Şimdi Ara

Need for Speed (2016) [PC ANA KONU] (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.105
Cevap
26
Favori
74.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

3mbitle oynanmaz o zaman

3 mbps bağlantı ile oynayabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Server tabanlı dimi bu oyun, offline oynanmıyor ?

Çevrimdışı oynanmıyor. Sürekli internet bağlantısı gerekiyor. Bağlantı koparsa anında menüye atıyor. Garajındaki araçlardan tut, kariyer ilerlemesine kadar tüm bilgiler EA sunucularında işleniyor ve sunucularda saklanıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Armag3d0N -- 18 Mart 2016; 18:47:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kotu olmus parali sonucta keske kaldirmasalardi :)
    Cevap icin tesekkurler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Origin içinden ana ekranda origin access var ordan play first trial kısmına bak büyük ihtimal açık olması lazım.
  • EXios kullanıcısına yanıt
    10 saatlik oynanış için 4 Euro para istiyor Origin kardeş.
  • İlaç ne zaman çıkar

• EmreDFace kullanıcısına yanıt
    Yazdım ama tam okumamışsın sadece nfs yok gw2,unravel 10 saat trial mevcut üstüne vaulttaki oyunlara 1 aylık ücretsiz erişim sağlıyorsun 1 ayda o paranın hakkını hayli hayli çıkartıyorsun.
  • Hocam yaptığınız yorumla benim konuştuklarımın bir alakası varmı ben anlayamadım. Zaten oyun içeriğinden bahsetmedim. Denemeyi bile parayla sunmaları oyun severleri soğutuyor demek istedim. Ayrıca benim oyunu denemekten kastım saatlerce ya da 1 ay oynamak değil tamamen sistemin performansı amaçlıdır, oyunuda kötülemedim gayet güzel beğendim. Zaten deneyen adam %90 ihtimal alır ama bir bırakında denemesi bedava olsun manavdan veya şarküteriden bile yiyecek satın alırken tadına bakabilme imkanımızın olduğu bu devirde oyunun trial versiyonunun bile parayla denenmesi hoş ve etik bir iş değil bana göre.@EXios
    Aynen öyle kardeş denemek bile parayla @EmreDFace

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6047038AC -- 18 Mart 2016; 19:49:37 >
  • Yok yanlış anlamışsınız, yazıyı böldüm ilk kısmı sizin için yazmıştım diğer yazıyı kendi yorumum diye başladım zaten karışmasın diye araya çizgi koydum ama karışmış.

Tabi fikirlerinize saygı duyarım herkesin görüşü farklı sonuçta.
    İyi forumlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scheissenberg

AA ayarynyz nedir acaba?

Diablo dan ss ler, ayrıca şarkıların bazıları çok güzel hele içinde nfs 3 hot pursuit menü müziği duydum beni benden aldı :)

NFS 3 Menü müziği dinlemek isteyenler bakabilir.

@Scheissenberg taa full+full 1080p

Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]Need for Speed (2016) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FreeMaNMeliH -- 18 Mart 2016; 20:24:48 >

• quote:

Hocam o visual modifiyede lastiklerin-genişliğini açısını, aracın yüksekliğini vs ayarlıyoruz ve bildiğim kadarıyla performansa etki etmiyor.
    İkinci soru için, sanırım hepsi gözükmüyor zamanla açılıyor olması lazım, ancak tam emin değilim.

Ekledim bu arada

Pardon hocam karıştırmışım, haklısın. Diğer performansa etki eden kontrollerden bahsettim. Hani Drift ile Grip arasında ayarlamalar yaptığımız.

Bug mu var modifiye kısmında? Bazı parçaları değiştiriyorum aslında ama görünürde aynı, ama dün yaparken değişiyordu :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xX.3B.Xx -- 18 Mart 2016; 20:37:04 >
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Onların da bi simülasyon oyununda olduğu kadar ayrıntılı olduğunu düşünmüyorum ama gripten ziyade hafif drift meyilli araçlar daha iyi oluyor bence.
    Bug göremedim hocam bende sıkıntı yok gibi
  • Beyler sorum yukarda kaldı ama; imzamdaki sistemle sorunsuz oynayabilirmiyim ?
  • quote:

Onların da bi simülasyon oyununda olduğu kadar ayrıntılı olduğunu düşünmüyorum ama gripten ziyade hafif drift meyilli araçlar daha iyi oluyor bence.
    Bug göremedim hocam bende sıkıntı yok gibi

Ön ve arka tamponu değiştiremiyorum, hepsi aynı görünüyor ilginç.
    Bu arada drift kamerasını bulamadım nereden açacağız?
  • EXios kullanıcısına yanıt
    Telden girdiğim için önceki sayfayı göstermiyor.Yazdığını o yüzden görmedim.

• Açıkmış indiriyorum, teşekkürler :)

• Rica ederim, iyi eğlenceler.

Hocam biraz araştırın böyle şeylerde direkt forumlara yazmayın mesela ben görmeseydim belkide vazgeçicektiniz verdiğiniz parada boşa gidecekti(nfs oynamak için yatırdıysanız). Diğer oyunlar var ama denemek istediğiniz oyunu deneyemicektiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 18 Mart 2016; 21:33:12 >
  • Beyler oyun çıkmış sanırım, nasıl? Güzelse yaza dogru almayı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xX.3B.Xx X kullanıcısına yanıt
    Hocam mesela ön lip taktığınızda uyumlu tamponlar gözükür sadece . Yada atıyorum 5 arka difizör varsa 2 tanesi için tamponu değiştirmeniz gerekir . Parçaları değiştirirken X tuşu ile detayları görebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.