Şimdi Ara

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU] (139. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.802
Cevap
0
Favori
259.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nfsmw_team

http://rapid-share.com/files/413662641/CARBONTOOLS.rar

bunun içinde %100 save ve carbon panel vardır.iyi oyunlar herkese

linki yazarken aradaki tireyi kaldırın

taken kardeş indirdinmi şunu?

• quote:

quote:

pardon yaa senin ilk koydugun linkler calismayinca program ile save dosyasını nette arattirip bulmustum. buldugum save dosyasi senin dosya diye kalmis aklimda ondan r8 yok diyordum. simdi indirdim senin upload ettigini r8 direkt karsima cikti cok saol dostum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 20 Ağustos 2010; 10:47:40 >

• quote:

Orijinalden alıntı: taken21

quote:

quote:

pardon yaa senin ilk koydugun linkler calismayinca program ile save dosyasını nette arattirip bulmustum. buldugum save dosyasi senin dosya diye kalmis aklimda ondan r8 yok diyordum. simdi indirdim senin upload ettigini r8 direkt karsima cikti cok saol dostum.

sen saol dostum

• carbonun arabaları mw de olucak varya
  • bu oyunu indirecem tavsiye edermisiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

bu oyunu indirecem tavsiye edermisiniz?

her ne kadar cok elestri almis olsada carbona kadar cıkmıs olan tüm nfs leri oynayan biri olarak söylüyorum bence birsey kacirmazsin. motorun sesi mw ye göre bana daha gercekci geldi grafikler aynı, oyunun konusuda fena degil ama kanyon yarislari gercekten cok zevkli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

bu oyunu indirecem tavsiye edermisiniz?

her ne kadar cok elestri almis olsada carbona kadar cıkmıs olan tüm nfs leri oynayan biri olarak söylüyorum bence birsey kacirmazsin. motorun sesi mw ye göre bana daha gercekci geldi grafikler aynı, oyunun konusuda fena degil ama kanyon yarislari gercekten cok zevkli

action, adventure, rpg derken kafamız allah bullah oldu şimdi dağıtma zamanı teşekkürler yorumların için hemen indiriyorum.

• Oyunu geçen ay bitirdim son bölümde biraz zorlandım. Trainer işe yaradı
  • rpg oyunlardan nefret ederim tek kelimeyle sadece ikv oynarım onun da havası ayrı zati kafa dagıtmak için oyun arıyorsan mw derim birde wolfenstein:et var onu da oynayabilirsin online.ama tabiki en iyisi mw nickimden belli oluyor zaten
  • Beyler oyunu Torentten indirdim ancak açılmıyor.3.95 gb boyuttu.Açılırken siyah ekran geliyor ve sonra hata bulunuyor windows düzeltmeye çalışıyor diyor ne yapmam lazım
  • carbondan sonra prostreet kurmustum 15-20 yarıs yaptıktan sonra kaldırdım sarmadi beni. undercover shift i falan direkt atladim. gecen gün hot pursuit i kurdum. grafiklere bakarak bana göre en iyi nfs oyunu ama arabayı kullanma acısından berbat. bitek virajlarda drift özelligi güzel olmus. manuel vites yok. onuda oynamıyorum artık.
    mw ve carbon bence harikaydı gerisi fos
  • quote:

carbondan sonra prostreet kurmustum 15-20 yarıs yaptıktan sonra kaldırdım sarmadi beni. undercover shift i falan direkt atladim. gecen gün hot pursuit i kurdum. grafiklere bakarak bana göre en iyi nfs oyunu ama arabayı kullanma acısından berbat. bitek virajlarda drift özelligi güzel olmus. manuel vites yok. onuda oynamıyorum artık.

underground 2??
  • quote:

Orijinalden alıntı: vico

quote:

carbondan sonra prostreet kurmustum 15-20 yarıs yaptıktan sonra kaldırdım sarmadi beni. undercover shift i falan direkt atladim. gecen gün hot pursuit i kurdum. grafiklere bakarak bana göre en iyi nfs oyunu ama arabayı kullanma acısından berbat. bitek virajlarda drift özelligi güzel olmus. manuel vites yok. onuda oynamıyorum artık.

underground 2??

tabi onuda unutmamak lazım. eger 5.1 ses sisteminiz varsa bass ı acın ug2 de nos full ken nos a abanın hayvanımsı ses geliyor. sırf onun icin free run da nos full ler full ler basardım

• Arkadaslar carbon da bir sorunum war p4 3.00 ghz 1.50 ram ekran ise ati radeon x550 512 mb .oyunu yükledim we oyuna griyor menüde sorun yok ama yarısa qireceqim de kapanıyor. yardımcı olursanız sewnirim.
  • hacı bu ne yaw inmiyor
  • Muhterem arkadaşlarım şu oyunu indirenler bi linkini atsa olur mu acil (Full)
  • Beyler autosculpt'tan kaputu satın alıyorum büyütme ayarlarını yapmaya çalışıyorum ama olmuyor yardım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur123x

Beyler autosculpt'tan kaputu satın alıyorum büyütme ayarlarını yapmaya çalışıyorum ama olmuyor yardım ?

Samson'u işe alacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu hortlatıyorum arkadaşlar bu skoru paylaşmazsam olmaz: D

https://www.youtube.com/watch?v=536cBsLei2Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bboyerman -- 29 Mart 2017; 11:42:1 >
  • Konu hort :)

Şu karantina günlerinde Carbon oynuyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 4 Nisan 2020; 13:41:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.