Şimdi Ara

Need for Speed: Most Wanted #2 (2012) [ANA KONU] (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.007
Cevap
10
Favori
170.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler, sizce de bu oyunda bir gariplik yok mu? Core I7 740QM işlemci, GTX 460M 1.5 GB ekran kartı ve 6 GB boş RAM var ama oyun diğer oyunların aksine full HD çözünürlükte 30 fps civarı çalışıyor. Üstelik bazen 20 fps'lerede düşüyor yani rezalet. Skidrow versiyonunu deniyorum. Sizde de canavar donanım olmasına rağmen düşük fps sorunu var mı? En az 40-50 FPS almam lazım lakin F1 2011'de bile 60'ın üzerine çıkıyordum, napmış bu adamlar böyle?

Görüşü olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Beyler, sizce de bu oyunda bir gariplik yok mu? Core I7 740QM işlemci, GTX 460M 1.5 GB ekran kartı ve 6 GB boş RAM var ama oyun diğer oyunların aksine full HD çözünürlükte 30 fps civarı çalışıyor. Üstelik bazen 20 fps'lerede düşüyor yani rezalet. Skidrow versiyonunu deniyorum. Sizde de canavar donanım olmasına rağmen düşük fps sorunu var mı? En az 40-50 FPS almam lazım lakin F1 2011'de bile 60'ın üzerine çıkıyordum, napmış bu adamlar böyle?

Görüşü olan?

Dostum korsan oyunda o problem mevcut ancak orjinal oyunlarda yeni bir paket çıkarıldı ve oyundaki kasılma sorunu tamamiyle düzeltildi. Bence araştırın belki korsan için de update çıkmıştır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

quote:

Beyler, sizce de bu oyunda bir gariplik yok mu? Core I7 740QM işlemci, GTX 460M 1.5 GB ekran kartı ve 6 GB boş RAM var ama oyun diğer oyunların aksine full HD çözünürlükte 30 fps civarı çalışıyor. Üstelik bazen 20 fps'lerede düşüyor yani rezalet. Skidrow versiyonunu deniyorum. Sizde de canavar donanım olmasına rağmen düşük fps sorunu var mı? En az 40-50 FPS almam lazım lakin F1 2011'de bile 60'ın üzerine çıkıyordum, napmış bu adamlar böyle?

Görüşü olan?

Dostum korsan oyunda o problem mevcut ancak orjinal oyunlarda yeni bir paket çıkarıldı ve oyundaki kasılma sorunu tamamiyle düzeltildi. Bence araştırın belki korsan için de update çıkmıştır

Harbiden mi? Skidrow'a mı özel bu yavaşlık? Orjinal alanlarda da bu sorunu okudum ama emin değilim.

Misal bende i7 işlemci ve gtx 460 gibi bir canavar olduğu halde 20-30 fps alıyorum 1080p'de. Eğer herşeyi 'none' veya low yaparsam ancak öyle 40 fps'yi görüyor, ki bu oyunda bir sıkıntı olduğunu gösteriyor dediğiniz gibi.

Bu arada oyunun iç ayar menüsünde Vsync ayarının olmaması sizcede komik değil mi?

• Arkadaşlar ben laptoptaki kasma sorununu çözdüm. Oyunu SKIDROW'dan indirmiştim üzerine yeni DLC güncellemesini kurmuştum. Kasıyordu 800x600 çözünürlükte en düşük ayarlarda 18 FPS alıyordum (çok az 30 FPS ve üzerine çıkıyordu). Hatta kardeşime devrettiğim zaman "abi ikide bir bilgisayar kapanıyor" diyordu. Düşünün işlemci ve ekran kartının ne kadar ısındığını

2 gün önce laptopun içini açtım. İşlemciye kadar ulaştım ve elektrikli süpürge makinasıyla tüm tozları aldım. Toz bırakmadım daha sonra laptopu tekrar eski haline getirdim. 2 günden beridir oyun ne eskisi gibi 18 FPS'ye kadar düşüyor ne de bilgisayar sıcaktan kapanıyor. Oyun 1366x768 çözünürlükte, bir iki ayar yüksekte diğerleri kapalı veya en düşükte oyun 30 FPS ve üstünde oynanıyor. Hatta bir ara eskisi gibi 800x600 çözünürlükte tüm ayarları kapattım, 50 FPS civarını gördüm ama çözünürlüğün çok düşük olması da hoş birşey değil, geri yükselttim.

