Şimdi Ara

Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
515
Cevap
0
Favori
33.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: 865pe

pardon 30 nov. mis

sakin olmak lazım oyun çıkış tarihi 16Kasımdı en son degismediyse tabii
  • Nissan yok. Anlamak mümkün değil. Skyline modifiye edemiycek miyiz şimdi ya ohooo. Kızdım şimdi ama Bir de 36 araba az yav. Şöyle bir 50-60 olsa çok daha çeşitli ve güzel olurdu. Ki o kadar eklenecek araba var.
  • sakinolun sakin olun biraz daha sabır sakin olun ramazandır sinirlerinize hakim olun günaha girmeyin çıkacak oyun
  • ya sabırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • quote:

Orjinalden alıntı: mboyaci

quote:

Orjinalden alıntı: DeVil_BoZZo

quote:

Orjinalden alıntı: form

çok güçlü bir sistem ister herhalde bu oyun minimum sistem gereksiniminden haberi olan var mı?

Ekran kartının 256 bit olması şart ve tabi 256MB
    ram en az1GB DDR400
    Chipseti ne kadar iyi olursa oyundaki rahatlık 2 ye katlanıyor
    Mesela bendeki Chipset Nforce4ultra
    Diğer gereksinimlerim imzada yazıyor ama benim ekran kartını değiştirmem lazımkı bu oyunu rahat oynatsın

devil arkadaşim ne yaptin sen yaw...bu ozelliklerle 1600*1200 de falan ancak kasar..1280*1024 de falan sorun çıkarmaz...

oyun piyasasinda en güçlü bilgisyarlari HL2,Far CRy gibi FPS tarzi oyunlar ister..araba yarişlari HL2 gibi güçlü sistem istemez..

Abi ben o güçlü sistem isteyen HL2 yi GF2 MX400 ile çatır çatır oynuyorum 800x600 kasma takılma vs. yok

• * Lexus IS300

bebeğim beni bekliyor
  • bu ne biçim most wanted anlamadım. ferrarinin hiç bi modeli yok. mercedes clk gtr nerede? diabloya ne oldu? ya mclaren, veyron... araç listesi olarak hp2'nin bile gerisinde
  • Heralde oyun baslangicinda Fiat Punto verirler gibime geliyor
  • lıstede mustangımı gorunce ohh dedım zaten bundan sonra onsuz bır nfs dusunemıyorum
  • yukardaki liste gerçekse bence çok kötü..350z nerde s2000 nerde..çok eksik araba var
  • ewt liste gerçek ama arkadaşların dedii gibi kötü diil bence.. hatta ben daaldım diyebilirim listeyi görünce tabi bu benim fikrim sadece. ben tam bi amerikan arabası hastasıyımm yani listede corvette c6 dodge viper srt/10 ford mustang gt yi falan görünce bittim walla ama bütün araçlar arasında en çok sevdiim DODGE VİPER dır bu arabayı her yeni nfs oyununda dört gözle beklerim ama hp2 den sonra maalesef hiç almadılar viper ı ama şimdi tam olmuş galiba en azında benim için walla dört gözle bekliyorum sizin gibi çıksın artı yaww..

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmeteyup -- 14 Mayıs 2021; 13:1:41 >
  • 350z , s2000 , skyline olsaydı eger bu oyunda,tam anlamıyla underground 1-2 serisinin devamı olarak görülecekti.bence bu araçların olmamaları bir bakıma iyi olmuş hep aynı araçlardan usanmıştım dogrusu şimdi ise gözümü Audi TT den alamıyacagımdan eminim
  • SM 3.0 6600GT'd var, X800GTO'da yok, yanılıyor muyum? Yani bu durumda X800GTO ile rahat oynanmaz mı bu oyun? Bende elimdeki 6600GT'yi sattım, onun parasıyla X800GTO alacaktım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bethesta

SM 3.0 6600GT'd var, X800GTO'da yok, yanılıyor muyum? Yani bu durumda X800GTO ile rahat oynanmaz mı bu oyun? Bende elimdeki 6600GT'yi sattım, onun parasıyla X800GTO alacaktım...

Alakasız bişey

SM 3.0 görüntü efeklerinin daha iyi olmasını sağlıyor(Destekli oyunlarda)

Zaten 6600gt sm 3.0'ı çalıştırıcak kadr iyi dğl

Kafan rahat bi şekilde gto'nu alabilirsin
  • Ya şu oyunda bi de 67 shalby mustang olsa fena olmaz mıydı yaf.. Ama yok arkadaş bi tane mustang la nereye kadar.. Ayrıca diablo da yok.. hep aynı arabalar ya.. Az daha yenilikçi olsak.. Toros da fena olmazdı hani..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mk_durgcan

Ya şu oyunda bi de 67 shalby mustang olsa fena olmaz mıydı yaf.. Ama yok arkadaş bi tane mustang la nereye kadar.. Ayrıca diablo da yok.. hep aynı arabalar ya.. Az daha yenilikçi olsak.. Toros da fena olmazdı hani..

hep aynı arabalar degil kardeş son 2 seride olan,artık oynamaktan bıçkınlık yaşadıgımız araçlar yok mesela..
    onun yerine Lamborghini Murciélago,Gallardo,Aston Martin DB9,Audi A4 3.2 FSI quattro,BMW M3 GTR,Mercedes-Benz CLK 500 gibi müthiş araçlar var.topici okumadıgını farz ediyorum cunku çok detaylı bilgiler verildi bu topicde

• benim favorilerim olmasada (arabalar) ama en azindan rx7 var. Alip oynanasi oyun ben noolursa olsun alacam valla yaw daha ir ay var yaaaaaaaa

• aylar vardı kaldı günler,pek bişey kalmadı..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLIPKNOT

aylar vardı kaldı günler,pek bişey kalmadı..

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.