Şimdi Ara

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered [6 KASIM] [ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
3
Favori
8.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • EA, Need for Speed Hot Pursuit'ın Orijinal ve Remastered Halinin Karşılaştırıldığı Görselleri Paylaştı

EA, iki versiyonun karşılaştırıldığı görselleri paylaştı.

Görseller için;
    https://www.overclock3d.net/news/software/ea_releases_need_for_speed_hot_pursuit_remastered_comparison_screenshots/1

Orijinal halinin grafikleri daha iyi görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Remastered yapmaktan yeni düzgün oyun çıkarmıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hot Pursut NFS serisinde beğendiğim oyunlardandı.O dönem oyunu oynasamda açıkcası zar zor açan bir sistemle oynamıştım.Need for Speed: Hot Pursuit Remastered [6 KASIM] [ANA KONU] Bu nedenle her ne kadar 200 TL etmeyeceğini düşünsemde Remastered sürümünü EA Play aboneliğinden gelen ufak indirimle Steam'den satın aldım.Need for Speed: Hot Pursuit Remastered [6 KASIM] [ANA KONU] Orjinal oyunda güzel görünüyordu ama 4K Ultra ayarlarda oynayınca Remastered sürümüyle gelen grafiksel iyileştirmeler ile birlikte gerçekten güzel grafiklere sahip,Next-Gen diye çıkan Dirt 5 in grafik ve optimizasyon kalitesini görünce bu oyundaki grafik kalitesi çok daha iyi duruyor.Need for Speed: Hot Pursuit Remastered [6 KASIM] [ANA KONU] Araç detayları,yansımalar,asfalt doku kalitesi ve yağmurlu havada oluşan atmosferde yarış yapmak oldukça keyifli,oyun PC de sabit 60 FPS değerinde çalışıyor ve iyi optimize edilmiş.Yarış modları eğlenceli,orjinal sürümünü oynayanlar zaten biliyorlar ama ilk kez oynayacaklar için daha alınabilir bir fiyata gelince Hot Pursuıt Remastered iyi bir deneyim olacaktır.Need for Speed: Hot Pursuit Remastered [6 KASIM] [ANA KONU] 

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered [6 KASIM] [ANA KONU]

• G29 direksiyon uyumlumu
  • Oynayan var mı

Psn e_ryan_35

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • pcde xbox one controller ile hata alıyorsanız usb-c kablosuyla deneyin
    game pass ile deneme fırsatı buldum anılarım geri döndü resmen 10 yıl önce base oyunun konusuna yazdığım zamanları dün gibi hatırlıyorum.. oyuna ufakta olsa güzel dokunuşlar eklemişler onun dışında para verip almaya değmez.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hocam bende bu sorunu araştırıyordum ki çözdüüm. oyun yeni kolları görmüyor. hatta f710 logitech i de xinput modunda görmüyor.

F710 da x - d seçeneği tuş var önünde. D ye alınca gördü kolu yani eski zaman kolları moduna geçiyor o şekilde. eski kolları yüzde 90 görür. ama xbox kollarını ps4 kolunu görmüyor. 2011 oyunu ondan sanırım. ama REMASTERED yaparken onu nasıl güncellemediler hayret. ayıp gerçekten oyuna hiçbirşey eklemeden remastered denmiş. zaten böyleydi grafikler

• konu dışı ama neden logitech g29 direksiyonu görmüyor lavye ile nasıl oynacağız. yokmu ayarı kaldırdım yükledim defalarca denedim olmadı.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.