Acer Aspire 5552G laptopta bu akıcılığı aldım da, HD7850'li, Core i5 2500k'lı masaüstü bilgisayarımda aynı performansı alamıyorum. Gerçi tüm ayarlar açıkta deniyorum ama malesef akıcı değil. İlla bir kaç ayar kısmam gerekiyor.

Bu arada orjinalinde sorun olmayabilir ama oyun o kadar kötü ki, kasmasa dahi kötü olduğundan alınmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

Arkadaşlar ben laptoptaki kasma sorununu çözdüm. Oyunu SKIDROW'dan indirmiştim üzerine yeni DLC güncellemesini kurmuştum. Kasıyordu 800x600 çözünürlükte en düşük ayarlarda 18 FPS alıyordum (çok az 30 FPS ve üzerine çıkıyordu). Hatta kardeşime devrettiğim zaman "abi ikide bir bilgisayar kapanıyor" diyordu. Düşünün işlemci ve ekran kartının ne kadar ısındığını

2 gün önce laptopun içini açtım. İşlemciye kadar ulaştım ve elektrikli süpürge makinasıyla tüm tozları aldım. Toz bırakmadım daha sonra laptopu tekrar eski haline getirdim. 2 günden beridir oyun ne eskisi gibi 18 FPS'ye kadar düşüyor ne de bilgisayar sıcaktan kapanıyor. Oyun 1366x768 çözünürlükte, bir iki ayar yüksekte diğerleri kapalı veya en düşükte oyun 30 FPS ve üstünde oynanıyor. Hatta bir ara eskisi gibi 800x600 çözünürlükte tüm ayarları kapattım, 50 FPS civarını gördüm ama çözünürlüğün çok düşük olması da hoş birşey değil, geri yükselttim.

Acer Aspire 5552G laptopta bu akıcılığı aldım da, HD7850'li, Core i5 2500k'lı masaüstü bilgisayarımda aynı performansı alamıyorum. Gerçi tüm ayarlar açıkta deniyorum ama malesef akıcı değil. İlla bir kaç ayar kısmam gerekiyor.

Bu arada orjinalinde sorun olmayabilir ama oyun o kadar kötü ki, kasmasa dahi kötü olduğundan alınmaz

Sorun Pc'de, Nvidia driverında veya directx 11'de değil. Çünkü diğer oyunlar 1080p'de 60 fps rahat alıyor. Bu dandik oyunda ise lockTo30 ayarı false olduğu halde aynı donanımla (i7 ve gtx 460) 20-30 fps'yi NADİREN geçiyor. Skidrow yüzünden galiba. Oyunu orjinal aldırtıp patch kurdurtmak istiyor Criterion. Benim cevabım ise şu: 'Böyle oyun yaparsan nah orjinal alırım'. Bu kadar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rambo_FT

Arkadaşlar ben laptoptaki kasma sorununu çözdüm. Oyunu SKIDROW'dan indirmiştim üzerine yeni DLC güncellemesini kurmuştum. Kasıyordu 800x600 çözünürlükte en düşük ayarlarda 18 FPS alıyordum (çok az 30 FPS ve üzerine çıkıyordu). Hatta kardeşime devrettiğim zaman "abi ikide bir bilgisayar kapanıyor" diyordu. Düşünün işlemci ve ekran kartının ne kadar ısındığını

Sorun Pc'de, Nvidia driverında veya directx 11'de değil. Çünkü diğer oyunlar 1080p'de 60 fps rahat alıyor. Bu dandik oyunda ise lockTo30 ayarı false olduğu halde aynı donanımla (i7 ve gtx 460) 20-30 fps'yi NADİREN geçiyor. Skidrow yüzünden galiba. Oyunu orjinal aldırtıp patch kurdurtmak istiyor Criterion. Benim cevabım ise şu: 'Böyle oyun yaparsan nah orjinal alırım'. Bu kadar.

