Şimdi Ara

NEED FOR SPEED: PAYBACK (PLAYSTATION ANA KONU) 'İLK VIDEO GELDİ !!!' (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
764
Cevap
12
Favori
49.417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: legacy of kain

serbest takilmak bile vakit gecirmek icin fena degil gibi gozukuyor..
    Bu oyunun reklamını öyle saöma şekilde yaptılar ki, serbest dolaşma modunun olduğunu daha dün öğrendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • su nfs dogru duzgun zaman ayirip bakamadik pek,ilk baslarinda kaldi oylece..

lux araclari alabilmek icin ne yapmak gerekiyor,yarislari birinci mi bitirmek gerek..bi konsantre olamadik mevzuya..

• oyun basinda alip biraz gelistirip kullandigimiz nissan mi neydi unuttum ortalikta yok,garajda yok..nereye kayboldu ki bu simdi ?

bir off road yaptim,tipik ea games..fifa da nasil istemeyince gol olmazsa yaristada ayni,hesapta yaris..3-4 defa sonuncu gel anaa bi bakmissin 1.ci olmussun..komik...

1000 mt drift yap diye birseye girdim sinir etti ciktim..

tokenler ne işe yariyor anlamadim ama sanirim modifiye kartlari mi aliyoruz onlarla..

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Oyun güzel hocam gayet beğendiğim bir oyun. Bitirdikten sonra da uzun saatler vakit geçirmiştim. Sadece biraz yavaş açılan bir oyun ondan dolayı da bazı insanların hoşuna gitmeyebiliyor. Yeni araçlar alıp yüksek performans geliştirmeleri yapınca oyun daha keyifli olmaya başlıyor.
    son takildigim araç kayip,ne olabilir sizce ?

• grafik yapmislar ama oynanirlik unutulmuş..nerde o 15 sene onceki pc de nfs tadi tuzu zerresi yok..yarislar fasulye..panayirda carpisan araba hissi verdi bana surekli..multisine hic girmedim.bile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 11 Mayıs 2020; 1:59:37 >
  • legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Garajınız da olması lazım. Garaj da yanlış hatırlamıyorsam ön sergilenen araçların 5-6 tane sınırı vardı. O araçlardan değiştirme seçeneğiyle sahip olduğunuz araçların sınıflarına göre görünmesi lazım garaj kısmında yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    warehouse bilmem ne yaziyor her aracin uzerinde..orda gozukuyor sanirim geri planda kalan araba..tekrar bakarim ama goremedim ilk baktigimda..baska bir araba geldi nerden cikti ortaya onu da anlamadim,

bu oyunun mevzusunu kavrayamadim galiba ben,neresi hikaye neresi level vs vs garip..

chapter nasil atlaniyor,boş boş seylerle ugrasmadan neleri yapinca dah cabuk aciliyor dealership teki kilitli araclar ?

• legacy of kain kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu bitirdiğim dönemden aradan zaman geçtiği için hatırladığım kadarıyla cevap vereyim. Chapter ana hikaye görevlerini ilerletirken, bazı chapterlarda ek yan görev tarzı aşama aşama örneğin 5 görevi tamamlayınca asıl ana görev açılıyordu diye hatırlıyorum.

Haritada yanıp sönen etkinlikler olabiliyor Police, Drift vb. ikonlu görevlere girip tamamlayınca ilerliyordu diye aklımda kalmış ana görevler. Dearship’deki çoğu aracın kilidi Chapterlarda ilerleyince açılıyordu.

yesil kirmizi mavi vs her yaris turune gore event lar vs var,mesela drift girdim,sirayla 5-6 tane ye kadar yeni drift yerleri aciyor..diğerleri de oyle.. ana hikaye diye bisey yokmuş gibi geliyor bana nedense.

benim derdim bir an once chapter vs bi sebeple kapali olan iyi araclarin kilidini acabilmenin kisa yollarini bulmak..cocuk ben bu dandik öküz arabalarla napcam deyip uğrasmiyor,bari ben acayim birkac iyi gosterisli araba da oynasin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 15 Mayıs 2020; 20:33:12 >
  • bir suru zirvalik drif gorevi yaptirdi bitirdim söve söve..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 17 Mayıs 2020; 1:6:19 >
  • Her kim bu icata araba yariş oyunu falan diyorsa ağzina kurekle vurun..

10 lira verip lunapark ta carpisan arabalara bindirin cocugunuzu daha içten eglenir ama bu ea gibi firmalarin yaptigi sozde spor ve yaris oyunlarina 10 lira hadi kur doviz zart zurt diyelim 22 lira..(ornek nba2020 su anda 22 Tl tam ederi kadardir daha fazla etmez eminim..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 17 Mayıs 2020; 1:5:41 >
  • ea yazilimcilari..sizden olsa olsa harika çöp konteyniri yazilimi cikar..tebrikler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 18 Mayıs 2020; 14:15:10 >
  • bir de offroad diye kendisini cihazdan sildirme modu eklemişler..insan keyif alarak degil kusacak gibi yaris yapiyor adeta..a.belani versin tek cumle..

Need For Xtiret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 19 Mayıs 2020; 1:24:36 >
  • bu oyundan ve serisinden cacik olmaz,arac surus teknikleri falan boşuna yani..kafaniza giore takilin..sonucta need for xtiret serisi..

sirf tekrara dusurmek icin her turlu kepazelik mevcut..yayininda ve yapiminda emegi gecenlerin hepsinin......! en çok kufrettiren icat olarak oscar adaylarindan..

sonlarda bir race modunda natalia nova diye bir npc var yaristigin,350 km hizla virajlari zirtt gecip giden,hicbiseye carpmayan robocop resmen..hadi bunu geç diyor..ea oyuncuyu inşaat amelesi gibi butun gun harç karmak zorundayiz zannetmiş her zamanki zihniyetiyle..yolda gezen patatesçileti piknikcileri koymasan geceriz o senin npc ni ama nafile,sirf 15 defa ayni boktan yarişi yapmani istiyor need for xtiret..baktim ki bu işin sonu yok,etap başinda arkadan dokunup yan cevirip attirdim 1-2 takla şerroyo bastim gaza rahatça bitirdim..

-

-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 22 Mayıs 2020; 2:52:8 >

• ben bu rezalete 49 TL vermistim,sokak hayvanlarina mama al ama buna verme diyorum,nokta..

son iki tane offroad kaldi yeminle tiksindirdi..bir oyun bu kadar mi oynaniş olarak rezalet olabilir,oluyormuş demek ki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 23 Mayıs 2020; 17:10:10 >
  • Newhaven Circuit diye bir offroad yarisi yapmis ds4 zarar verdiginize degmez bu mikrop nfs paybok..son 2 yarista sabrim kalmadi sildim şerefsizin paybokunu..bu ne lan,lanet olasi adi firma biseyi de insanca yap..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legacy of kain -- 23 Mayıs 2020; 19:9:30 >
  • Arkadaslar oyun indirimde cok mu kotu denemek istiyorum bi yorum yaparmisiniz cok bi beklentim yok 39 tl alinir mi oynatir mi kendini

• beyler bisey soracagım

haritada yarıslar var yarısları yapıyorum kazanıyorum ama o yarıs haritadan silinmiyor hic gitmeyecek mi o yarıs

• gurkanbesyo G kullanıcısına yanıt
    2 defa başladım ve ancak 2 saat sabredebildim hocam. Belki sorun bendedir, bilmiyorum. Ama sevemedim ben bir türlü.

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.