Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (186. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar level 32yim oynayacak etkinlik kalmadı. 50 etkinlik varsa 10 tanesi tikli diğerlerinde ünlem var . Ne yapicam bu asamadan sonra bitirdigim yarışları tekrar biriktirip para kasma mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tikli olmayan etkinliklerin üst seviye olanları var.

• victoribarbo kullanıcısına yanıt
    Hocam esmer kız bölümünde takılı kaldım galiba rally arabası istiyo benim araçda toprak da gidemiyo
    Baktım rally arabası bulamadım nerden bulacam
  • şopen27 kullanıcısına yanıt
    Alacağın arabayı modifiye ile rally arabası yapman gerekiyor, al bi tane subaru impreza iyi bir ayarla bitirirsin yarışları.
  • Merhaba;

Nfs heat birçok yöntemle kurmayı denedim ama kurulum sonrası hiç bir şekilde açılmıyor. Siyah ekran veya bir uyarı bile vermiyor. Görev yöneticisinde 3-5sn gözüküyor ve kapanıyor. Her ne denediysem başarılı olamadım.

Ekran kartım r9 280 oyun min gereksinimleri r9 280X olarak yazıyor tereddütte kaldım acaba min gereksinimlerden dolayı mı açılmıyor. Gerçi uyarı bile vermiyor.

Yardımcı olurmusunuz.

• Anladım hocam teşekkür ederim
  • Arkadaşlar oyunu unuttum sanırım 😬 kırmızı içine aldığım yerde iki yarış var önerilen rank değerlerinin altında da üstünde de araba alıp yarışsam 1. Olsam bile sarı ünlem kalkmıyor. Nerede yanlış yapıyorum acaba?

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

• Natsukaw.S kullanıcısına yanıt

Yarışın daha üst seviyeleri açılıyor siz yarıştıkça, tüm seviyeleri tamamlamanız lazım. 400+ LVL araç gerekiyor bunun için, çoğu yarış son seviye olarak 400+ sunuyor.

• şopen27 kullanıcısına yanıt

REP seviyeni arttırman için geceleri yarış yap, ateş seviyen artacağı için REP çarpanın artacak. Ortalama 75K REP biriktirirsen x5 çarpan ile 375K REP alabilirsin. Kısa ve fazla REP veren yarışları birkaç kere yap, o şekilde hızlı REP kasabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 12 Aralık 2020; 19:5:33 >
  • Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |

Ps5 e oyunu indirirken ps4 yazıyor bir sorun teşkil edermi herhangi bir indirme seçeneği sunmuyor direk indiriyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeDo_Efendi -- 18 Aralık 2020; 10:56:59 >
  • Oyun PS5 güncellemesi almadı, o yüzden PS4 yazıyor hocam.

• Ben de Ps5 icin alacagim, Ea Hub yok ama , access simgesi var oyunun fiyatinin yaninda....1 ay bana yeter sanirim :)

• Oyun indirime girmiş online sayısı nasıl acaba?

PC - PS sunucuları aynı mı?

• DeepBlue_ kullanıcısına yanıt

Biraz geç oldu ama yanıtlayayım; hazırladığım detaylı rehberde yer alıyor. Konu sahibi ilk mesaja link bırakırsa daha çok kişiye ulaşır rehber

https://forum.donanimhaber.com/need-for-speed-heat-turkce-rehber-ve-inceleme--146240826

• Return Zuha kullanıcısına yanıt

50 saatte %100 yaptım ben

• Level 17 de takılı kaldım sadece gece yarışlarını yapıyorum bi kac tane yarış açıldı ama heat level 3 istiyor nasil rep ve heat kasabilirim ?

• Genelde nfsleri Ea accessle alıp oynuyorum;geçen gün yine access edindim ve ps5 te deneyimliyorum ; next gen upgrade olmamasına rağmen .... Hani normalde grafik takımtım hiç yoktur; ama görsellik baya baya gözüme battı....Hani Nfs 2015,rivals yada paybackten önce çıkmış oyun gibi geldi....Daha 1 saat oynadım ; umarım çeker kendine :)

• 
Sayfa: önceki 184185186187188
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.