• yahu an itibariyle dumura uğradım. xbox için indirdim 30 dk dayanabildim. o değil de 3 tl ye dldvd alıyoruz ona yanıyorum. iyi ki orijinal almamışım evlat acısı gibi koyardı valla. bunu yapan adamda utanma olur yahu sene 2012-2013 çıkardıkları oyuna bak. şu anda xbox sahibi olduğum için ayrıca mutlu oldum. forza horizon un gözünü seveyim hepsine nal toplatır zaten bi de kendi serisi var. millet dirt serisine laf söylüyor bi daha nfs serisine hayatta dvd harcamam. oynayamayanlar varsa üzülmesin hiç direkt kaldırın pc den. indirmeyi düşünen varsa da aman kardeşim uzak durun zamanınızı kotanızı boşa harcamayın:)
  • oyun nasıl eski most wantedı aratıyormu?
  • Konuyu takip edicem

• bugün teknosada oynadim bayağı beğendim bi gideri var.

gerekli sitelere bi bakayim ona gore yüklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wustti

yahu an itibariyle dumura uğradım. xbox için indirdim 30 dk dayanabildim. o değil de 3 tl ye dldvd alıyoruz ona yanıyorum. iyi ki orijinal almamışım evlat acısı gibi koyardı valla. bunu yapan adamda utanma olur yahu sene 2012-2013 çıkardıkları oyuna bak. şu anda xbox sahibi olduğum için ayrıca mutlu oldum. forza horizon un gözünü seveyim hepsine nal toplatır zaten bi de kendi serisi var. millet dirt serisine laf söylüyor bi daha nfs serisine hayatta dvd harcamam. oynayamayanlar varsa üzülmesin hiç direkt kaldırın pc den. indirmeyi düşünen varsa da aman kardeşim uzak durun zamanınızı kotanızı boşa harcamayın:)

ben pc için indirmeyi düşünüyormda aslinda ben de dirt 3 vardi bilgisayara format atinca her şey gitti.Dvd den tekrar yükleyeyim dedim ama nafile dvd sizlere ömür.Direksiyon setim var dedim bi tadini çikarayim kararsiz kaldim ama yine de bunu bi indirip deneyeyim.

• dostum direksiyon setin varsa hiç bulaşma dirt serisi takıl bence en güzeli direksiyonla oynanacak bi oyun değil nasıl diyim oyun 3 boyutlu gibi ama aynı zamanda 3 boyutlu değil gibi mobil oyunlar gibi dönüyor ara yanlamasına ne kadar döndürdüğünü anlamıyorsun ve hız ile dönüş tamamen tutarsız yavaş giderken pat diye dönüyor hızlı giderken de bazen keskin basıyorum joistiğe savruluyor ama az basınca da yeteri kadar dönmüyor. direksiyon setin varsa hele hiç bulaşma youtube dan bi izle bence ama sen bilirsin çok merak ettiysen dene :) izlenimlerini yaz ama indirirsen merak ettim doğrusu:)
  • Oyunu fazla kötülemeyin. Gayet zevkli bir oyun olmuş. Özellikle de son Most Wanted yarışında Bugatti ile hız ortalamam 300'lerdeydi.Bir yarış oyununda göreceğiniz en iyi grafiklere sahip.Uzun zamandır böyle bir oyun oynamamıştım.Çok zevk aldım.

