Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU] (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
10
Favori
170.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1) Kontollerdeki (klavye) menu alt (left, right....) ne oluyor? Easydrive ile ilgisi var mı? Normal easydrive menu kontrollerini kastedmiyorum, menu left (alt) mesela?

2) Atadığımız bir kontrol düğmesini nasıl unbound yapıyoruz? Yapabiliyor muyuz? Yani bir fonksiyonun klavye ile ilişiğini kesme nasıl yapabilirim????

Edit: 2. Sorunun yanıtını kendim buldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 10 Mart 2013; 23:43:45 >
  • oyunu açtım ama loading te takıldı kaldı nasıl aşacağız bu sorunu ????
  • Serinin en kötü oyunu.
  • videolara bakıyorum da youtube da kimsede multi sampling ( anti aliasing ) açık gözükmüyo ayarı yok yani ama bende x2 ve x4 diye 2 seçenek var. nasıl oluyo bu ?
  • Oyun yaramaz da, son dlc ler ile biraz adam oldu, drift falan da eklendi. Eski MW araçları falan.. İdare eder bir hal aldı..

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kıvanch

videolara bakıyorum da youtube da kimsede multi sampling ( anti aliasing ) açık gözükmüyo ayarı yok yani ama bende x2 ve x4 diye 2 seçenek var. nasıl oluyo bu ?

Bende 2X ve 4X super sample AA olarak var. 1920x1080 ve 2X AA ile stabil 60fps alıyorum. Ancak 4X AA yapınca 45 lere düşüyor, bazen 30 da oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Orijinalden alıntı: Kıvanch

videolara bakıyorum da youtube da kimsede multi sampling ( anti aliasing ) açık gözükmüyo ayarı yok yani ama bende x2 ve x4 diye 2 seçenek var. nasıl oluyo bu ?

Bende 2X ve 4X super sample AA olarak var. 1920x1080 ve 2X AA ile stabil 60fps alıyorum. Ancak 4X AA yapınca 45 lere düşüyor, bazen 30 da oluyor.

Stabil 60 fps'yı orjinal sürümde ve patch'li olarak mı alıyorsun? Ayrıca D3DOverrider açık mı?

Ben ne yaptıysam 1080p'de I7 ve Gtx 460 olmasına rağmen 40 fps'yi bile göremedim ama patch yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Orjinal yüklü bende. Birönceki update ile frame düşüşünü çözmüşlerdi, stabil 60fps alıyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Orjinal yüklü bende. Birönceki update ile frame düşüşünü çözmüşlerdi, stabil 60fps alıyorum.

v1.3 müydü o patch?

• Dostum Origin otomatik update yapıyor, yani yazmıyor patch şudur ya da budur diye...korsanda işler orjinalden biraz farklı yürüyor sanırım
  • quote:

Dostum Origin otomatik update yapıyor, yani yazmıyor patch şudur ya da budur diye...korsanda işler orjinalden biraz farklı yürüyor sanırım

Pek yürümüyor

• NFS most wanted 2'nin artı ve eksi yönleri hakkındaki şahsi görüşüm;

oyunun artı yönleri :

*Araçların fiziksel hareketleri gerçekçi, döndüğünüz zaman araba sağa-sola yanlıyor, önü ve arkası hafif kalkıyor.

*Şehir haritası oldukça geniş.

*Hot pursuit ve run'ın aksine araba sesleri tatmin edici.

oyunun eksi yönleri :

*Araç kontrolleri berbat ötesi.

*Her çarptığınızda arabanın kırılması sinir bozucu birde kontroller zor olunca 10 saniyede bir kaza yapıyorsunuz ve dayanamayıp oyunu kapatıyorsunuz.

*Araçlar gereğinden hızlı gidiyor manevra yapmanız ve bunu zamanında yapmanız çok güç 2 dakika şehirde rahat gezemiyorsunuz.

*Trafik çok kalabalık zaten sürekli kaza yapmanın en büyük sebeplerinden biride bu.

*Radar ışıkları flaş gibi göze rahatsızlık veriyor.

*Oyunun optimizasyonu kötü gibi ayarlarını kısmama rağmen bazen kasıyo sistemim yetmiyo diycem fakat crysis serisini yüksek ayarlarda oynayabiliyorum.

*Hot pursuit'e göre drift yapmak zor yapsanız bile ardından hemen kaza geliyor.

*Need for speed in anlamı yanılmıyorsam hıza ihtiyaç var demek fakat bu oyunda hıza değil kontrole ihtiyaç var, Dirt gibi bişey olmuş.

Sonuç : Grafik ve ses olarak iyi oynanabilirlik olarak berbat ötesi bir önceki most wanted ile alakası yok sadece ismini kullanmışlar.

Oyun için puanım: 10/6.

• Biraz yorumları okudum. Okuduğum yorumlarda kimse dememiş devir göstergesi falan koymamışlar. Ben de oyunu daha ilk çıktığında duymuştum ama cok takip etmedim bilgisayarıma da kurmamıştım. Geçenlerde aklıma geldi bi yerden bulup kurdum bilgisayara. İlk dikkatimi çeken şey devir saatinin olmaması. Sanırsam the run'da da yoktu. Bence şu devir saatini hangi viteste olduğumuzu gösteren bişey yapsınlar. Böyle tek hız göstergesi çok yavan kalıyor.
  • Arkadaşlar hız rekoru yaptım buda vidyom You.tube

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aLTaR_07 -- 27 Nisan 2013; 2:09:42 >
  • oyun çıkalı aylar oldu 1.5 update gelmiş hala sürüş aynı şaka gibi arkadaş bu criterion oyun moyun yapmasın bidaha
  • o kadar kötü yorumlardan sonra oyunu oynamadım ama bugün nedense bir kurayım dedim abi bu nedir böyle porche yolda durmuyor devamlı oraya buraya çarpıyoruz araba dönmüyor 10dk dayanabildim
  • Oyunu nerden aldınız beyler ? Biraz araştırdım en uygun fiyat Playstore'da gibi,%60 indirim ve taksit imkanı var.
    Playstore'dan alan veya daha uyguna bulabilen var mı Most Wanted'ı ?
  • En son nfs shiftten sonra nfs oynadım oyunun grafikler gayet iyi ama o nasıl bir araba kontrolleridir Benim şansımada bu oyun kurulu değilken GTA IV ve DIRT 3 ü tekrar oynuyordum.1 saattir 2 dkda bir kaza yapıyorum.Şu iki oyuna bakında sürüş dinamiği nasıl olur öğrenin.Senaryodan bahsetmiyorum zaten bu oyunun adının MW olması bile büyük hakaret.Kısaca güzelim grafiklere yazık olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slenderman

Oyunu nerden aldınız beyler ? Biraz araştırdım en uygun fiyat Playstore'da gibi,%60 indirim ve taksit imkanı var.
    Playstore'dan alan veya daha uyguna bulabilen var mı Most Wanted'ı ?

70 TL fiyata satıyorum oyunu. Almak isterseniz pm atın konuşalım.

PS de 100 tl şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fura -- 9 Mayıs 2013; 12:29:01 >
  • Şu Fps sorunu olmasa ve de araba kontrolleri çok daha hassas olsa bence çok hoş ve bağımlılık yapabilecek bir oyun.

• 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.