Şimdi Ara

Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
6
Favori
27.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu tavsiye etmiyorum sürüş dinamikleri aşırı arcade optimizasyonu son derece kötü işlemciye gereksiz şekilde yükleniyor.Stabil bir performans alamadım.

Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU]Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU]Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whisper242 -- 10 Kasım 2017; 18:21:16 >

• Arkadaşlar fikri olan var mı acaba, oyunu bugün yükledim origin üzerinden, oyuna tıklıyorum, ses var ama görüntü yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: whisper242

Oyunu tavsiye etmiyorum sürüş dinamikleri aşırı arcade optimizasyonu son derece kötü işlemciye gereksiz şekilde yükleniyor.Stabil bir performans alamadım.

Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU]Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU]Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU]

İşlemcinin aşırı yüklenmesi Denuvo dan dolayı olabilir.Assassin's Creed Origins'de aynı durum yaşanıyor.

Ben oyunda bizim aracı vurunca hiç bir şey olmamasını sevmedim..ulan bari çizilseydi..aracın performansı düşseydi..vura vura giderim o zaman..iyice çocuk oyunu gibi oldu.

• Oyun trial iken bir felaketti fizikler vs olsun sanki son yamadan sonra daha oturaklı oldu. Ben beğendim NFS U2 tadı aldım. Modifiye seçenekleri gayet yerinde. Arabalar çok hoş. Forza 3 ile karşılaştırma yapamam tabi ki 10 gömlek öteden gidiyor Forza 3. Ancak NFS son yıllardaki oyunlarına göre Playback işi kotarmış. Alıp oynanır. 119 liraya almıştım Droyun sitesinden şimdi 190 sanırım tam bilmiyorum. Oyunu tavsiye ederim kesinlikle. Hikayesi çok güzel. 5 saat oldu daha anca sağa sola sürüyorum, beğendiğim için harcamak istemiyorum hemen hikayeyle oyunu.
  • Arkadaşlar oyunun optimizasyonunda sıkıntı var herhalde oyun oynarken değilde ara videolar takılarak oynuyor, çok akıcı değil, sizlerde durum nasıl acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • digi_boy2006 D kullanıcısına yanıt
    Denuvodan olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sürüş dinamikleri nasıl?
    klavye ile oynanış...???
  • Oyun çok hoşuma gitti ya, pc için en ucuz nereden temin edebilirim bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

quote:

Oyunu tavsiye etmiyorum sürüş dinamikleri aşırı arcade optimizasyonu son derece kötü işlemciye gereksiz şekilde yükleniyor.Stabil bir performans alamadım.

İşlemcinin aşırı yüklenmesi Denuvo dan dolayı olabilir.Assassin's Creed Origins'de aynı durum yaşanıyor.

Ben oyunda bizim aracı vurunca hiç bir şey olmamasını sevmedim..ulan bari çizilseydi..aracın performansı düşseydi..vura vura giderim o zaman..iyice çocuk oyunu gibi oldu.

Hocam kusura bakmayın da siz de biraz abartıyorsunuz şu an. Bilgisayarımda NFS Underground 1 ve Underground 2 yüklü, ara sıra oynuyorum nostalji amaçlı. Sizin mantığınıza bakarsak bunlarda da çarpınca hiçbir şey olmuyor o zaman bunlara da çöp diyelim, çocuk oyunu diyelim. NFS gibi bir seride siz araca çarpınca hasar düşmesini arıyorsunuz. Aramanız gerek kriter bu değil kusura bakmayın. Bunu da senelerdir NFS'yi eleştiri olarak yerden yere vuran, son oyunlarını hiç beğenmeyen biri olarak söylüyorum. Nereden laf atacağınızı bilmiyorsunuz oyuna. Underground'ta da virajlarda dönerken vurarak dönüyorum mesela ... Sorun bu değil, arcade oyunda hasar arıyorsunuz hele ki NFS gibi böyle bir özelliğe sahip olmayan oyunlarla popüler olmuş bir seriden bahsediyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

quote:

Hocam kusura bakmayın da siz de biraz abartıyorsunuz şu an. Bilgisayarımda NFS Underground 1 ve Underground 2 yüklü, ara sıra oynuyorum nostalji amaçlı. Sizin mantığınıza bakarsak bunlarda da çarpınca hiçbir şey olmuyor o zaman bunlara da çöp diyelim, çocuk oyunu diyelim. NFS gibi bir seride siz araca çarpınca hasar düşmesini arıyorsunuz. Aramanız gerek kriter bu değil kusura bakmayın. Bunu da senelerdir NFS'yi eleştiri olarak yerden yere vuran, son oyunlarını hiç beğenmeyen biri olarak söylüyorum. Nereden laf atacağınızı bilmiyorsunuz oyuna. Underground'ta da virajlarda dönerken vurarak dönüyorum mesela ... Sorun bu değil, arcade oyunda hasar arıyorsunuz hele ki NFS gibi böyle bir özelliğe sahip olmayan oyunlarla popüler olmuş bir seriden bahsediyoruz.

Ben en büyük sorun bu demedim ki..aklıma geldi ve yazdım..bu sorunlar biri ve abarttığımı da düşünmüyorum.Ayrıca Serinin en iyi oyunu bana göre Need For Speed Most Wanted (2005) En son hatırladığım kadarıyla Most Wanted ve sonrasın da çıkan NFS ler de arabayı vurdun mu en kötü yanı felan çizilirdi ve bazı oyunlar da ön kaput felan hafiften açılır camları hafiften kırılır.(yanlışım varsa düzeltin.) Payback de nasıl Asphalt 8 oynuyorsun hissi veriyor.

