Şimdi Ara

Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 | (185. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.782
Cevap
19
Favori
256.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun bence çok güzel . Bugün üzüle üzüle bitirdim . Oyunun sıkıcı yanı ise billboardlar ve radar hız limitleri tam hızımı almış geliyorum lavuğun teki önüme çıkıyor çarpıyorum hızım kesiliyor. Koskoca haritada 1 adet 3 yıldızlı radar görevi yaptım 1 veya 2.Ayrıca oyunun en güzel arabalarından biri Lamborghini Huracan Performante.Aman Allah'ım o ne yol tutuş, elini gazdan bırakınca eksozlar ne güzel çatır patır alev alev yanıyor. Corvette ZR11 aldım pek beğenmedim. Ama oyunun ana hikayesi kısa ve basit gibime geldi. Sizce de öyle mi ?
  • Bu oyun mu for za 4mü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arman09 kullanıcısına yanıt

forza ile mukayese olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: arman09

Bu oyun mu for za 4mü

Fh 4 grafik, araç sayısı ve detay olarak çok iyi ama içi boş bir oyun. Heatte harika değil ama grafikleri ve detayları güzel ve zevkli. Fh4te boş yolda akşama kadar araba sürmeyeceksen yani görevler olsun oyun içine çeksin diyorsan sevmezsin. Daha önceden fh4 ve heat hakkında yorumlarımı yazmıştım onlara bakabilirsin. Fh4ün grafiklerine aldanma derim. Oyun içi bomboş. Ambalajı çok kaliteli, sağda solda deli gibi övülen ama tadı leş gibi olan bisküvi, çikolata vs. gibi. İlk 2 saat ne harika oyun diyorsun sonraki 60 saat bomboş bir çöplük. Ne hikaye var ne görev var al arabayı bomboş sür sür dur. Sıkıyor bir yerden sonra. Seni kamçılayacak bir içeriği yok. Kendini çok tekrar ediyor. Birde aşırı script var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhans19 -- 5 Ekim 2020; 13:0:51 >

• gokhans19 kullanıcısına yanıt
    En uygun nerden bulurum heat i

Bu 2si dışında daha iyi arcade yarış oyunları var ama illa ikisinden biri diyorsan senin kararın olduğu için sana açıklayım

Şimdi forza çok abartılan içi boş bi o kadarda kanser kitleye sahip oyuncuları var.Oyun ilk başlarda eğlendiriyor fakat hemen sıkar çünkü amacın yok.Ama grafikleri güzel etkileyici.Oyunu fizikleri simülasyon o konuda çok sıkıntılı çünkü temeli arcade olan oyun simülasyon fizikleri var.Tama bu konuda gerçekci o konuda sıkıntı yok ama temeli arcade biraz daha eğlenceli biraz daha kolaylaştırılabilirdi.Bunun birçok örneğide var hem arcade hemde fiziklerinde problem olmayan oyun flatout gibi yada burnout gibi varda var.Ve oyunun öyle kötü kitlesi varki multiplayerde sadece mal gibi takım yarışı olduğu için bilerek frene basıp sonuncu olan arkadaşların sana çarparak yolun dışına atan arkadaşların bilerek çıkanlar gibi oyuncular çok.

Nfs Heata gelirsek oyun yarım.Bitmediği çok belli eksiklerinin olduğunu anlarsın.Mesela drag yarış lastikleri drag mekanikleri var ama oyunda drag yarışları yok vs.vs. eksiklerini anlarsın anlarsın.Heat zevkli eğlenceli geceleri adrenaline doyuyorsun fakat çok kısa ve çok kısır.Fizikleri çok berbat araba değilde tank kullanıyormuşuz gibi.300 le gidiyorsun ufak bir fren yapıyorsun araba direk 100 düşüyor.Modifiye seçenekleri gayet güzel.Hikayesini beğenmedim hem kısa hemde kötü daha iyi olabilirdi anlamsız geliyor bana.Multisi güzel değil boş.

