Şimdi Ara

Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
516
Cevap
0
Favori
33.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu oyun harika olacak arkadaşlar sistem ne ister acaba underground 2 gib bişi isterse süper olur çünki grafikler acaip
  • oy oy oy ooooyyyyy yemede yanında yat
  • bunun yanına yatılır mı beee bunu alıcan oturucan direksyona son ra ın ııın ııııınnnnnnnnnnnnnnn
  • beyler oyunda h-a-s-a-r -- y-o-k o cam kırılmasını dikkat ettiyseniz nfs:u2 de kaza yaparken görmüşsünüzdür hani slo mo ya geçtiği zaman ordada öyle bir hasar olayı var ama slo mo bittiği an eski haline dönüyor bundada aynen böyle olacak

birde hala asfaltın texture ları çook kötü adamlar paso araba modellemelerine ışık gölge vs. lere yüklenmişler ama asfalt texture leri gerçekten iğrenç denecek kadar var
  • derhal çıksın pc im bu oyunu beklior
    x800gt göstercek mi kendini bakalım ? 16 kasım 28 gün filan kaldı ...
  •  Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi

Olay budur abicim yaaa, gördüğüm en iyi most wanted screen shotı bu...
  • +1
  • acura ile 380 km yaptım ve ben de şöyle oldum

mazda rx 8 ile 379 ben de yaptım...ya inanılmaz bir durum....dyno'da acura için 352.7 gösteriyor ama ben 380 yaptım.yani audi tt'yle bie 370'i geçemedim...blown engine oluyor.ama acura ile 380'de bile blown engine dolmuyor bile...yani daha çok yol olsa rahat 385 yapabilir....
  • kardeş bunu gerfoce 5200fx çalıştırır mı
  • Çalıştırır da, performans beklenmez yani o kadar. Ayarları kısıp oynarsın.
  • quote:

kardeş bunu gerfoce 5200fx çalıştırır mı

640*480 e kendini alıştır. birazda bikaç ayarı kapattınmı oynar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sahtiyan554

kardeş bunu gerfoce 5200fx çalıştırır mı

katılıyorum..çalıştırır ama çözünürlükler çok keskin olur....yani düşük çözünürlükte oynayabilirsin....benim de ekran kartım... 256 mb fx 5700 ve 512 mb ram....ama ben nfs 2'yi neredeyse en son ayarlarında oynuyorum ve hiç takılmada olmuyor....bence most wanted'ı da çok rahat oynayabilirim....hele undreground 1'de bütün ayarları en sonda oynuyordum...yani....çok büyük bir ekran kartına da gerek yok bence....ama ileride değiştirmek gerekir tabiki...
  • Ya bu oyun beni bitirir.. Bilgisayarımı da bitirir.. Yine net cafelerde takılacaz desenize oyun için..
  • T.... link varmi arkadaslar
  • yaa kardesim kimse oynayamassin demiyor ama sen o vga ile gordugun ss ler ayarinda oyna ben sana ne istiyorsan vereyim iyiki bir laf edildi yaa herkes ban ban yapiyor o grafiklerle o oyunu oynamak salam vga ister sen u2 yi hersey full acik 1280x1024 oynaya biliyormuydun ben 6600gt varken fpsnin 20lere dustunu30u gecmedigini biliyorumbu oynun kasmasi demek oynanabilirligi azaltmasi demek
  • quote:

Orjinalden alıntı: noleaf

Need For Speed: Most Wanted (PC) * Yeni SSler Eklendi

Olay budur abicim yaaa, gördüğüm en iyi most wanted screen shotı bu...

• quote:

Orjinalden alıntı: 865pe

T.... link varmi arkadaslar

oyun ne zaman ciktida dustu yaw bende istiom varsa
  • @SLIPKNOT
    gelişmeleri iii takip etmişin çok başarılı topic olmuş acil şekilde fear ı bitirip buna başlamak lazım aralık başı askerim ne de olsa
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.