Şimdi Ara

Need for Speed: Hot Pursuit (PS3 Ana Başlık) (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.618
Cevap
1
Favori
59.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an serverlarda bir problem mi var arkadaşlar bağlanabilen var mı ?
  • ?
  • arkadaşlar hot pursit serverından sürekli kopma sorunu yaşıyorum 2 gündür bu sizdede böyle mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

arkadaşlar hot pursit serverından sürekli kopma sorunu yaşıyorum 2 gündür bu sizdede böyle mi ?

bende öyle bir sorun yok çatır çatır oynuyorum
  • Arkadaşlar psn inde bu oyun olup benim psndeki bc2 vietnam undead nightmare (rdrsi olanlar için)bunun gibi birkaç dlc karşılığında verebilecek olan varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: killarmy

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

arkadaşlar hot pursit serverından sürekli kopma sorunu yaşıyorum 2 gündür bu sizdede böyle mi ?

bende öyle bir sorun yok çatır çatır oynuyorum

fifa 11 de çok kopma oluyo 3 gündür
  • ea serverlarında bi problem var anlaşılan
  • Beyler cahilligime verin bu most wanted yarışını tam çözemedim bi arkadaş anlatsada jeton düşse :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum54

Beyler cahilligime verin bu most wanted yarışını tam çözemedim bi arkadaş anlatsada jeton düşse :)

BU saatte decoder olsa çözmez dostum yat uyu sen
  • quote:

Beyler cahilligime verin bu most wanted yarışını tam çözemedim bi arkadaş anlatsada jeton düşse :)

Kardeş nerelerde takıldığını sölersen yardımcı olabilirm.Eğer yanlış anlamadıysam:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhanank

quote:

Kardeş nerelerde takıldığını sölersen yardımcı olabilirm.Eğer yanlış anlamadıysam:)

hacı az buçuk çözdük olayı multi oynarken salak durumuna düşmeyelim diye sormuştum.
    an itibari ile plat trophyde almış bulunmaktayım. yalnız dlc trophyleri kaldı ama dlc trophylerin hiç bir yerde türkçesini bulamadım. belki bi arkadaş troph listesini türkçelestirip yayınlar ümidim var. ilgin içinde teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ferhanank

quote:

hacı az buçuk çözdük olayı multi oynarken salak durumuna düşmeyelim diye sormuştum.
    an itibari ile plat trophyde almış bulunmaktayım. yalnız dlc trophyleri kaldı ama dlc trophylerin hiç bir yerde türkçesini bulamadım. belki bi arkadaş troph listesini türkçelestirip yayınlar ümidim var. ilgin içinde teşekkürler.

Pardon kardeş:)Ben yanlış anlamışım:)İnşallah halledersin.

• beyler kardeşlikle aldığım nfs HP online trophylerini vermiyo nedenini bilen yada başına gelen varmı?
  • Bende kardeslikle aldım ama plat trophyi kaptım başka bi sıkıntı vardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan034

beyler kardeşlikle aldığım nfs HP online trophylerini vermiyo nedenini bilen yada başına gelen varmı?

mesela hangi tropyhi vermiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Orijinalden alıntı: hakkan034

beyler kardeşlikle aldığım nfs HP online trophylerini vermiyo nedenini bilen yada başına gelen varmı?

mesela hangi tropyhi vermiyor

online olan örnek 15 e yakın online yarış yaptım ama 10 online maç yap trophysini bile vermedi
  • PSN den aldım. Ortak olmak isteyen arkadaş varsa PM atsın bana.
  • biraz geç kalmışın haftaya yenisi geliyor yinede arşive alacak olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim
  • Beyler bu oyunu oynayan kalmadi mi ?
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.