• Zevkler ve renkler farklidir arkadaslar, ben de oynarken keyif aliyorum. PC'de grafikler cok guzel, muzikler olaganustu zaten bir de motor sesleri muthiş. İyi bir ses sisteminiz varsa zaten muzik ve motor sesleri adrenalini costuruyo...bir de son olarak su oyunu itin bi yerine sokan adamlar nedense konudan cikmiyolar

• Tamam beğenebilirsiniz, siz sadece yüksek sistemlerde yüksek grafik kalitesi olsun yeter diyenlerden olabilirsiniz. Ancak biz en düşük grafik kalitesinde dahi oyundan zevk almak istiyoruz ama malesef oyunda zevk yok. Tek zevk grafik, o da yıl olmuş 2012, NFS düşük seviye grafik bir oyun çıkaramazdı zaten.
  • Dostum ben daha önce de söyledim, Burnout ve NFS Hot Pursuit keyif alarak oynadığım iki oyun, halen de oynarım bu oyunları. Yeni NFS Most Wanted ikisinin karışımı olunca benim hoşuma gitti oyun. Burda dolap beygiri gibi dönüp dolaşıp aynı şikayetleri dile getireceğimize EA'nın NFS sayfası var, orda öneride de şikayette de bulunabilirsiniz, en azından kendimiz çalıp kendimiz oynamamış oluruz. Yeni serilerde mutlaka öneriler dikkate alınacaktır. Şu FPS düşüşü için ben de defalarca post attım EA NFS sayfalarına, sonunda çözdüler adamlar ve şimdi kasılma olmadan oynuyoruz. Yani dikkate alındı önerimiz. Bakın linkini veriyim, isteyen ordan dilediğini yazabilir:
    http://answers.ea.com/t5/Need-for-Speed-Most-Wanted/bd-p/need-for-speed-most-wanted

• Sonunda oyunu bende denedim ve diyebilirim ki bu sefer olmamış, Criterion' dan çok ümitliydim oysaki Hot Pursuit gibi bir oyundan sonra nasıl böyle saçma bi işe kalkışmışlar anlamak güç. Oyun bırakın Most Wanted' ı bir Need For Speed bile değil, tamamen Burnout olmuş hiç beğenmedim ben..
  • quote:

Dostum ben daha önce de söyledim, Burnout ve NFS Hot Pursuit keyif alarak oynadığım iki oyun, halen de oynarım bu oyunları. Yeni NFS Most Wanted ikisinin karışımı olunca benim hoşuma gitti oyun. Burda dolap beygiri gibi dönüp dolaşıp aynı şikayetleri dile getireceğimize EA'nın NFS sayfası var, orda öneride de şikayette de bulunabilirsiniz, en azından kendimiz çalıp kendimiz oynamamış oluruz. Yeni serilerde mutlaka öneriler dikkate alınacaktır. Şu FPS düşüşü için ben de defalarca post attım EA NFS sayfalarına, sonunda çözdüler adamlar ve şimdi kasılma olmadan oynuyoruz. Yani dikkate alındı önerimiz. Bakın linkini veriyim, isteyen ordan dilediğini yazabilir:
    http://answers.ea.com/t5/Need-for-Speed-Most-Wanted/bd-p/need-for-speed-most-wanted

Fps sorunu için çözüm nedir?

• Orjinalse oyununuz otomatik update yapiyor Origin'den.

• quote:

Orijinalden alıntı: S. Hawking

quote:

Dostum ben daha önce de söyledim, Burnout ve NFS Hot Pursuit keyif alarak oynadığım iki oyun, halen de oynarım bu oyunları. Yeni NFS Most Wanted ikisinin karışımı olunca benim hoşuma gitti oyun. Burda dolap beygiri gibi dönüp dolaşıp aynı şikayetleri dile getireceğimize EA'nın NFS sayfası var, orda öneride de şikayette de bulunabilirsiniz, en azından kendimiz çalıp kendimiz oynamamış oluruz. Yeni serilerde mutlaka öneriler dikkate alınacaktır. Şu FPS düşüşü için ben de defalarca post attım EA NFS sayfalarına, sonunda çözdüler adamlar ve şimdi kasılma olmadan oynuyoruz. Yani dikkate alındı önerimiz. Bakın linkini veriyim, isteyen ordan dilediğini yazabilir:

Fps sorunu için çözüm nedir?

Bir çözüm yok. D3d overrider bile işe yaramıyor. 1.3 patch ile de sonuç alamayan arkadaşlarım var.

• 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.