Şimdi Ara

Need for Speed: Hot Pursuit (PS3 Ana Başlık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.619
Cevap
1
Favori
59.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Need for Speed: Hot Pursuit (PS3 Ana Başlık)

Tür: Yarış
    Yapımcı: Criterion Games
    Dağıtımcı: EA Games
    Platform: PC, PS3, Xbox 360, Wii
    Çıkış Tarihi: 16 Kasım 2010 (Çıktı)
    Web:http://hotpursuit.needforspeed.com/
    Çoklu Oyuncu: Çevrimiçi
    Grafik Motoru: Chameleon Engine
    Yaş Sınırı: 12+
    Kapak:http://www.tothegame.com/boxshot.asp?picnum=uk&id=10644
    Video:https://www.youtube.com/c/gametrailers
    Ekran Görüntüleri:https://games.tiscali.cz/nfshotpursuitreboot-13637/galerie

Need for Speed'e Criterion dokunuşu! Burnout serisinin yapımcıları, son çıkan birkaç oyunu ile hayal kırıklığı yaşatan seriyi eski günlerine döndürmek istiyorlar. Bakalım bunu ne kadar başarabilecekler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nForcer -- 7 Kasım 2012; 22:09:18 >

• Demosu çıkmış oynayan var mı güzel mi
  • nForcer ayak üstü benim imzayıda logoya çakmışsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: U_şen

nForcer ayak üstü benim imzayıda logoya çakmışsın
    Cidden güzel logo Danger Close firmasının logosu. Ben de avatarda kullanayım dedim.
  • 3 tane konu olmuş ps3 için burdamı toplanıyoz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

3 tane konu olmuş ps3 için burdamı toplanıyoz ?
    Evet, burada toplanıyoruz. Diğer iki başlığın biri "Ön İnceleme" başlığı diğeri de "Demo Videosu" başlığı. Diğer başlıklar oyunun PS3 sürümüne özel değil. Burası PS3 sürümüne özel.
  • İlk bir iki oynayışta konrol biraz tuhaf geldi. Araçlar tam yola basmıyor gibi. Burnouttaki ağırlığı hissedemiyorsunuz. Ancak oynadıkça alışırım gibi geliyor. Herşeyden önce Criterion'un oyunu sürekli güncel tutacağı kesin. Ayrıca serideki eski imaja dönüş güzel...
  • Demoda sadece 1 yol mu var haritanın aşağısındaki yolu seçmek için ne yapmak gerekiyor? Birde spilit screen var mı demoda?
  • yaw o BSC başlığının yararı her iki bölümdede görünmesi,benim gibi hem ps3 hem xbox ı olanlar için güzel oluyor,konular arası gezmeden her iki konsol kullanıcılarınında yorumlarını görebiliyorsun.neyse..

polis kovalamaca manyak zevklide,araçlara sadece arkadan ve yandan vurunca hasar barı azalıyor,önden bazen arabanın kıçını savuruyorum yandaki araca (burnout vari) olmuyor öyle

az önce camdan baktım,polis aracının biri ışığını açmış gidiyor,gülme tuttu beni oyun daha demoda bu kadar etkilediyse tam sürümde nolcak merak ediyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vampire Lestat -- 29 Ekim 2010; 21:40:29 >
  • eski tarza dönmesini özledim özellikle most wanted dan sonra bozulma oldu
    hani kovalamaca, free roam ve oynanılabilirlik bakımından bana göre most wanted>undercover>carbon
    diğer oyunlar zaten daha ayrı biçimdeydi pro street ve shift farklıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vampire Lestat

yaw o BSC başlığının yararı her iki bölümdede görünmesi,benim gibi hem ps3 hem xbox ı olanlar için güzel oluyor,konular arası gezmeden her iki konsol kullanıcılarınında yorumlarını görebiliyorsun.neyse..

polis kovalamaca manyak zevklide,araçlara sadece arkadan ve yandan vurunca hasar barı azalıyor,önden bazen arabanın kıçını savuruyorum yandaki araca (burnout vari) olmuyor öyle

az önce camdan baktım,polis aracının biri ışığını açmış gidiyor,gülme tuttu beni oyun daha demoda bu kadar etkilediyse tam sürümde nolcak merak ediyom

vallahi abi ya benim ilk bilgisayar oyunumlarımdandır . yeri ayrıdır hot pursuitin . mutlaka alıcam . ps2 de o kadar oyuna rağmen oynayıp tamamen bitirdiğim oyunlar san andreas , vice city ve mostwanteddir. mostwanted oyunu da bu oyun ile benzer , yakından akraba

eski günleri anımsayacağım bilgisayarımda windows 98 in yüklü olduğu zamanları. sırf bunun için bile alınır

• adamlar akıllı abi şurda çok büyük bir aksilik olmassa 6 sene aradan sonra

GT5 çıkıyor bu arada ne sattılar sattılar yoksa GT5 çıktığı an bunların işi bitmiştir

yüzüne kimse bakmaz ha GT5 in yanına meze olsun diye alına bilir
  • 3.27.40'ın altına inen var mı? Ona göre kasıcam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 30 Ekim 2010; 1:42:58 >
  • Basit bir yorum olacak olsa da bilindik Need For Speed serisi diyorum. Shift ile simülasyonu denemişlerdi ama tekrar özüne dönmüş. Eğlenceli bir arcade yarış oyunu olacaktır. Demo gayet tatmin ediciydi.
  • Oyun hoşuma gitti oynanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

1.27.40'ın altına inen var mı? Ona göre kasıcam...

Hangi türde?
  • pardon yanlış yazmışım.. 3.27.40 olacaktı o...
    boxter, bmw falan olan roadster yarışında
  • demosunu oynadım kontroller hosuma gitti grafıge gelince araclar her zamankı gıbı guzel yuksek poligonlu ama cevre için aynı seyı soyleyemeyeceğim
    bence shift daha guzel bundan
  • bende kasıcam bakalım kapışmak isteyen varsa gelsin
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.