Mümkün olduğu kadar sana kötü yanlarını aktarmaya çalıştım bunları göz önünde bulunarak almalısın çünkü oyunlar çok pahalı boşa para verme.Wreckfest Grip combat racing gravel gibi gayet eğlenceli arcade yarış oyunlarıda var onlara bakabilirsin

Nfs bildiğin nfs dışında hiçbirşey vermiyor ve ben buna rağmen platinlerim kötü olsa bile oynarım , bunun üzerinden öl ve biçNeed for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |  

Forza imkanın varsa forza oyna dostum , iyi kötü bir hikayesi ve şuan 2 dlc'si var (2daha gelecek ama ücretli) sayamayacağın kadar araba , bi o kadar yükseltme motor modifiye ayarı var..

Çevrim içi sıralamalar var yok uğraşamam dersen eğer ayda 4 defa (4sezon) haftalık görevler geliyor (perşembe günleri) , nadir araçlar hediye çarkları kazanıyorsun..

Müzayede olayı var para kasmak için , araç alıp satman için pazar gibi ... Yani öyle boş beleş oyun değil , İyi oyunlar şimdiden.

• peki arkadaşlar bu oyunu ea play ile oynamak mümkün mü 1 aylık alsam 1 ay boyunca istediğim kadar oynayabilirmiyim?

Evet hocam oynayabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UltioPasha kullanıcısına yanıt
    Eaplay sayesinde 2 gündür oynuyorum modifiye kısmı çok güzel fakat çok tekrara sarıyor oyun zevk almak için ne yapmalıyım şuanda sadece modifiye yapıyorum başka ilgimi çeken uğraş yok

Ara sıra giriyorum hocam modifiyeden ekstra bir şey yok gibi gerçekten ama sonuçta yarış oyunu. Kafa dağıtmak için ideal oyunlardan birisi diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltioPasha -- 8 Ekim 2020; 14:56:55 >
  • Need for Speed™ Heat | ANA KONU | Türkçe Rehber | June Update! | PC, XSX, PS5, PS4, XB1 |
  • Aralıklarla 10 saat kadar oynadım da sonrası gelmez sanırım. Bence NFS serisini kötü yapan şey isim, isim NFS olunca insan sanırım çok fazla şey bekliyor ve maalsef hayal kırıklığına uğruyor. Bana göre 2005 MW den sonra yani zirvede isim değişmeleri lazımdı.

• Need for Speed Heat, ücretsiz olarak PS4`ten PS5`e ve Xbox One`dan Xbox Series`e aktarılabilecek.

*Oyunda iyileştirmelerin olup olmayacağı belirsiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FatihTSFC -- 30 Ekim 2020; 22:20:38 >
  • Oyunun küçük bir incelemesi ve türkçe oynanış rehberini hazırladım. Dolu dolu bir yazı oldu. Ben beğenerek oynadım açıkçası. İnat edip toplanabilir vs ne varsa %100 yaptım

https://forum.donanimhaber.com/need-for-speed-heat-turkce-rehber-ve-inceleme--146240826

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Fh 4 grafik, araç sayısı ve detay olarak çok iyi ama içi boş bir oyun. Heatte harika değil ama grafikleri ve detayları güzel ve zevkli. Fh4te boş yolda akşama kadar araba sürmeyeceksen yani görevler olsun oyun içine çeksin diyorsan sevmezsin. Daha önceden fh4 ve heat hakkında yorumlarımı yazmıştım onlara bakabilirsin. Fh4ün grafiklerine aldanma derim. Oyun içi bomboş. Ambalajı çok kaliteli, sağda solda deli gibi övülen ama tadı leş gibi olan bisküvi, çikolata vs. gibi. İlk 2 saat ne harika oyun diyorsun sonraki 60 saat bomboş bir çöplük. Ne hikaye var ne görev var al arabayı bomboş sür sür dur. Sıkıyor bir yerden sonra. Seni kamçılayacak bir içeriği yok. Kendini çok tekrar ediyor. Birde aşırı script var.

Alıntıları Göster

İyi güldürdün akşam akşam :)

NFS forzanın getir götürünü yapar

• Format sonrası oyuna girdim fakat o da ne ?

Herşey sıfırdan başladı, oyun save yapmamış daha doğrusu local olarak savelemiş server side napıyo bilmiyorum.

Recovery şansım yok sanırım, end game hesabım sıfır şuan. (EA Play ile Steam üzerinden oynadım)

• bu heatın grafikleri neden bu kadar kötü?

• online sayısı nasıl oyunun?

• 
Sayfa: önceki 183184185186187
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.