Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted, mobil cihazlarda (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
0
Favori
15.107
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KKochaKK

PC'de olsa oynanmaz, telefonda olunca bir kıymete biniyor, anlamıyorum. Max Payne gibi bu da.

Telefonda oynamanın keyfi bir başka oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Balboa®

quote:

PC'de olsa oynanmaz, telefonda olunca bir kıymete biniyor, anlamıyorum. Max Payne gibi bu da.

telefonların konsol grafiğini yakalamaya çalışmaktansa veya onlara öz oyunları grafikten kısarak oynatmaya çalışmaktansa Wii gibi daha eğlenceli çerezlik oyun yapmaları en doğrusu. 10dk.'lık yoldayken angry birds oynanır ama Most Wanted oynanmaz.
  • Grafikleri çok güzel olmuş oyunun. Gerçi ben daha oynayamadım 12 liralık fiyatı sağolsun.
  • quote:

quote:

quote:

telefonların konsol grafiğini yakalamaya çalışmaktansa veya onlara öz oyunları grafikten kısarak oynatmaya çalışmaktansa Wii gibi daha eğlenceli çerezlik oyun yapmaları en doğrusu. 10dk.'lık yoldayken angry birds oynanır ama Most Wanted oynanmaz.

Zevk meselesi hocam. Telefonlar en geç 2 seneye zaten çok rahat geçicek şuanki konsol grafik kalitesini şuan bile gayet iyi grafiklere sahip oyunlar var telefonda. Bende angry birds oynarım fakat most wanted,real football,pes,fifa,tempe run vs. gibi oyunlar daha çok keyif veriyor bana.
  • bir buçuk senedir android platformundayım, oynadığım en harika araba yarışı oyunu.
    Harika birşey, grafikler ve oynanabilirlik müthiş.
    Telefon çok ısınıyor diye balkonda ceketle oynuyorum. öyle güzel
  • Oynayıp yarısına gelmiş biri olarak diyorumki hala bir real racing 2 değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: This Time

iPhone 4'de oynuyorum herhangi bir sorun yaşamadım optimizasyon ve grafikler müthiş

bunu almaya uğraşıyorum

Need for Speed: Most Wanted, mobil cihazlarda

O ne ya ben şuan bunları alabiliyorum

Biraz daha kasıp şunu mu alsam diye düşünüyorum

Yoksa sp'em şuan 538.000 biraz daha kastırıp almışken bunu mu alsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem300 -- 19 Ocak 2013; 20:03:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Godolphin

quote:

Orijinalden alıntı: This Time

iPhone 4'de oynuyorum herhangi bir sorun yaşamadım optimizasyon ve grafikler müthiş

bunu almaya uğraşıyorum

O ne ya ben şuan bunları alabiliyorum

Biraz daha kasıp şunu mu alsam diye düşünüyorum

Yoksa sp'em şuan 538.000 biraz daha kastırıp almışken bunu mu alsam

Hilesinimi indirdin
  • ben oyunu bitirdim.. tek kelime ile android de oynadığım en şahane oyundu
  • quote:

PC'mizi bizde cebimizde taşıyoruz zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: theoki

Symbian'a bekliyoruz.

Çıkıcağını zannetmiyorum
  • quote:

quote:

quote:

Tam da benim bu aralar oyun beğenme tarzımın değişmesine neden olan düşünce.Telefonumda gta vice city most wanted real racingden tutun da subway surfers,temple run gibi çok çeşit oyun var.Ama ben genellikle vice city tarzı bilgisayarımsı oyunları oynamaktansa diğer çerez oyunları tercih ediyorum.Zaten telefonla oynamaya gereksinim duyduğum vakitler çok dar oluyor.Ya otobüste ya da bişeyi beklerken.O sırada gta da oynanmıyor haliyle çerez oyunlar daha fazla zevk veriyor.Bu aralar wii tarzı oyunlara çok önem veriyorum.
  • bende tam lumia 920 alcaktım oldumu şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: XsI

quote:

quote:

quote:

Tam da benim bu aralar oyun beğenme tarzımın değişmesine neden olan düşünce.Telefonumda gta vice city most wanted real racingden tutun da subway surfers,temple run gibi çok çeşit oyun var.Ama ben genellikle vice city tarzı bilgisayarımsı oyunları oynamaktansa diğer çerez oyunları tercih ediyorum.Zaten telefonla oynamaya gereksinim duyduğum vakitler çok dar oluyor.Ya otobüste ya da bişeyi beklerken.O sırada gta da oynanmıyor haliyle çerez oyunlar daha fazla zevk veriyor.Bu aralar wii tarzı oyunlara çok önem veriyorum.

demek istediğimde bu ama insanlar gelişmeyi sadece donanımsal olarak gördüğü için anlamıyor. Zaten PC'lerde istemediğimiz kadar grafik manyağı oyun var, grafik isteyen oynar orada. Telefonda da "iyi oyun = iyi grafikli oyun" mantığı yerleşmesin, asıl amaç kısa sürede eğlendiren, çerez oyunlar olsun.
    Hem grafik hem de taşınabilir bir cihazda oyun istiyorsanız (çok seyahat eden birisiniz de diyelim) PS Vita var.
  • Ben de fifa ve nfs mw oyunlarını malum yöntemle yüklemiştim iphone4'e (5.1.1li) normal çalışıyor. Apple kimliği de istemedi.
  • Note 2 ye malum yollarla yukledim araba surerken tekerlek hep saga donuk vaziyette kalio ama kontrlden direksiyon simidini ekrana tasirsam bi problem yok varmidir bunun caresi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bedava olsun indiririm

• Arkadaş R8 alacaktım ne güzel gittim Lamborghini birde Ford GT aldım.Arabalar gitmiyor.
  • ne geregi var...
  • Su oyuna daha farklı haritalar gelmeli. Sürekli Aynı yolda oynuyoruz sanki.

Multiplayer da gelmedi hala herhalde?

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.