Şimdi Ara

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered [6 KASIM] [ANA KONU]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
229
Cevap
3
Favori
8.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun Hakkında Bildiklerimiz:

-Oyun 6 Kasım'da çıkacak.
    -Need for Speed Hot Pursuit'taki tüm DLC'ler, Remastered versiyonda da bulunacak.
    -Oyun crossplatform (çapraz platform) özelliğini destekleyecek. Oyunun diğer özellikleri;

Platformlara Göre Oyunun Desteklediği Kare Hızı ve Çözünürlükler;
    Xbox One
    -1080p 30 FPS
    PlayStation 4
    -1080p 30 FPS
    Nintendo Switch
    -1080p 30 FPS
    Xbox One X
    -1080p 60 FPS
    -4K 30 FPS
    PlayStation 4 Pro
    -1080p 60 FPS
    -4K 30 FPS
    PC
    -Oyun en güzel görüntüyü PC'de verecek ve oyunun PC sürümü 4K 60 FPS destekleyecek.

Oyun ayrıca geliştirilmiş arayüz, yüksek çözünürlüklü dokular, yüksek çözünürlüklü yansımalar, daha yüksek parçacık kalitesi ve geliştirilmiş AA/SSAO ile birlikte geliyor.

Oyunun Kapak Fotoğrafı:

Oyunun Görüntüleri:

Sistem Gereksinimleri:

MİNİMUM:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: WIndows 10

İşlemci: (AMD) Phenom II X4 965 veya dengi (Intel)
    Core i3-2120 veya dengi

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: (AMD) Radeon HD5750 veya dengi (Nvidia) GeForce GTS 450 veya dengi

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: (AMD) FX-8350 veya dengi (Intel) Core i5-3570K veya dengi

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: (AMD) Radeon R9 270x or equivalent (Nvidia) GeForce GTX 660 veya dengi

DirectX: Sürüm 11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 45 GB kullanılabilir alan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 7 Ekim 2020; 12:52:13 >

• Kendi adınıza konuşun. İlk çıkışında modifiye olmayan FH4'e tepkiler gelince FH4 bile oyununa sonradan modifiye eklemek zorunda kaldı. Need for Speed'in fiziği ve sürüş hissiyatı vasat olmasına rağmen çoğu oyuncu sırf modifiye etmek için bu oyunu alıyor, modifiye seçeneğinin az olduğu NFS oyunları Reddit'te ve diğer platformlarda topa tutuluyor. Furya bitmiş olsa bunlar olmazdı.
    2012'de çıkan oyun remake değil maalesef. Remake olsaydı hikaye, senaryo vs. aynı olurdu zaten. Ancak 2005'teki oyun ile 2012'deki oyunun en ufaktan alakası yok. Geçen şehirler bile aynı değil. 2005'teki oyun Rockport City iken 2012'deki Fairhaven. Remake tanımı nedir zaten araştırabilirsiniz. Tartışmaya gelmedim ancak öğrenmenizde fayda var.

Remake, Türkçede “Yeniden Yapım” anlamına gelir ve buradan tahmin edebileceğiniz üzere, bir oyunun sıfırdan tekrar yapılmasıdır. Remake oyunlar, sadece grafiksel gelişmeler ile kalmaz, oyunun motoru yenilenir, seslendirmeleri tekrar yapılır, her karakter/obje yeniden tasarlanır hatta oyunun senaryosuna yeni eklentiler bile yapılabilir. Kısacası, bir oyunun ilk sürümü ile remake sürümü arasında değişmeyecek bir şey varsa o da hikâyenin başlangıcı ve sonudur (eğer senaryo da değişirse o “Reboot” olur), bunların dışında kalan her şey değişebilir. Bu nedenlerden dolayı bir oyunun remake sürümü, orijinalinden daha farklı bir deneyim sunabilir.
  • Ne dersiniz bir Underground 3 patlar mı Underground 3 olmasa bile bence Heat çok keyifliydi, 2005'ten sonra çıkan en iyi Need for Speed oyunuydu. Heat'in üstüne koysalar bile tamam derim ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzun zamandır nfs ile ilgili umudum yok bu oyundan da bir cacık olmayacak bence.

