 >
  • nfs nin en iyi oyunu tavsiye ederim olmus yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam arkadaslar.

Ps4 proda 4k oynuyorum.

Bi sorun yasadim sizinle paylasmak istedim.

Aksam sahnelerinde oynarken ekranin tam ortasinda bi goruntu kaymasi gibi bisey oluyor cizgi halinde ustten alta kadar denk gelen oldumu acaba.

• daha onceki indirimde de ps4 icin need for speed ve nfs payback arasinda kararsiz kaldim..yine ayni..2015 surekli karanlik yagisli ortami acikcasi buyuk sacmalik,goz yorucu olacagini dusunuyorum,cocuklar oynarken gozleri ciddi yorulur galiba ?ama grafikleri daha gercekci gibi payback e gore,bana mi oyle geliyor videolarda izlediklerim kadariyla ?

nfs 2015 te cok oyunculu modda serbest kafana gore dolasim varmis ama payback ta kaldirilmis sanirim,yani multiplayer yarislar yaparken araya online dolasan arizali oyunbozan tipler girip tadini kacirma sansi payback te yok ama nfs 2015 yasaniyor sanirim ?

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Paybackte multiplayer mevcut sanırım bende yeni aldım oyunun kurulmasını bekliyorum öğrenince yazarım size.

• deluxe edition almaya deger mi ? std versiyon da deluxe te verilen araclari ekstralari vs vs kendi cabamizla elde edebiliyormuyuz ?

• bu kacinci indirimde kararsiz kalip.almadim,bir sonrakine alicam bakalim digitalini.

• Arkadaşlar merhaba, çok cahilce olabilir ama bu oyunu biz nası evde 2 kişi Yanyana yarış yaparak oynıcaz. Yok mu artık bu oyunlarda eskisi gibi ekranı 2 ye bölüp yarışma işleri,daldık bi senaryoya anlamıyorum da :)

• leonart16 L kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Split-Screen (iki kişilik) oynama özelliği bu oyunda bulunmuyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Merhaba, Split-Screen (iki kişilik) oynama özelliği bu oyunda bulunmuyor maalesef.
    Deme be, bileydim almazdım valla :)

• quote:

Orijinalden alıntı: leonart16

Arkadaşlar merhaba, çok cahilce olabilir ama bu oyunu biz nası evde 2 kişi Yanyana yarış yaparak oynıcaz. Yok mu artık bu oyunlarda eskisi gibi ekranı 2 ye bölüp yarışma işleri,daldık bi senaryoya anlamıyorum da :)
    gran turismo da var split screen,bunda yok.zahmet oluyomus iki kişi nfs e

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 30 Haziran 2019; 23:38:4 >
  • std surum 49 tl ps store da bugunden itibaren.

• off road lar biraz ugrastirici galiba ? EA tipik huyudur her oyunda kendi uyuzlugunu hissettiriyor mutlaka..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 3 Eylül 2019; 11:25:42 >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Oyunun en sıkıntılı etkinliği Off-Road kısmı maalesef. Bazı yarışlarda ciddi anlamda zorlanıp zar zor bitirmiştim.

• Alette bir tane yarış oyunu bulunsun diye almıştım. Yüklememiştim bile geçenlerde yükledim. Biraz oynadım fena olmamış gibi. Hikaye modu idare eder duruyor. devam edebilirim. Ben canım sıkıldığında iki yarış yapar kapatırım diye düşünüyordum.
  • NaBuSe kullanıcısına yanıt
    serbest takilmak bile vakit gecirmek icin fena degil gibi gozukuyor..

• NaBuSe kullanıcısına yanıt
    Oyun güzel hocam gayet beğendiğim bir oyun. Bitirdikten sonra da uzun saatler vakit geçirmiştim. Sadece biraz yavaş açılan bir oyun ondan dolayı da bazı insanların hoşuna gitmeyebiliyor. Yeni araçlar alıp yüksek performans geliştirmeleri yapınca oyun daha keyifli olmaya başlıyor.

• https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0006-CUSA05986_00-NFS18CU5ALLCARS0

bu tum.dlc.arabalari paketini almaniz icin dlc sahibi olmaniza gerek var mi ? dlc yoksa bile story modda mi kullanilir mi bunlar? gerek yok nasilsa story mod oynadikca bunlari alabiliyormuyuz ?

• oyuna devam edemedim,daha baslardayiz ama bu EA nin zihniyeti butun oyunlarinda beni sinir ediyor...ozellikle fifa 19 fut yuzunden iyice sogudum bu EA..cok gicik bir firma bu..paragoz uyuz..

• Rivals ı bitirdikten sonra payback e geçeyim dedim, böyle berbat oyun görmedim.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.