Şimdi Ara

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU] (138. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.802
Cevap
0
Favori
259.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SELAM ben carbonu yükleme esnasındea A Problem Occured when trying to transfer the file 'MOVIES\nbalive07_esrb_english_ntsc.vp6' from the media HATASIYLA KARŞILAŞIYORUM YARDIM EDERSENİZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
  • msn im revenge_gangster@hotmail.com tekrarlıyorum :D NFS CARBON u yüklerken A Problem Occured when trying to transfer the file 'MOVIES\nbalive07_esrb_english_ntsc.vp6' from the media Hatasıyla karşılaşıyorum bana revenge_gangster@hotmail.com adresinden yardımcı olurmusunuz
  • Bana aşağıda belitttiğim konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    Geçen hafta PS2 aldım.NFS carbon oyununu da aldım.Yarış yaptıktan sonra kilitler açılıyor fakat bir türlü save yapamıyorum.Bana detaylı olarak anlatabilecek kimse var mı.
    Her gün oynuyorum kilitler açılıyor bir sonraki gün tekrar baştan başlıyorum.
    Sinir oluyorum bu duruma.
  • agalar şu pacth ansıl yükleniyor.orjinal crack nerede var ayrdımcı lucak biri varmı lütfen
  • Ahaha konu hortlamış. Nitrogliserin bak ünlü oldu 3 yıl aradan sonra
  • hort

beyler torrentten indirdim oyunu da 1.4 linki bulabilir misiniz

hata raporu hatası veriyor
  • Arkadaşlar bu forum hepten cıvıttı hiç bir gerekçe olmadan Kendi forum kurallarını koyup benim yorumlarımı silen bir admin var.Forumu burda herkese şikayet ediyorum aynen her yere kopyala yapiştir yapiyorum ve admini protesto ediyorum
  • ya arkadaşlar forumda yeni oldugum için yeni konu mu açsam yoksa buraya mı yazsam cok karar veremedimm için buraya yazıyrm bunun için özür dilerim.
    arkadaşlar şimdi bn carbon v1.2 kariyerdeyim bütün yarışları kazandım dariusun bölgesinde son iki tane kalmıştı birisi circuit ve diğeri de açılan boss race. bn ilk olarak boss race i yaptım sonra circuiti butun yarışların başarıyla bittiğine dair tikler var haritada ama birde dariusun kazanılan boss race ikonu yok diğer bütün boss race ikonları var yardım ederseniz sewinirim .
  • nası indircem ya
  • need for speed carbonun full indiren lütfen mesaj atsınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
  • Arkadaslar ben aranıza yeni katildim yalnız bi kac sorum var. mesela "clutch" gibi.. bunu çözdüm araba boşa aliyor bu tusa alinca. ama birde crew ve neutral tusları var bunlar ne ise yariyor? birde mesela eleman yolda yanıma yarıs yapmaya geliyor ama teklifi kabul edemiyorum. mesela ug2 de F1 e basiyorduk yarıs basliyordu..
    cevaplarsanız sevinirim gencler..
  • öncelikle yorumlarımı yazayım :D

carbonu netten indirmeye kalkmayın git net cafeye 5 liradan al eve kur oyna çok beklersin indirinceye kadar yok rapiddi yok şuydu buydu
    ikincisi sana %100 ful save vereyim orda indir o savede oyunun bütün arabaları stock bölümünde var bmw m3 te var audi le mans quatro da
    bide carbondaki bmw kötü mw dekinin dörtte biri olamaz
    mw mi iyi carbon mu derseniz tabiki mw carbonda sıksık polisten kaçmaca yok bide polisten kaçarken hiçbişey yok ama mw de süper ayrı bir heyecan var bide mw de m3 gtr süper o yüzden %100 mw derim

herkese iyi oyunlar dilerim

bu arada %100 carbon save link ::

http://dl1.nfsplanet.com/download/bab6fd103f8cbc858517b60c31bf976b/4c6ada42/nfsc/savegames/savegame_ALeShop.zip

bunu at belgelerimdekine sonra şu carbon paneli indir orda manage profiles var ona tıkla leshop u seç start carbon de iyi oyunlar

carbon panel linki :http://dl1.nfsplanet.com/download/87cc8f2a2d03d0f395d4f1a689f70d72/4c6adaa8/nfsc/files/carbonpanel_1.03.zip

• quote:

Orijinalden alıntı: nfsmw_team

öncelikle yorumlarımı yazayım :D

carbonu netten indirmeye kalkmayın git net cafeye 5 liradan al eve kur oyna çok beklersin indirinceye kadar yok rapiddi yok şuydu buydu
    ikincisi sana %100 ful save vereyim orda indir o savede oyunun bütün arabaları stock bölümünde var bmw m3 te var audi le mans quatro da
    bide carbondaki bmw kötü mw dekinin dörtte biri olamaz
    mw mi iyi carbon mu derseniz tabiki mw carbonda sıksık polisten kaçmaca yok bide polisten kaçarken hiçbişey yok ama mw de süper ayrı bir heyecan var bide mw de m3 gtr süper o yüzden %100 mw derim

herkese iyi oyunlar dilerim

bu arada %100 carbon save link ::

http://dl1.nfsplanet.com/download/bab6fd103f8cbc858517b60c31bf976b/4c6ada42/nfsc/savegames/savegame_ALeShop.zip

bunu at belgelerimdekine sonra şu carbon paneli indir orda manage profiles var ona tıkla leshop u seç start carbon de iyi oyunlar

carbon panel linki :http://dl1.nfsplanet.com/download/87cc8f2a2d03d0f395d4f1a689f70d72/4c6adaa8/nfsc/files/carbonpanel_1.03.zip

cok iyi oldu bu saolasin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 17 Ağustos 2010; 23:51:35 >

• taken rica kardeşim bu arada linkler ölmüş rapide rar olarak ikisini birden upload edicem arkadaşlar link az sonra geliyor
  • http://rapid-share.com/files/413662641/CARBONTOOLS.rar

bunun içinde %100 save ve carbon panel vardır.iyi oyunlar herkese

linki yazarken aradaki tireyi kaldırın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü2024 -- 18 Ağustos 2010; 15:07:34 >
  • carrera gt ile 415km/h

oyun giderek daha cok hosuma gidiyor. oyuna devam
  • valla carbon oynayacaksam audi r8 in üzerine tanımam
  • quote:

Orijinalden alıntı: nfsmw_team

valla carbon oynayacaksam audi r8 in üzerine tanımam

bende r8 acildi ama kariyer modunda degil quick race yapınca cikiyor r8. kariyer modunda r8 olmucakmi hic?
  • sana kariyerde r8 olan ful save verdim ya
  • valla yine baktim her araba var ama r8 yok. araba dükkanlarinda da yok..
  • 
Sayfa: önceki 136137138139140
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.