• Her ne kadar Criterion Games, NFS oyunlarını Burnout, FallOut gibi çarpışma oyunlarına çevirsede Ghost Games'den daha iyi oyun çıkarcakları kesin.
    Underground tarzı bir oyun geliceğini sanmıyorum Criterion Games modifiye odaklı yarış oyunu yapmamıştı geçmişte.
    Şahsen BlackBox geliştirsin isterdim ama en azından Ghost Games'den iyidir
  • ezicioyuncu kullanıcısına yanıt
    Evet haklısınız Payback'ten sonra benim de bir umudum kalmamıştı. Sizi bilmem ancak ben Heat'ten çok keyif aldım. Özellikle geceleri bambaşka bir oyun oluyordu. Polisler ise önceki oyunlardaki gibi beyinsiz değildi, zorlayıcı polisler vardı. Modifiye konusundan bahsetmiyorum bile. Heat'in biraz üstüne koysalar, araç kütüphanesini de biraz daha genişletseler kendini aldırtır diyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 10 Haziran 2020; 3:16:35 >
  • solgunaltair S kullanıcısına yanıt
    Heat'i oluşturan beyin takımı bu oyunun da ana yapımcılığına atandı Criterion çatısı altında. Heat'e benzer bir oyun göreceğiz. Heat kadrosu kaydırılmasaydı dahi modifiye olmama gibi bir konu söz konusu olamaz bence. Günümüzde en kıytırık yarış oyununa bile baksan ufak tefek modifiye var. Ki burada oynanışından ve atmosferinden çok modifiyesi ile konuşulan Need for Speed'den bahsediyoruz, modifiye kesinlikle olacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 10 Haziran 2020; 3:10:15 >
  • Heat ben beğenmedim pek sürüş hissiyatı falan hoşuma gitmemişti crew oynuyorum şu an o bile daha gerçekçi geliyo nfsden forza falan ayrı zaten arcade olsun tabii lafım yokta insan biraz gerçekcilikte arıyor drift sistemi falan değiştirirler umarım bide nitro falan kullandığın zaman grafikler vs sanki mobil oyun hissiyatı uyandırıyor ben de asfalt gibi gözüküyor, biraz daha gerçekçilik katsalar oyuna beklentim o yoksa modifiye falan cidden baya güzel oluyor diğer oyunlara göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brnk -- 10 Haziran 2020; 3:18:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • brnk kullanıcısına yanıt
    Forza ve simülasyon oyunları ile NFS'nin karşılaştırılması çok yanlış. Forza tam simülasyon değil ancak tam arcade de değil, simcade bir oyun. Oyun dünyası zaten simülasyon araba yarışları ile doldu, ben biraz da bizi daha fazla eğlendirecek arcade oyunlardan çıkmasından yanayım, FH4 kalitesi sunabileceğini pek sanmıyorum açıkçası ama kendi çapında kaliteli bir oyun olsun da FH4'ten kötü olması pek umrumda olmaz. Heat için ne gibi bir gerçekçilik beklediniz pek anlamadım ama arcade bir yarış oyunundan ben olsam fazla bir gerçekçilik beklemezdim :) Sonuçta arcade oyunlar futüristik sürüş deneyimi sunuyor ve gerçekçilikten çok eğlenceye önem veriliyor. Asfalt konusunda araba çok hızlanınca asfaltın da bulanıklaşması bence çok normal, hızlanınca mobil oyun gibi olduğuna da katılmıyorum, oyunu 1080p Ultra ayarlarda oynuyorum ve hızlanınca asfaltın bulanıklaşması dışında binalarda vs. texture kalitesizliği hissetmiyorum. Drift konusunda ise NFS 2015'teki rezalet drift mekaniğinden sonra Heat'in drift mekaniğini şahsen çok eğlenceli buluyorum, özellikle gece driftlerini. Aracınızı drifter olarak modifiye etmediğiniz için drift mekanikleri size kötü gelmiş olabilir.
    https://www.youtube.com/watch?v=mMwmXcGacv4&app=desktop

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 10 Haziran 2020; 3:34:15 >

• Hocam FH4 arcade bir yarış oyunu simcade olarak Forza Motorsport var orada.Bu arada Heat'in egzoz sesi ayarlamaları da mükemmeldi.
  • Thanatos_1905 kullanıcısına yanıt
    Hocam FH4 tamamen arcade bir oyun değil, sadece arabayla yanlamaya çalışsanız bile anlıyorsunuz bunu. İçinde arcadeden de simülasyon da içerik barındırıyor. Ve evet FM7'de simcade bir oyun.

• Ya criterion neyi becermiş de yine bir nfs oyunu verilmiş, sıfır beklenti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mike4peace kullanıcısına yanıt
    Ben de aslında öyle düşünüyorum ama Ghost'un NFS takımı Criterion'a kaydırıldığı için biraz daha az korkuyorum😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 10 Haziran 2020; 22:37:17 >
  • nfs carbon dan sonra çıkan serilerde hiç tad alamadım asphalt oynuyor hissi yaşıyorum sürekli nos hiç gerçekçi değil düşük arabadan başlayıp yükselme zevki yok araçların ağırlığı yok basınca uçuyor basınca duruyor dönüşler çok kötü her dönüş drift gibi oluyor aşina olanlar tam anlayacak şimdi bu yeni serilerdeki araç kontrolleri underground 2 deki drift modundaki kontrol şeklinde sürekli. bu iş blackbox ekibine verilmeden eski lezzeti almam mümkün değil.

• Bakalım bu ea ne zaman copy paste oyunlarını bırakacak bf1 ile nfs15te çığır açmışlardı

• JaReD22 kullanıcısına yanıt
    Hocam bence NFS 2015 çok kötüydü. Araç çeşitliliği çok azdı, harita küçüktü boştu ve atmosferi kötüydü. Araç sürüşünden bahsetmiyorum bile. Modifiye seçenekleri da o kadar da bol değildi.

• Evet o sıkıntıları vardı ama azda olsa underground havası veriyordu bir önceki oyunun üzerine koymayı başarmışlardı

• U3 gelse bile U2'yi aratır. O modifiye furyası 2000'lerde patladı, şimdi kimsenin hevesi yok ki.
  • Ressam kullanıcısına yanıt
    Kendi adınıza konuşun. İlk çıkışında modifiye olmayan FH4'e tepkiler gelince FH4 bile oyununa sonradan modifiye eklemek zorunda kaldı. Need for Speed'in fiziği ve sürüş hissiyatı vasat olmasına rağmen çoğu oyuncu sırf modifiye etmek için bu oyunu alıyor, modifiye seçeneğinin az olduğu NFS oyunları Reddit'te ve diğer platformlarda topa tutuluyor. Furya bitmiş olsa bunlar olmazdı.

• Criterion Games Genel Müdürü Matt Webster:

Yeni Need for Speed oyunu ile ilgili merak edilen birçok bilgiyi EA Play Live etkinliğinde açıklayacağız.

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_Need_for_Speed_Oyunu_Criterion_Games_Tarafindan_Gelistiriliyor-102138.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elpdrno_046 -- 11 Haziran 2020; 22:40:20 >
  • EA Play Live'a Son 6 Gün 2 Saat
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.