Şimdi Ara

Need for Speed: Carbon (2006) [ANA KONU] (136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.802
Cevap
0
Favori
259.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

eh iste idare eder :p
  • yasak
  • ge force fx 5200 de çalışırmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: v_arif_v

ge force fx 5200 de çalışırmı?
    Çalışır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

ge force fx 5200 de çalışırmı?
    Çalışır.

underground 2 çalışmamıştı ama ??
  • quote:

Sürücüyle ilgili bir sorundan dolayı çalışmamıştır, yoksa NFS Underground 2 FX 5200'de tabi ki çalışır.
    FX 5200 Carbon'a kadar olan tüm NFS'leri çalıştırıyor. Gerçi NFS ProStreet'i de çalıştırıyor ama oynanamayacak kadar çok yavaş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nForcer

quote:

Sürücüyle ilgili bir sorundan dolayı çalışmamıştır, yoksa NFS Underground 2 FX 5200'de tabi ki çalışır.
    FX 5200 Carbon'a kadar olan tüm NFS'leri çalıştırıyor. Gerçi NFS ProStreet'i de çalıştırıyor ama oynanamayacak kadar çok yavaş.

peki sorun ne olabilir.
    512 mb ram.
    1.8 Ghz
    ??
  • Ne zaman çıktı ya bu oyun ilkkez duydum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gezegenidünya

Ne zaman çıktı ya bu oyun ilkkez duydum.
    1 Kasım 2006
  • arkadaşlar oyunu bitirdim ama BMW çıkmadı. BMW varmı bu oyun da ? Varsa nasıl çıkıyor? yardım!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mGold

arkadaşlar oyunu bitirdim ama BMW çıkmadı. BMW varmı bu oyun da ? Varsa nasıl çıkıyor? yardım!!!

Most Wanted'ta vardı BMW...
  • arkadaşlar oyun bitti ama neden egzostlar açılmıyor lütfen bilen arkadaşlar yardım...
  • Güzel Bir Oyun Özellikle Dirfleri 3 kere bitirmiş birisi olark..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

quote:

Orjinalden alıntı: mGold

arkadaşlar oyunu bitirdim ama BMW çıkmadı. BMW varmı bu oyun da ? Varsa nasıl çıkıyor? yardım!!!

Most Wanted'ta vardı BMW...
    BMW Carbon'da da var ama açması biraz zor ve sadece Quick Race modunda kullanabiliyorsunuz.
    BMW'yi açmak için Reward Cards menüsünde BMW için yazanları uygulamalısınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DeSe

quote:

Orjinalden alıntı: htmn

Arkadaşlar ben online hala oynayamadım.Bi yardım etseniz ne yapmam gerek.Direk oyunun içinden hazır bağlanabiliyor muyuz?Mesela fifa 07 de hamachi var başka bişey yapmıyosun.Ben bunda ea ya üye oldum ama bi türlü online oynayamadım.Bi yardım.TEŞEKKÜRLER

aynen arkadaşım bende yapamadım ya millet bu nasıl olucak

Beyler buna cevap vermediniz

Lan game olsa ne güzel olcak carbon''da MW ve Und2 de var çok güzel oynanıyor Pro streette var bende ama ramım yetrmiyor o yüzden sildim sistemden (%60 lara gelmiştim öh öhö)

Carbonda lan game yok ama online de oynayamıyorum lütfen patch indirin gibi birşey yazıyor indirdim kurdum dos ekranı geldi gitti hemen sonra bişey olmasdı hala 1.2

LÜTFEN YARDIM EDİN ARKADAŞLARLA ONLİNE OYNAMAK İSTİYORUZ

• arkadaşlar nfs carbon için "STREAML5RA.BUN" dosyası lazım bana .biri bana gönderebilirmi?cd den carbonu yüklüycem ama copyalama yaparken "STREAML5RA.BUN" dosyasını kopyalayamıyor onun içinde oyunu kuramıyorum.lütfen yardım
  • prostreet çıktı ama ben beğenmedim kesinlikle

carbonu tek geçiyorum en az 15 defa bitirdim oyunu inanın hala oynuyorum tek geçiyorum tek tek tek
  • Serbest gezinti olan NFS'lerde Most Wanted en çok sevdiğimdir. Carbon'u en fazla 2 kez bitirmişimdir ama Most Wanted'ı bitirdiğim 4-5 kez oldu.
  • arkadaşlar konu 45 sayfa olmuş hepsine bakamadım ama şu fransızca problemine yardımcı olursanız sevinirim oyunu alalı 1 saat filan oldu ama dayanamadım kapattım sanki pariste yarışıyoruz herkes fransızca konuşuyor gıcık kaptım nasıl düzeltebilirim bunu?
  • arkadaşlar yardım edecek kimse yokmu bu konuda
    quote:

Orjinalden alıntı: aliass

arkadaşlar nfs carbon için "STREAML5RA.BUN" dosyası lazım bana .biri bana gönderebilirmi?cd den carbonu yüklüycem ama copyalama yaparken "STREAML5RA.BUN" dosyasını kopyalayamıyor onun içinde oyunu kuramıyorum.lütfen yardım
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.