Şimdi Ara

Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
516
Cevap
0
Favori
33.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun demosu önümüzdeki ay içinde çıkacakmış, EA öyle açıklamış.
    Yuh BeaDemosunu oyunla beraber sürecekler neredeyse.

Not: Kaynak gamershell.com
  • slm arkadaşlar
  • mercedes mclaren filan diye bir araba var.o nasıl bir araba ya.kendinden modifiyeli mi?.....bu arada tabiki de en son özelliklerde oynanmaz ama yine de güzel görüntüler olur yani...ben nfs 2'yi oynarken iyi grafiklerlwe oynuyorum.sadece motion blur kapalı ve 1 2 şey daha....bnce çok kalişteli...zaten motion blur beni hiç sarmıyor.ama ben de ileride ekran kjartımı yükselteceğim.seneye filan
  • ya bence de mesela golf'ü filan koymasalarmış ii olurmuş....onun yerine mc laren'ı koysalardı ya ya da ferrari filan....ya da peguot 607 filan işte çok iyi arabalar var yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLIPKNOT

350z , s2000 , skyline olsaydı eger bu oyunda,tam anlamıyla underground 1-2 serisinin devamı olarak görülecekti.bence bu araçların olmamaları bir bakıma iyi olmuş hep aynı araçlardan usanmıştım dogrusu şimdi ise gözümü Audi TT den alamıyacagımdan eminim

evet sana katılıyorum.ben bu ara eclipse'ye bayılıyorum.most wanted'da olması iyi olmuş.çünkü acayip takacağım bu arabaya biliyorum
  • Bu oyunun çıkmasına 1 ay var ama ben oyunu çok merak ediyorum...

Demosunu bulan varsa link'ini verin lütfen.

Resimler için çoooooook teşekkürler.
  • ben sevdim valla araçları
    m3 var bikere,,
    607 de olsaydı diyen arkadas fiat puntoyla idare etsin şimdilik
  • Keske bir kac BMW daha olsaydi
    M5 M6 falan
  • demosu yokmu bunun yaw bilen arkadaş varsa yollayabilirmi linkini
  • http://www.gamershell.com/news/25789.html

demonun Kasım ayında cıkacagı söyleniyor tahminimce Kasım'ın ilk haftası olabilir
  • bu gidişle demosu orjinalinden sonra çıkacak
  • Bence Most Wanted, demo çıkarmadan Quake4'de olduğu gibi pat diye gelmeli. Çünkü, efsane oyunların tanıtıma veya kendini beğendirmeye ihtiyacı yoktur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaTaDoR -- 27 Ekim 2005, 6:13:54 >
  • bekliyoz yetti gayri
  • quote:

Orjinalden alıntı: tugay17

beyler oyunda h-a-s-a-r -- y-o-k o cam kırılmasını dikkat ettiyseniz nfs:u2 de kaza yaparken görmüşsünüzdür hani slo mo ya geçtiği zaman ordada öyle bir hasar olayı var ama slo mo bittiği an eski haline dönüyor bundada aynen böyle olacak

birde hala asfaltın texture ları çook kötü adamlar paso araba modellemelerine ışık gölge vs. lere yüklenmişler ama asfalt texture leri gerçekten iğrenç denecek kadar var

Millet bu oyunu bu durumda zae zor oynayabilmeyi hedefliyor birde buna asfalt,zart zort girerse nasıl oynasın millet
  • Oyun grafikleri çok iyi ama çoook yüksek ekran kartı istiyecek tabiki diğer donanımlarıda yüksek istiyecek....
  • Ben öyle çok yüksek ekran kartı isteyeceğine inanmıyorum. 6600GT - X800GTO ayarındaki ekran kartı ile rahat oynanır bu oyun.
  • Çıksaın artık bu oyun,bitsin artık bu çile.....
  • Demo yakında gelicekmiş
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bethesta

Ben öyle çok yüksek ekran kartı isteyeceğine inanmıyorum. 6600GT - X800GTO ayarındaki ekran kartı ile rahat oynanır bu oyun.

aynen katılıyorum öyle çok abartı bi sistem istemez büyük ihtimalle ama nfsu2 oyununda makinası kasılanlar bu oyunu öle rahat oynuyamııcaklar tabiki.. zaten oyun nfsu2 nin grafik motorunun geliştirilmiş halini kullanacak eğer nfsu2 yi çok rahat oynuyabiliyorsanız (1024*768 full) most wandet ta sorun yaşamazsınız büyük ihtimalle..
  • NFS U2'yi imzamdaki sistem ile, 1024x768 full detail(yanlızca anti-aliasing tek kademe açıkken[2X]) rahatlıkla oynayabiliyorum. Most wanted'da da en fazla AA'yı kapatıp oynarız yani en az 6600GT'si olanlar bu oyunu full detail'de oynayabilecekler.
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.