Bu olayı da şöyle açıklıyorlar.Oyuncular arabalarının hasar görmesini sevmiyor.Hangi oyuncular ? nerede görsem bu konu eleştiriliyor şuan.. Asphalt 8 oynayan kitleyi biliyorsunuz herhalde.Bu oyun da tam onun kıvamın da olmuş.

Bu 2015 de çıkan NFS bir görüntü :

Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU]

Diğer bir konu adamlar 2015 de ki NFS çıkarmadan önce ara vermişti hatırlarsınız.Ne demişlerdi ? Çok iyi bir oyun yapacağız seriyi baştan yaratacağız vs..Ne oldu .. tamamen gece..Vasat bir oyun..Şimdi ne yapıyorlar gece gündüz döngülü oyun..Hızlı ve öfkeli den çıkma hikaye..Ulan biz o zaman diğer oyunu niye oynadık..Ne yapmaya çalıştıklarını kendileri de bilmiyor..Hangisi tutarsa onun yolundan gidecekler.Ha bu arada yapımcının da söylediği bir şeyi unuttum "ARTIK OYUNU DURDURABİLİRSİNİZ." Bu büyük özelliği eklediler oyuna.

Fizikler Dehşet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 13 Kasım 2017; 18:4:3 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rodin

Oyun çok hoşuma gitti ya, pc için en ucuz nereden temin edebilirim bilen var mı?

MMOGA i tavsiye ederim. Bu tarz oyunlarda fiyatlar daha iyi.
  • _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    arkadaşın attığı video her şeyi açıklıyor zaten yine fiziksiz hissiz bir nfs, arabalar çarpışan araba gibi biraz ağırlık olur arkadaş arcadenin ötesinde bu artık adam 300 le giderken 90 derecelik virajı alıyor inanılmaz
  • Hakkaten abarttınız ama artık . Most wanted ta most wanted . Most wanted ta hikayeden başka ne vardı arkadaşlar ? Most wanted ın fizikleri iyimiydi değildi . Ona bakarsanız underground 2 nin modifiye seçenekleri ve fizikleri most wanted a göre daha iyiydi . Bu oyun çok süper olmuş ulan adamlar ne oyun yapmış be denilecek kadar başarılı değil ama kusura bakmayın yerden yere vurulacak oyunda değil .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akt02 -- 13 Kasım 2017; 17:53:54 >
  • Artılar:

Grafikler yer yer güzel gözüküyor.

Eksiler:

Korkunç hikâye.
    Anlamsız karakterler.
    Zevksiz sürüş mekanikleri.
    Mide bulandırıcı mikro-ödeme ekonomisi.
    Akılda kalıcı tek bir yarış bile yoktu.
    Mikro-ödemeleri artırsın diye tasarlanmış kart ve çip sistemi.
    Neden EA, neden?

SON KARAR: Need for Speed: Payback'e para vermeniz için hiçbir sebep yok.

http://oyungezer.com.tr/haber/51425-need-for-speed-payback-inceleme

Gadgets 360 65
    The Games Machine 60
    TrustedReviews 60
    IGN 59
    GameSpot 50
    EGM 40

Yerden yere vurulacak oyun değil harbiden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 13 Kasım 2017; 18:5:45 >

• Asphalt 9
    Kesinlikle katılmıyorum bu incelemeye ve puanlara.

NFS arcade bir yarış oyunudur, bunu göz önüne almayıp inceleme yaparsanız tabii sürüş mekanikleri değişik gelecektir.

Tipik intikam hikayesi, olması gerektiği gibi.

Oyunun tamamını bitirmediğine eminim oyun gezerde inceleme yapan arkadaşın, bu kadar vasatın altı ve sadece şov yapmaya yönelik inceleme de bayağıdır görmemiştim.

Yine tekrarlıyorum, NFS den keyif alan arkadaşlar kesinlikle alabilir. Xbox one s controller ile çok güzel oynuyorum.

• oyunu xbox one x'de oynuyorum grafikler muazzam ancak kaplamalar falan bazen geç yükleniyor,yollar tabelalar vs normal mi bu sizce?ssd taksam düzelir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanıncipsi

Kesinlikle katılmıyorum bu incelemeye ve puanlara.

NFS arcade bir yarış oyunudur, bunu göz önüne almayıp inceleme yaparsanız tabii sürüş mekanikleri değişik gelecektir.

Tipik intikam hikayesi, olması gerektiği gibi.

Oyunun tamamını bitirmediğine eminim oyun gezerde inceleme yapan arkadaşın, bu kadar vasatın altı ve sadece şov yapmaya yönelik inceleme de bayağıdır görmemiştim.

Yine tekrarlıyorum, NFS den keyif alan arkadaşlar kesinlikle alabilir. Xbox one s controller ile çok güzel oynuyorum.

aynen bende katılmıyorum baya iyi oyun..Yılın Oyunu olabilir.Merlin ekibi de oyunu 10 dk oynayıp inceleme yapmış.

Artılar
    - Grafikler hayli kaliteli.
    - Oyunda bir NFS için yeteri kadar araç var.

Eksiler
    - Klişe hikaye.
    - Keyifsiz sürüş.
    - Şansa dayalı modifiye sistemi.
    - Çoklu oyuncu mod'unda serbest dolaşma yok

http://www.merlininkazani.com/need-for-speed-payback-inceleme-97862

0:15

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 15 Kasım 2017; 21:2:2 >

O nasıl saçma sapan dinamiklerdir ya,acayip olaylar oluyor.Dozunu kaçırmışlar sanki birazcık
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.